Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pacjent Toyota Avensis 1.8 benzyna.Lakier czarny.

Jestem na początku przygody detailing owej,i od razu ciężki start.

Auto parkowanie przy stoczni.Farba która niesie się z wiatrem osiada na wszystkich samochodach +szlaka od piaskowania.

Jestem zmuszony codziennie nakładać pokrowiec,co wiąże się  z rysami przy jego nakładaniu.

Zostaje mi przygotowanie samochodu pod wosk w korekty nie ma sensu się bawić.  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dziękujemy za przyjęcie do licznego grona entuzjastów oraz profesorów detailingu.

Jako że od kilku lat zajmujemy się tematem zarówno od strony usługowej jak również sprzedażowej, mamy nadzieję że nasze testy i porady przyczynią się do sukcesu innych i wniesiemy sporo ciekawych rzeczy o których nie wszyscy wiedzą.

Pozdrawiamy serdecznie ;D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Na forum trafiłem przypadkiem, jakoś początkiem kwietnia br., szukając jakiegoś specyfiku który podbije look mojego samochodu - temat byl o fusso. Zarejestrowalem się, po czym zacząłem czytac wątki wlasnie o fusso, później zaczęło wchodzić juz wszystko. Na dzień dzisiejszy uważam, że dbanie o samochód stało sie moim hobby. Wielką frajdę sprawia mi testowanie różnych  siuwaxow, aczkolwiek z racji pracy za granicą, nie mam możliwości zajmować sie tym regularnie, gdyż już nie "biorę" samochodu ze sobą, a więc robie to średnio raz w miesiącu. Mam nadzieję, że uda mi się przeprowadzać jakieś istotne i pomocne testy.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie  całe towarzystwo 😄

Od 1,5 roku zajmuje sie auto kosmetyką (prowadzę działalność teoretycznie myjnia "parowa" 😉 ) kompleksowe ogarnięcie auta środek oraz zewnątrz. Dlatego nie określam sie jako detailingi studio a w ostatnim czasie mam wrażenie że  dużo jest fachowców co robią szkolenie i zaraz otwierają działalność baner detailing na plot  a doświadczenia 0. Większość doświadczenia zdobyłem sam metodą prób i błędów głównie błędów gdybym mógł zrobił bym pare rzeczy inaczej ale mimo wszystko praca daje mi dużą satysfakcje 😄 Działam w małej miejscowości 50km od Poznania  

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym na forum i mam nadzieję iż pogłębię wiedzę odnośnie pielęgnacji swojego samochodu i detailingu.

Pozdrawiam

Witam.

Jestem nowym na forum i mam nadzieję iż pogłębię wiedzę odnośnie pielęgnacji swojego samochodu i detailingu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.