Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Mess, "Poprawiony" PERL spisuje się lepiej niż poprzednie wersje. Brak popularności zawdzięcza pierwszym edycjom.

Bardziej uniwersalny jest własnie perl z racji możliwości konserwacji chociażby skóry. PB NL nie nadaje się do tworzyw na zewnątrz auta.

 

btw. Dressing - pierwsza zasada doboru to: Wszystko zależy od typu plastiku.

 

mam pytanie od kiedy jest produkowana wersja "poprawiona' - i jakie sa zauważalne efekty poprawionej wersji ?

 

 

Myślę że przynajmniej pół roku, jak nie lepiej.

 

Różni się przede wszystkim trwałością, z która jest o wiele lepiej niż w przypadku pierwotnych edycji tego produktu.

 

Car Pro relatywnie często modyfikuje swoje produkty, nie są to znaczące zmiany, ale miło obserwować że firma stara się ulepszać swoje produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z góry przepraszam za lamerskie pytanie ale kończy mi sie butelka Megsa Natural Shine Protectant. Butelka ładna,atomizer niezły więc myslałem,że wykorzystam do innych kosmetyków. Nie da sie odkręcic butelki!! :zly: jeden ze znajomych powiedział,że to jest butelka jednorazowa? Gwint jest, obraca się do pewnego momentu i potem stop. Czy wie ktos z Was czy to naprawde jednorazówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła mycia tych pian jest podobna, z lekką przewagą AB Magifoam.

 

VP Advanced Neutral Snow Foam ma w roztworze pH neturalne, Magifoam skłania się leciutko ku zasadzie.

 

Magifoam ma zapach nadpsutego banana z nutką śledzia. Mi osobiście nie przeszkadza, bo piana ma myć a nie zapewniać doznania zapachowe, ale warto o tym wspomnieć. Szczególnie biorąc pod uwagę intensynie pomarańczowy zapach konkurenta :)

 

Magifoam utrzymuje się naprawdę długo na nadwoziu, Advanced Neutral Snow Foam relatywnie krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić perfume przez internet ;)

 

Macie jakieś sprawdzone źródła? Ps. Takie żeby cena też nie zabijała.

 

Chyba, że ktoś z Was handluje - kto wie?

 

Chodzi o Hugo Boss - Baldessarini Strictly Private

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za lamerskie pytanie ale kończy mi sie butelka Megsa Natural Shine Protectant. Butelka ładna,atomizer niezły więc myslałem,że wykorzystam do innych kosmetyków. Nie da sie odkręcic butelki!! :zly: jeden ze znajomych powiedział,że to jest butelka jednorazowa? Gwint jest, obraca się do pewnego momentu i potem stop. Czy wie ktos z Was czy to naprawde jednorazówka?

Zależy od butelki. U mnie jedna się odkręca, a drugiej się nie dało odkręcić nawet kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.