Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

decydowanie carbon no chyba ze cos z victorii red lub yellow?

 

Carire, mógłbyś wrzucić tutaj listę wszystkich wosków których osobiście używałeś ? :) Bo mam wrażenie że masz imponujące doświadczenie w tej materii ;)

 

Evo,

może nie imponujące ale victorie juz mam i będę testował a porobie foty stuffu i dam do odpowiedniego działu :) jak cos to pw ;)

 

Carire co z tymi fotami? :-] kiedy wrzucisz zdjęcia stuffu? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam łyżeczkowany FK1000, czy mogę go przetopić do jakiegoś poręcznego opakowania, bo póki co to "pocieram" kawałkiem wosku o aplikator, a nie odwrotnie jak powinno być, jest to trochę uciążliwe...

Czy wosk nie straci swoich właściwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana mieli podobnież atak DDoS i pewnie walczą ciągle :D

Czy jest jakiś patent na zmiękczenie wody tak aby opłukać samochód po myciu? Nie wiem czy to wina węża, ale ostatnio jak opłukałem samą wodą, to musiałem umyć od nowa, bo same białe krople. Z grubsza osuszyłem, bo za bardzo nie miałem czym. Przeważnie opłukuję chlustem z wiadra i nie spojrzałem czy też taki efekt jest po zaschnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.