Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

próbowałem kilka innych apc m.in. od Adbl, teclab czy good stuff i wg mnie Cyclone w tym samym stężeniu jest mocniejszy od innych, mniej duszący (może oprócz herbacianego good stuff) i wychodzi śmiesznie tanio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o moja doświadczenia z APC to obcowałem z naprawdę przeróżnymi markami przez ostatnie 10lat odkąd siedze w temacie amatorsko w temacie car-detalingu

Mój prywatny ranking:

1. Meguiars APC za uniwersalność i jakość piany 

2. BH Surfex HD za zapach 

3. Autosmart G101 za siłę domywania 

Każdy z nich ma swoje plusy i minusy ale generalnie po te 3 sięgam najchętniej i kupuje w przyszłym miesiącu po galonie z każdego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rygryss napisał:

@turzol, każdy ma swoje ulubione, ale jak dla mnie cenowo i wydajnościowo na chwilę obecną ExceDe

Spoko nie neguje tego 🙂 Każdy ma swój prywatny ranking i uważam że to dobrze dla rynku że mamy taki wysyp marek bo można samemu sobie wybrać co mu odpowiada. 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć!! Jestem na etapie poszukiwania kosmetyków do wnętrza. Właściwie całe wieczory w tym tygodniu spędziłem na przekopywaniu forum.

Pierwszym moim wyborem były kosmetyki RRC - oczywiście ze względu na cenę. Widziałem test na YT, opinie o produkcie, jak także podejście do klienta. Jednakże coś mnie ciągnęło do ADBL. Ostatecznie stanąłem na Excede Advanced 😉 Mam jednak pytanie, a nawet 2:

1. Czy wśród kosmetyków budżetowych, do użytku "garażowego" znajdę coś lepszego?

2. Do moich potrzeb starczy 500ml czy od razu wziąć litr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreN co znaczy dla Ciebie "kosmetyk budżetowy"? Wspominasz o ADBL. Ich kosmetyki zaliczasz też do tej grupy?

Ad.1 Spójrz na ofertę firm @tenzi oraz @ProElite. Mają dopracowaną chemię w bardzo korzystnych cenach.

Ad.2 Nie wiem jakie są Twoje potrzeby. Pamiętaj o tym, że np. deiron, apc czy wheel cleaner schodzą w dużych ilościach, więc spokojnie możesz brać butle 1-litrowe. Dodatkowo produkty w tej pojemności mają korzystniejszy stosunek zł za ml. Wszystko trzeba rozpatrzeć indywidualnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson, dzięki za odpowiedź.

Jeśli chodzi o budżetowość i samą firmę ADBL, to rzeczywiście jest sporo firm, które oferują tańsze produkty. Jednakże jeśli chodzi o samo APC to wydatek rzędu 20-25zł za litr APC to chyba jeszcze niewiele 😉 Czy ADBL czy EXCEDE APC to ta sama, akceptowalna przeze mnie cena. Polecane na forum Excede Advanced jest droższe.

@ProElite znam, miałem styczność z RedNox 🙂 Rozumiem, że APC od @ProElite spokojnie zaspokoi moje wymagania?

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC od Excede jest mega . NA początek możesz wziąśc to zwykłe APC Excede , Buldożer super koncentracja od 1:10 więc butla litrowa starczy na dużo 🙂 Excede ma super Tire Cleaner do opon , wyśmienity Ultimate Wheel Cleaner 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen, pierwsze APC jakie kupiłem na początku tej przygody. bardzo dobry produkt, zapach ma przyjemny.
Aktualnie używam Amber One z 4Detailer i jak na razie przy nim zostaje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio polecilem pewnej myjni detailingowej APC od Excede ,wzieli baniaczek 5 litrowy Bulozera i 5 litrow zwyklego,o ile jesli chodzi o Buldozera sa mega zadowoleni to juz ze zwyklego nie,twierdza ze nawet w wiekszym stezeniu slabo domywa 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Adaszek96 napisał:

Zawsze tak robiłem i nigdy nie narobiłem bałaganu. Może tak jest bezpieczniej. Korzystam z interior cleanerów przy plastikach wewnątrz.

cleanery chyba filmu nie zostawiaja, tego bialego nalotu a po apc bedzie 😄

Trzeba bedzie dodatkowo woda przeleciec, albo kupil cartec cleanera, bo nie zostawia nic podobno, albo zwykle apc od excede  😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.