Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Używał ktoś mikrofibre zymola? Bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jej temat. I jeszcze nie mogę znaleźć czym różnią się aplikatory piankowe a bawełniane w sensie przeznaczenia (o tym na pewno jest bo pamiętam ale nie mogę znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś mikrofibre zymola? Bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jej temat. I jeszcze nie mogę znaleźć czym różnią się aplikatory piankowe a bawełniane w sensie przeznaczenia (o tym na pewno jest bo pamiętam ale nie mogę znaleźć)

Piankowe do wosku bawełniane do HDC ;)

MF Z nie używałem jeszcze to nie powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dojnik91 - fibry Zymola to bardzo dobrej jakości szmatki za dość wygórowane pieniądze. Tu masz linka do strony producenta:

http://www.zymol.com/zymolmicrowipe2pk.aspx

Fibry są trwałe i świetnie się spisują przy pracy wewnątrz auta ale raczej nie polecam ich do kontaktów z lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w Tesco dwa aplikatory z mikrofibry o średnicy 15cm.

 

Z taką sprytną wsuwką na rękę. Cena chyba 6 zł za sztuke.

 

Nada się to do pielęgnacji kokpitu, bo wrzuciłem oczywiście tłumacząc sobie, że na pewno się przyda :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

używałem pędzla SV Pneu, kilku aplikatorów i teraz tych "kostek"

kostka jest najlepsza, ma idealną twardość i "wsiąkliwość", zresztą kosztuje jedynie 2,5 zł

polecam dobrać przy okazji zakupów u Pawła i przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem buteleczek :)

 

Będą służyć do glass cleaner'a, APC 1:15 / 1:50 i IPY.

 

I waham się pomiędzy 250ml a 500 ml.

 

Mam jakieś przeczucia, że 250ml starczy w zupełności, ale coś w środku ciągnie mnie po 500 ml :D

 

No i kształt:

 

Opcja A

500%20ml.jpg

 

Opcja B

butelka-pet-500ml.png

 

Ja wiem, że pytanie z serii idiotycznych, ale nie chcę potem klnąć pod nosem, że nieporęczne itd.

 

Wiola i Paweł mają jeszcze 300ml w razie czego :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie 500 mało poręczne i nie wiem czy we wszystkich tak jest ale za krótkie rurki są od trigerów i nie sięgają do dna. 250ml są chude i mniej stabilne, za to lepiej się robi te 300ml bardziej stabilnie stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.