Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam na imię Rafał. Forum śledzę od dłuższego czasu, więc wypadało się w końcu ujawnić. Głównie szukam tu informacji na temat jak dbać o auto na którego odbiór jeszcze czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Od niedawna zajmuje się po godzinach kosmetyką aut. Do detailera mi jeszcze daleko gdyż prowadzę Mobilną myjnię parową i chciałbym się rozwinąć w temacie kosmetyki samochodowej i nie tylko. Ale chętnie i z pokorą przyjmę nauki u Was ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Jestem Aleks(Kraków), anonimowy obserwator forum. Wcześniej górował Facebook i w większości przypadków udzielałem się tam. Od dłuższego czasu na kilku forach są powtarzające się wątki i bardzo dużo „gównoburz” dlatego zdecydowałem się wrócić do starych metod internetu- forum. 

Myciem i sprzątaniem samochodów interesowałem sie już w wieku 5ciu lat kiedy to samochody myło się gąbeczką do mycia naczyń i Ludwikiem a osuszało się samochód starymi koszulkami, pieluchami testowymi a w najlepszym przypadku irchą 🙂 

Od sześciu lat prowadzę firmę która zajmuje się kosmetyką samochodową, lakierami, powłokami i myciem samochodów. Staram się unikać pojęcia „detailing” bo działa mi na nerwy przez nadużywanie przez wiele osób. 

Do forum przekonał mnie @pawelkoralus z którym od jakiegoś czasu mam możliwość współpracy 🙂 

postaram się pomoc w każdym temacie w którym będę mieć jakąkolwiek wiedzę oraz chętnie nauczę się nowych rzeczy, metod, sztuczek 🙂 ! 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem Maciek. Sprzątam, czyszczę, pielęgnuję auta od małego.  Coraz bardziej profesjonalnie, ale nadal głównie metodami "home made". Traktuję to niemal jak pasję.   Ostatnio jednak postanowiłem zająć się tym nie tyle profesjonalnie, co zarobkowo, więc wiedza na pewno się przyda, zresztą poznam chętnie nowe techniki, środki i triki do swojej prywatnej, "trochę profesjonalnej" działalności 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Jestem Łukasz. Odnalazłem to Forum... i już nic nie będzie, jak dawniej :-)
Kiedy mieszkałem z Rodzicami (6lat temu), to po prostu samochód w domu był czysty, umyty szamponem z woskiem i odkurzony, odświeżony pianką, a deska odświeżona na mat. Używałem produktów Autoland.
Wyprowadziłem się za pracą (~300km, blok) i zostały mi tylko bezdotyki i myjnia parowa...
Chciałem sobie ułatwić utrzymanie samochodu, utrudnić jego brudzenie...
Trafiłem na filmik o Meguiar's Hybrid Ceramic Wax i... coś się zaczęło. Jeszcze to "dziwne" "wycieranie" maski na jednej z prezentacji na yt ... ;-) - o, jaki ja wtedy byłem nieświadomy...


Zostaję, coś się podszkolę dzięki Wam, coby w fajniejszym stanie samochód mieć i cieszyć się tym.

Zwłaszcza, że do końca roku mam w użytkowaniu Mazde 3 w kolorze Soul Red v41. Chyba nie wypada mi inaczej :-)

Pozdrawiam,
Łukasz

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Mam na imię Sławek i od jakiegoś czasu interesuję się AD w przyszłości(niedalekiej mam nadzieję) chcę otworzyć małe studio detailingowe,

wiedza zawarta na tym forum na pewno mi się przyda.

Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.