Skocz do zawartości

Prespray - jaki wybrać ?


Bixu

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku VP HDCC dużo daję również końcówka atomizera czy jest spryskująca czy pianująca , ta druga zdecydowanie pomaga w tym temacie uzyskać piane ale nie są to ogromne płaty bitej śmietany, ale za to to polecany produkt przy tanim odszczurzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pianowania presprayu polecam glorie... fajnie się wciera piankę w fotele, wydajny sposób no i nie da się przemoczyć.

Dokładnie ja katuję epocę ;)

Domyślam się,że wysoka temperatura płynu może mieć wpływ na uszczelki itp.,ale póki co działa,a za sobą już 4 spore prania,a myć samochodu to w ogóle dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

kliknął bym pomógł ale nigdzie nie widzę :D chyba nie w tym dziale. Pomogłeś ;) więc jak tylko będzie czas to kupię i będę działał. Powiedz mi tylko jeszcze jak będę stosował ten nap low foam to jak to szybko schnie? najlepiej robic jak jest cieplo? w garazu? bo jak narazie pogoda nie sprzyja ku temu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A czy można użyć jakiegoś płynu do czyszczenia tapicerki zamiast prespray?

Prochem ma prespray w płynie nazywa się prasprey gold ale trzeba dodać że bardziej ekonomiczne jest użycie Power burst w proszku

 

[ Dodano: 24 Kwiecień 2013, 16:23 ]

Polecam TERSUS PR 101

Może być też prochem power burst lub chemspec enz all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemspec Enz-All jest dużo skuteczniejszy od Prochemowskiego Power Burst - przekonałem się o tym wiele wiele razy i mimo tego że zostały mi chyba jeszcze 2 pudła Power Bursta to i tak wolę używać Enz-All bo oszczędzam czas i nerwy wierzcie mi :) a bardzo dużo korzystałem z Prochemu...teraz głównie Chemspec. Ktoś powie ze taniej wychodzi Power Burst ale co z tego jak nie radzi sobie nieraz w ogóle tam gdzie świetnie daje rade Enz-All. Uważam ze po co kombinować najlepiej brać najmocniejszą chemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemspec Enz-All jest dużo skuteczniejszy od Prochemowskiego Power Burst - przekonałem się o tym wiele wiele razy i mimo tego że zostały mi chyba jeszcze 2 pudła Power Bursta to i tak wolę używać Enz-All bo oszczędzam czas i nerwy wierzcie mi :) a bardzo dużo korzystałem z Prochemu...teraz głównie Chemspec. Ktoś powie ze taniej wychodzi Power Burst ale co z tego jak nie radzi sobie nieraz w ogóle tam gdzie świetnie daje rade Enz-All. Uważam ze po co kombinować najlepiej brać najmocniejszą chemię.

 

Nie na darmo 3 ostrzeżenia za nachalną reklamę kolega dostał :thumbdown: . Power burst jest bardzo dobrym środkiem i nie zdarzyło mi się nim czegoś nie usunąć, a już kilkanaście kg przerobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power burst jest bardzo dobrym środkiem i nie zdarzyło mi się nim czegoś nie usunąć, a już kilkanaście kg przerobiłem.

Chemspec Enz-All vs Power Burst to porównywanie gruszek do jabłek. Pierwszy jest środkiem enzymatycznym doskonale czyści zabrudzenia białkowe. Drugi to pre-spray ogólnego zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power burst jest bardzo dobrym środkiem i nie zdarzyło mi się nim czegoś nie usunąć, a już kilkanaście kg przerobiłem.

Chemspec Enz-All vs Power Burst to porównywanie gruszek do jabłek. Pierwszy jest środkiem enzymatycznym doskonale czyści zabrudzenia białkowe. Drugi to pre-spray ogólnego zastosowania.

 

Używałem enz-all jak również power burst .

Chemspec mimo tego że mówi się że jest do zabrudzeń białkowych usuwał doskonale również inne zabrudzenia.

Prochem Power burst chociaż jest presprayem o zastosowaniu ogólnym z białkowymi też dobrze dawał sobie radę.

Na korzyść enz alla przemawia to że używałem go w proporcji 10 ml na 1 wody.Przy takim samym stężeniu power burst jest jednak troszkę słabszy ale biorąc P. burst 15 ml moc jest zbliżona.

Wydaje mi się że enz all ma ladniejszy zapach ale to rzecz subiektywna.

Podsumowując jeden i drugi produkt jest bardzo skuteczny a to przecież jest najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.