Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Altay, nie wiem czy mogę linka podrzucić ale masz http://www.rezaw-plast.pl/index.php/act ... ..-kpl.set

 

Mam już drugi rok od nich dywaniki, wziąłem od braciaka z samochodu jak miał wypadek on miał już rok i narazie nic się nie dzieje. Dobrze dopasowane, nie przesuwają się, stopery pasują :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy wybrać Car Pro Perl czy 303 Aerospace cena/objętość wychodzi podobnie. 303 wydaje się być częściej używany i z tego co czytałem to mniej się błyszczy.

Czy jest sens brać Perl/303 jeśli mam PB NL, planuje używać go do nadkoli/komory silnika/ nielicznych plastików na podszybiu? Który z nich jest bardziej uniwersalny 303?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, "Poprawiony" PERL spisuje się lepiej niż poprzednie wersje. Brak popularności zawdzięcza pierwszym edycjom.

Bardziej uniwersalny jest własnie perl z racji możliwości konserwacji chociażby skóry. PB NL nie nadaje się do tworzyw na zewnątrz auta.

 

btw. Dressing - pierwsza zasada doboru to: Wszystko zależy od typu plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, nom PB NL na zewnętrznych leży króciutko :( Tak więc Perl będzie zobaczymy jak będzie wygląć :) Dzięki za info o nowej formule, nie wiedziałem że była zmiana :song:

 

rickson Dzięki za słuszne zauważenie że Perl na oponki się nadaje całkiem zapomniałem że chciałem go do tego celu również :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, "Poprawiony" PERL spisuje się lepiej niż poprzednie wersje. Brak popularności zawdzięcza pierwszym edycjom.

Bardziej uniwersalny jest własnie perl z racji możliwości konserwacji chociażby skóry. PB NL nie nadaje się do tworzyw na zewnątrz auta.

 

btw. Dressing - pierwsza zasada doboru to: Wszystko zależy od typu plastiku.

 

mam pytanie od kiedy jest produkowana wersja "poprawiona' - i jakie sa zauważalne efekty poprawionej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.