Skocz do zawartości

Prespray - jaki wybrać ?


Bixu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
moim zdaniem najlepsze to enz-all i power burst

do płukania formula 90

takiego zakupu na pewno nie będziesz żałował ;)

 

tyle tylko, że mam całe wiaderko rm760 i jakoś go trzeba zużyć :)

 

czy ten tersus pr101 nadaje się do większości tapicerek materiałowych? Ciemne, jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

baton_dk, praktycznie zawsze sie trzymam 15g na litr wody i jestem zadowolony. Trzeba pamietac, ze im wieksza temperatura prespray'a, tym lepsze efekty. Optymalna temperatura z opisu to 60stopn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Prespray będzie lepszy do tapicerki samochodowej, PR951 czy PR101? Mam na fotelu plamy po coli i jakimś oleju z ryb. Ponieważ środki są sprzedawane w najmniejszej wadze 1kg, a ja nie planuję prowadzić żadnych usług, tylko pranie w zakresie własnym, mam pytanie jak wygląda sprawa terminu przydatności tych środków, ile ewentualnie mogą leżeć na półce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Prespray będzie lepszy do tapicerki samochodowej, PR951 czy PR101? Mam na fotelu plamy po coli i jakimś oleju z ryb. Ponieważ środki są sprzedawane w najmniejszej wadze 1kg, a ja nie planuję prowadzić żadnych usług, tylko pranie w zakresie własnym, mam pytanie jak wygląda sprawa terminu przydatności tych środków, ile ewentualnie mogą leżeć na półce?

Spróbuj na giełdzie dać ogłoszenie, może ktoś Ci odsypie z większego opakowania tyle ile potrzebujesz i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Prespray będzie lepszy do tapicerki samochodowej, PR951 czy PR101? Mam na fotelu plamy po coli i jakimś oleju z ryb. Ponieważ środki są sprzedawane w najmniejszej wadze 1kg, a ja nie planuję prowadzić żadnych usług, tylko pranie w zakresie własnym, mam pytanie jak wygląda sprawa terminu przydatności tych środków, ile ewentualnie mogą leżeć na półce?

 

Termin przydatności jest bardzo długi, nawet po roku będą działały. Najważniejsze by szczelnie zamykać opakowanie, trzymać w suchym i ciepłym miejscu.

Używałem tersusa i nie do końca byłem zadowolony.

Na plamy które podałeś mogę ci odsypać po 100g enz-all i power bursta a do wypłukania formula 90.

 

Moim zdaniem jest to najefektywniejszy thotm trident :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę od siebie Kenotek Textile Cleaner w baniaku 10L koncentrat. Można stosować jako pre-spray stężenie 10% albo mniejsze do prania. Ja osobiście używam jak pre-spray, potem piorę z Tenzi Texwash i wypłukuję go razem z texwashem. Srodek jest naprawdę silny i trzeba uważać, długotrwały kontakt ze skórą wywołuje zaczerwienienie i mocne pieczenie. Zapach - początkowo ładny ale na dłuższy czas trochę zbyt chemiczny, więc dobrze własnie go wypłukać czymś co ładnie pachnie. Póki co usunąłem wszystkie plamy. Można stosować jako APC ale należy uważać, bo na niektórych plastikach potrafi zostawić biały nalot, cięzki do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam możliwość zakupu w okolicy presprawy Tersus Pr-100 w mniejszej ilosci np. 1l. Czy jako presprey wraz z ekstraktorem ValetoPro heavy duty będzie dobrym połączeniem ? Czy warto wziąść na spróbowanie tego PR-100 za 30zł/1l czy odpuścic i coś innego kupic ?

Dopowiem ze juz posiadam ValetoPro Heavy Duty a prespray nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.