Skocz do zawartości

Jaki preparat hydrofobowy - NW, niewidzialna wycieraczka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ma jeszcze ze "starej" dostawy (jak nie Rain-X nie był jeszcze dostępny w Polsce)

 

czyli był, tylko 3x droższy niż teraz :dontknow::D

Np Colli kosztuje 69.90 i nagle producent mówi - serdecznie dziekujemy za zakpuy w dotychczasowej cenie, teraz idziemy mocniej w rynek i szukajcie dobrych sklepach, tego samego produktu za 16.90 - bedzie ok?

 

Dobra, ok ok...

 

można sobie po gdybać...

 

Racja - długo i namiętnie, ja dalej trzymam się swojego zdania - nieciekawy ruch producenta/dystrybutora, jeśli to ten sam produkt i tyle ;)

Liczę na test Tworka 8-)

 

albo szybka w zielonej strzale jakaś specyficzna

 

zielonek w deszczu przejechal może 1000 km i nie przewiduję nakładania NW :-]:kox:

 

a co do mojej "inności" to fakt, ale producenci idą w dobrym kierunku - np. TGG :song::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gtechniq G3, przygotowanie G4 , 6 tygodni...

...

kropelki ładnie uciekają już od 45-50 km/h :good:

 

kolego gruby_RS jak Ci się spolerowywało G3? Ja robiłem to po 15 minutach i poszło podejrzanie łatwo, po prostu w momencie, bez wysiłku :kox::-] polerowałem ręcznikami papierowymi, tak jak nakazują w instrukcji. Może za cienką warstwę nałożyłem :o nakładałem płatkiem kosmetycznym wykadzonym podstępnie zonie :-]

 

Spolerowywanie porównuję do Rain-X, którego miałem wcześniej - tam było bardziej "tępo".

 

Teraz auto stoi i odpoczywa w garażu, mam nadzieję, ze jutro będzie deszcz 8-)

 

PS> Chyba, że oprócz gruby_RS ktoś inny ma doświadczenie z G3 i się wypowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, radzę Ci powtórzyć polerowanie

kamilgt, no to zasmuciłeś mnie lekko... ale kurcze, pod halogenem szyba kryształ. Ani jednej smużki nie widać :o

a no i konieczna wymiana piór/gumek wycieraczek, NW nie wybacza kiepskich wycieraczek

wycieraczki mam "nówki sztuki, nieśmigane" :-] Wymieniane w listopadzie i naprawdę rzadko używane, bo cały czas do wczoraj czas jeździłem z Rain-X'em. :P

 

...kurde Kamil, przez ciebie lecę zaraz do garażu i jeszcze raz odpalam halogen i oglądam :idea::kox: ...na szczęści mogę iść w kapciach :P

 

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moją pierwszą "niewidzialną wycieraczką" był (i jest nadal) Turtle Wax ClearVue Rain Repellent. Od momentu kupna używałem jej w domu i w samochodzie wielokrotnie. Część rozlałem i jeszcze ~1/3 opakowania została. 2 warstwy, które nałożyłem początkiem października 2011 roku w zasadzie jeszcze działają (nie licząc przedniej szyby gdzie w miejscu pracy wycieraczek nic nie zostało). Wiadomo, że dużo słabiej niż na początku. Najlepiej jest na bocznych szybach, gorzej na tylnej. W tym czasie przejechałem ~5-6kkm. 2 tygodnie temu powtórzyłem aplikację na przedniej szybie. Od tego czasu, podczas większego deszczu nie miałem jeszcze okazji jechać ale mam małe nagranie jak spisuje się Turtle Wax podczas mżawki. Bez rewelacji ale coś widać. Jak za te pieniądze to polecam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja używam Wolf's nano glass sealant. Nałożony we wrześniu jeszcze całkiem dobrze się trzyma. Auto zrobiło 20k km. Na przedniej szybie w miejscu działania wycieraczek trochę słabiej niż reszta (szklany dach i boczne szyby) ale nadal działa (kropelki uciekają przy 70-80 km/h ).

W domu na kabinie prysznicowej i oknach też bardzo dobrze sobie radzi.

Ogólnie godny polecenia może nie najtańszy ale wydajny bardzo.

 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.