Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
jaka jest średnia wydajność Menzerny?

 

400, 2000, 4000

 

Tzn. Ile aut można oblecieć z pojemności 250g ?

 

Nie da sie jednoznacznie powiedziec, sa auta, ktore beda potrzebowaly np po kilka przejazdow dana pasta i wtedy zejdzie wiecej.

 

Mi osobiscie FG500 po zrobieniu 4 czy 5 samochodow zostalo w okolicach polowy, moze troszke mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie da sie jednoznacznie powiedziec, sa auta, ktore beda potrzebowaly np po kilka przejazdow dana pasta i wtedy zejdzie wiecej.

 

Zdaje sobie z tego sprawę :)

 

Mi osobiscie FG500 po zrobieniu 4 czy 5 samochodow zostalo w okolicach polowy, moze troszke mniej.

 

Czyli 1kg starczy mi do końca życia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasty też tracą właściwości ;)

 

Słuszna uwaga :good:

 

Zastanawiam się jeszcze czy mogę zrobić taki przeskok: 400 -> 2500 -> 4000

 

Będzie dobrze? Bierzemy pod uwagę ciemne lakiery, bo tylko takie stoją na podwórku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe właśnie zamawiał FG400 oraz SF4000 i jestem przekonany po tym co widziałem, że nawet bez 2500 da rady ładnie wykończyć lakier na większości aut. Chociaż małe opakowanie 2500 w razie czego jeszcze mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz spota 21.02 w Shine On z Frankiem Schollem, nie będzie to pewnie stricte szkolenie ale coś tam można się będzie dowiedzieć.

O tym oczywiście czytałem ;) jednak szukam czegoś po czym dostanę jakiś świstek potwierdzający odbycie szkolenia.

Mam opcję odbycia szkolenia za które dostanę zwrot $ i myślę o czymś co ewentualnie mogłoby zaprocentować w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak masz jeden wosk do wysłania to idź na pocztę bo może się okazać że będzie najtaniej. Ostatnio moja mama seryjnie wysyłała kilka paczek do siostry do Londynu i wszystkie szły przez Pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Magifoam czy magifoam blue? Mam NFS i teraz chcę coś lepszego :-]

 

Jak chcesz zeby sasiadom grdyka latala jakbys mial Octe w dizelku to bierz blue, jak skromniej to zwykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.