Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dopiero zaczynam przygodę z kosmetykami do mojej nowej fury :) Mam nadzieję znaleźć tu cenne porady jak pielęgnować autko by wciąż wyglądało super, mam passata  cc więc jest co robić.. ;)

Pozdrawiam, MoniCCa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom :) dość długo śledziłem forum, aż w końcu postanowiłem się tutaj zarejestrować ;)

Nie wiem czy trzeba pisać coś o sobie, jeśli tak to pytajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. 😊 

Kamil z Trójmiasta. Zabawę z kosmetyką aut zacząłem ok 10 lat temu jak kupiłem pierwsze w życiu W126 od Mercedesa. 

Oprócz dopieszczania aut hobbistycznie jestem Ultramaratończykiem i teraz zaczynam przygodę ze Swimrunem. 

Motoryzacja i sport to to co pochłania moje godziny z doby. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!! ...na chwilę obecną wczytuję się w różne poradniki / testy / recenzje

czysto hobbistycznie chcę się nauczyć profesjonalnej pielęgnacji auta... a tutaj jest się od kogo uczyć!

 

Pozdrawiam z Lublina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , 
Nazywam się Rafał i... 
...dopiero zaczynam zabawę z detailingiem samochodowym, więc liczę że dzięki temu forum nauczę się dużo :) 
Jestem po przeczytaniu kilku różnych tematów oraz wszystkich "słówek" i powiem szczerze rozjaśniło mi to spojrzenie na detailing ponieważ do tej pory wiedza moja bazowała na dokładnym wytarciu auta po myciu :D. 
Mój samochód jest dla mnie oczkiem w głowie i dbam o niego czasem nawet bardziej niż o siebie , nie lubię nie zadbanych samochodów ponieważ traktuję auto jak swoją wizytówkę. 
W przyszlości chciałbym to robić zawodowo więc czy jest tu ktoś kto może polecić mi jakieś kursy/szkolenia w Warszawie i okolicach ? Na razie bazuje tylko na wiedzy teoretycznej i doświadczeniach z mycia swojego i samochodu taty, więc przydaloby się tą wiedzę poszerzyć. 
Może jest ktoś na forum kto posiada takowe studio w tych okolicach i oferuję pracę oraz szkolenia, chętnie rozważę :) . 

SUPER, że istnieje taka kopalnia wiedzy jak to forum po takiej dawce wiedzy na pewno będę o krok bliżej do sprawnego i perfekcyjnego czyszczenia i pięlęgnowania aut . 
Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Mam zamiar postawić pierwsze kroki w detailingu i stąd moja obecność na forum.

Doświadczenie = 0, chęci = 100, narzędzia i produkty = 4 w skali 0-100 😉

Teraz czytanie, czytanie i kompletowanie pierwszego zestawu startowego ponieważ poza karcherem z pianownicą i aktywną pianą z zestawu nic więcej nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.