Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem nowym producentem chemii samochodowej. Mam nadzieję że dzięki informacjom na forum będę mógł lepiej dostosować moje produkty do waszych potrzeb. Oczywiście jestem otwarty na wszelką współpracę, opinie a zwłaszcza krytykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich autodetailingowców! Autodetailingiem zajmuję się już od jakiegoś czasu i mam na koncie już kilka fajnych projektów. Chętnie pochłonę wiedzę którą tutaj zapewne znajdę a i nie omieszkam podzielić się doświadczeniami z innymi.

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądam to forum już od dłuższego czasu i dzięki temu  pomogło mi w doborze materiałów do czyszczenia wnętrza samochodów. Jestem totalnym amatorem, dopiero zaczynam przygodę z detailingiem. Nie ukrywam, że mam z tego dużą satysfakcję - póki co działam na własnych samochodach. Liczę, że tutaj uzyskam jeszcze dużo przydatnych informacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Za kilka miesięcy chcę zainwestować w pierwszy biznes i jest to auto detailing,
Mam już potencjalnego pracownika. Jednak na ten moment chcę zebrać jak najwięcej informacji o tym środowisku.
Typu: normy prawne, kosztorysy, rzeczy które należy widzieć o rynku itd.

Chcę przygotować się najlepiej jak mogę aby wszystko wypaliło zgodnie z planem, a nie napalić się wziąć kredyt i puścić wszystko z dymem.
Jeżeli ktoś miałby linki do również zagranicznych forów odnośnie branży byłbym bardzo wdzięczny.

Jak już jakieś doświadczenie zdobędę z chęcią się podzielę! :) 

 

Pozdrawiam 
Niedzielin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zielony z kazdej strony. Miesiac temu nie mialem nawet auta, ale lubie dbac o rzeczy ktore posiadam dlatego sie zarejestrowalem.

Pierwsze mycie auta o malo mnie nie zabilo (bez know how mozna sie zameczyc myjac kombi).

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pasowałoby się przywitać :D

 

Mam na imię Kuba.

Forum śledzę od dobrych 3/4 lat. 2 lata temu postanowiłem się zarejestrować. Jeszcze nie wiedziałem, z czym to się wiąże.

 

Jakoś rok temu z ogromem wiedzy, która przez te 3 lata wchłonąłem na forum, czy to od ludzi na różnej maści zlotach, postanowiłem skompletować pierwszy zestaw do detailingu.

Koszyk budowałem miesiąc. Byłem pewny, że wydając ok. 500zł będę miał wystarczająco chemii na najbliższe kilka lat.

 

NIESTETY NIE TYM RAZEM

 

Polerka, pasty, pady, nowe woski, dressingi. WSZYTSKO. Nie, że nie mam, że się skończyło. O nie, nie. Kolega powiedział że ten dobry, że tamtego ulepszyli, a tamten to już w ogóle zaje**.

Ahhh..

 

Ale cóż, zaraziłem się pasją oglądając na początku relacje Arka Kaźmierczaka w dziale PSB, a teraz poznając mega pozytywnych ludzi na forum.

 

Jeszcze długa droga przede mną, poznawanie ludzi, chłonięcie wiedzy, testowanie nowości. W końcu dopiero 18 lat na karku i nawet nie mam własnego samochodu, tylko podkradam, czy to rodzicom, czy to znajomym, autka na całodzienne (rzadziej kilkudniowe) pucowanka.

 

 

Nie wiem dlaczego, ale jestem WAM wszystkim drodzy forumowicze cholernie wdzięczny za to, jaką rodzinę potrafiliście utworzyc, na wydawałoby się, błahej platformie- zwykłym forum.

 

CHAPEAU BAS!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Witam wszystkich forumowiczów :)

W końcu znalazłem chwilę na rejestrację i mogę do Was pisać :) 

Dzięki Wam i odrobinie samozaparcia i ciut posiadanej wiedzy udało mi się zrobić już kilka samochodów głównie znajomych i rodziny z czego są naprawdę zadowoleni i co niektórzy dzięki mnie złapali takiego samego bakcyla do autodetalingu :) 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i cieszę się że istnieje takie forum! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dziękuje za rejestracje na forum. Jakiś czas temu zacząłem się bawić w czyszczenie swojego auta i po pierwszych zabawach efekty są. Lecz w poszukiwaniu informacji przed pierwszym położeniem woskiem doprowadziło mnie tu do skarbca informacji i porad. Zabieram się za czytanie ,dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od paru miesięcy zaraziłem się tym detailngiem, żona ma już dosyć i chyba niedługo będę spać w aucie pod myjnią :-) ale powinna się cieszyć,  już nie zabieram jej gąbek do naczyń i ścierek do kurzu żeby tym katować lakier oj biedny był lakier na poprzednim aucie ze mną, wosk koloryzujący na auto (czarne uni) kładłem po opłukaniu bezdotykiem i robiłem to gąbką do naczyń, kiedyś nazywałem to myciem, no i docieranie oczywiście starą koszulką, naszczęście tu trafiłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.