Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nazywam się Michał, jestem z Łodzi, niedawno kupiłem swoje wymarzone Audi A8 D3 4.2

kolor ciemny granat

jasne wnętrze: skóra jasnoszara, jasne dywany, wykończenie drewniane. 

Auto jest świetne mechanicznie, jednak daleko mu do ideału jeśli chodzi o wygląd (zew i wew), więc liczę na Waszą pomoc w wyprowadzeniu wszystkich problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Mam na imię Patryk.

Zaczynam przygodę z detailingiem.

Początkowo zajmuję się samym wnętrzem.

Piorę/czyszcze/nakładam kosmetyki

Staram się testować środki ogolno dostępne.

Ale chcę iść z każdym krokiem do przodu.

Aktualnie odkładam pieniądze na polerkę rupes.

Mam nadzieje że swoimi spostrzeżeniami sobie pomożemy wzajemnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imię mi Kamil.

O auto detaling'u wiem nie wiele, a może nawet i mniej.

Zarejestrowałem się, ponieważ kupiłem mój 2 samochód za ciężko zarobione pieniądze i chciałbym się nim dobrze zająć.

Mam nadzieję, że wiele się od was nauczę i czasem przymkniecie oko na szereg pozornie głupich pytań jakimi was obrzucę spowodowanych moją niewiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów tutaj zebranych,

Opowiem po krótce o sobie,

Dominik, wiek 27 lat .. zacząłem interesować się Auto Detailingiem od jakiegoś czasu, chciałbym regularnie nabierać doświadczenia i wiedzy na ten temat.

Z tego powodu trafiłem też do was 🙂

 

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich pozytywnie zakręconych miłośników motoryzacji i pielęgnacji wszelkiego rodzaju pojazdów jednośladowych, dwuśladowych, latających, pływających i .... Pragnę dołączyć do Waszego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko 😉 mam na imię Rafał i przez przypadek trafiłem na to forum parę ładnych lat temu i od czasu do czasu zaglądałem by sobie zobaczyć niektóre wasze prace. Z zawodu jestem mechanikiem i miłość do motoryzacji powstała już w gimnazjum i staram się do dziś ją pielęgnować a moim marzeniem jest zostać mistrzem auto detailingu, mam nadzieję że czas i fundusze na to pozwolą 😉 dziś choć już nie pracuje jako mechanik to ciągle jednak gdzieś grzebie w tych autach a od czasu do czasu dla poprawy nastroju i jako hobby odpicowuje auta rodzinie 😁 mam jednak teraz więcej czasu i mam nadzieję że bardziej zacznę przeglądać forum, doszkalać się i może hobby przerodzi się w jakąś formę zarobkową 😉 Serdecznie wszystkich pozdrawiam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich furomowiczów. 😉

Jestem z Pruszkowa i zamierzam rozkręcać moje usługi a w przyszłości marke w detailingu.

Pielegnacją aut zajmuje się 3 lata. Większość były to ciągniki siodłowe gdyż pracuje w firmie zajmującej się praniem, sprzątaniem polerowaniem i myciem aut z zakresu transportu w naszym kraju jak i międzynarodowego. Od roku bawie się w detailing a od tego roku poważnie rozkręcam biznes w przydomowym garażu który właśnie się buduje i od sierpnia wjeżdżam tam na grubo na pewno pochwale się relacją z zagospodarowania małego studia 😉

Licze na pomoc z waszej strony i dobre rady 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.