Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Shmatan, 150mm będzie imo za duży. Sam mam i do póki nie kupię 130mm nie podchodzę z maszyną do auta, żeby się nie denerwować... :/ bierz 130mm :good:

 

Mam czarnego wafla Wet Wet Look 135mm lecz czarnym 3m 150mm lepiej mi się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
kupusso, rickson, ok :good: jak będę zamawiać pady i BP to wezmę 3m i z chęcią zobaczę jak się nim pracuje ;)

 

3M zolty - najlepszy pad ever, nadaje sie do wszystkiego w zasadzie, do polishu, do finishu, do cleanera. Slowem prawie do wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3M zolty - najlepszy pad ever, nadaje sie do wszystkiego w zasadzie, do polishu, do finishu, do cleanera. Slowem prawie do wszystkiego ;)

 

+1

 

Przekonałem się do niego jak zobaczyłem relację na DW. Żółty 3M + DJ Lime Prime ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie ktoś pytał jak podchodzić do polerowania z rotacją takich miejsc jak przetłoczenia na masce uskoki itp Też jestem przed pierwszą korektą i chciałbym się dowiedzieć żeby się nie przebić przez klar w tych miejscach :ad:

Dziękuje za odpowiedź. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie ktoś pytał jak podchodzić do polerowania z rotacją takich miejsc jak przetłoczenia na masce uskoki itp Też jestem przed pierwszą korektą i chciałbym się dowiedzieć żeby się nie przebić przez klar w tych miejscach :ad:

Dziękuje za odpowiedź. :-]

 

Jeszcze żadnej korekty nie robiłem, ale ja to bym obkleił dla świętego spokoju :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No risk no fun :-]

 

Nie wiem o jakim załamaniu mówisz i o jak dużym, ale niech wypowiedzą się eksperci.

 

Zresztą ze swoim autem to też jest inaczej, najwyżej będziesz zły na siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Hmm czy ja wiem :o

Ja mam taki wypukły rant przez całą maskę na środku - z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że mam tego miejsca w ogóle nie polerować :?::wallbash:

 

Na pewno z duzo mniejszym dociskiem, zwlaszcza przy agresywnych kombinacjach. Przy polishu, finishu, cleanerze na 99% nic nie powinno sie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.