Skocz do zawartości

Wszystko o polerkach w kategoriach cenowych!


Lucas_UK

Czy temat ten uważasz za przydatny?  

484 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

reez, expertem nie jestem ale na Twoim miejscu kupiłbym cos właśnie do 500zł. Ewentualnie jak chcesz cos z wyższej połki, to dozbieraj jeszcze kolejne 300 zl i zapodaj sobie Makitke:) Wedlug mojej oponi to 700 zl to tak jak to mówią Ni w pi** Ni w oko :wallbash::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam kolegów. Jako ze mam zamiar otworzyc wlasna dzialalnosc (bedzie to pranie tapicerki samochodowej, dywanow, tapicerki meblowej i innych) i w mojej ofercie dodatkowo bedzie polerowanie lakieru w samochodach chce was zapytac jaka maszyne do polerki w tej sytuacji wybrac? Wiem ze jest duzo tematow juz o tym ale im wiecej sie czyta tym wiekszy mętlik w glowie i juz sam nie wiem. Bardziej rozgladac sie nad festool'em / flex'em czy moze cos tanszego a tak samo dobrego? Dodatkowo do tego bedzie jeszcze maszyna DA. Tu wielkiego wyboru nie ma. Planuje Kestrel'a zakupic tylko ten zwykly model Das-6 czy Das-6 PRO Power+. Jest sens w doplacaniu do Das-6 PRO?

Czekam na wasze odpowiedzi i pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, a wlasnie bys sie zdziwil ile czytalem o tym i co kazdy inny temat to zmienialem zdanie na inna maszyne hehe

Pytasz ile kasy moge przeznaczyc. Powiem tak. Chcialbym kupic dobra maszyne ktora wytrzyma dlugi czas. I stad moje pytanie. Wiem ze mozna wydac duzo kasy na jakas maszyne a sie rozpadnie raz dwa a tansza by chodzila dlugo. Pracowalem na polerce makity, dobry sprzet nie ma co, ale jest troche za ciężka. Dlatego pytam o tego flexa i festoola bo one sa lzejsze. Czy moze cos zupelnie innego bys polecil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Planuje Kestrel'a zakupic tylko ten zwykly model Das-6 czy Das-6 PRO Power+. Jest sens w doplacaniu do Das-6 PRO?

 

Ja pracuję właśnie na DAS-6 PRO i wg mnie moc jest optymalna do takiej maszynki.

Też się zastanawiałem który model wybrać, ale stwierdziłem, że nie ma aż tak dużej różnicy w cenie i teraz nie żałuję dołożenia kilku $$ za dodatkowe W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Mam zamiar kupić dobrą maszynę polerską, ale jak zwykle pojawia się wiele pytań.

 

Będzie to moja pierwsza maszyna, nigdy z polerką mechaniczną nie miałem do czynienia. Pieniądze jakie chciałbym wydać to ok. 400- 500zł, bo z tego co czytam to za tą kasę można już kupić coś dobrego.

 

Spędziłem sporo czasu na przeglądaniu forum i dylemat jest coraz większy :idea:

Dual Action, czy rotacyjna- oto jest pytanie!

Z jednej strony piszecie, że DA lepiej brać na początek ponieważ nie da się nim nic uszkodzić i zrobi się nią wszystko tak dobrze jak rotacją, tylko 30-40% dłużej. Łatwo także nakładać nimi cleanery, sealanty, itp. Z drugiej strony zwolennicy rotacyjnej piszą, że nie ma się co rotacji obawiać, wystarczy tylko chwilę poćwiczyć i rozsądnie użytkować trzymając się niższych obrotów. Praca idzie szybciej i łatwiej.

Jak wspomniałem, chcę wydać około 500zł. Ma to być dobra maszyna, z którą nie będę latał co trochę do serwisu i która nie rozpadnie mi się w rękach z powodu tandetnego wykonania. Moją uwagę przykuwają modele takie jak:

- Kestrel SIM 180,

- Kestrel Das-6 PRO Power +,

- Sparky PMB 1200 CE,

Czy dobrze kombinuję? Te polerki są godne polecenia? Może jest jeszcze jakiś inny model, który bije w/w na głowę? Czy wszystkie z nich mają stabilizację obrotów, bo to jest podobno niezbędne? No i rozstrzygnijmy ten odwieczny spór- wybrać rotację, czy DA? Liczę na jasne, rzeczowe rozwiązanie mojego problemu, które nie pozostawi już żadnych wątpliwości ;)

 

dołączam się do pytania ponieważ mam identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którą z poniższych polerek byście polecili:

Hitachi SP18VA vs Makita 9227CB?

 

Co możecie powiedzieć o powyższych sprzętach?

 

Hitachi nie pracowalem. Makite ujezdzam piaty rok. Swietny wywazony sprzet. Nie do zajechania.

Waga czasem przeszkadza czasem pomoaga. Warta polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitachi SP18VA vs Makita 9227CB?

 

makita to klasyka, sprzęt nie do zajechania. wymieniasz szczotki i kabel, nic innego się nie dzieje.

 

hitachi jest ciut lżejsze, pracuje nieco głośniej i szybciej łapie luz na głowicy.

 

jak pierwszą maszynę kupiłem hitachi, nie żałuję, ale dziś wybrałbym makitę. wręcz celowo makitę - dla mnie akurat wszystkie high-endy typu festool są po prostu zbyt lekkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie a co sądzicie o DWT OP13-180 na pierwszą maszynę? http://www.nokaut.pl/szlifierki-i-poler ... 3-180.html W moim mieście mogę zakupić tylko ten sprzęt od ręki więc tylko ten mogę obejrzeć i zobaczyć jak w rękach leży :)

Gdybym miał kupować przez neta to chyba kupiłbym Graphite http://allegro.pl/graphite-szlifierka-p ... 90778.html.

DWT mogę mieć za 310 w sklepie, ale widzę że spora waga, brak miękkiego startu no i generalnie nie znam opinii ludzi którzy tego używają, o Graphite sporo poczytalem i wydaję się ok ale kierowałbym się tylko opinią forumowiczów, mogę liczyć na Waszą pomoc? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam mam zamiar kupic polerke samochodową EinHell 1100E pytanie do was czy warto? i nastepne pytanie jakie dobrac kosmetyki do lakieru grafitowy metalic Opel Astra GTC rok 2007/2008 dodam jeszcze ze jestem poczatkujacy wiec mam duzo chceci i czasu aby pobawic sie w taka polerke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos doswiadczenia z Maszyna Polerska - 64392 - 3M niska waga 1,9kg - wygladowo ergonomia zblizona do Flex i Festoola a cena okolo 1350. Zastanawia mnie tez wlasnie Rupes 18 waga tez 1,9kg i cena okolo 1000-1200. Mam Makite ale jest ciezka.

Ta 3M moze i jest lekka ale jak ona chodzi.... wyje po prostu. Myślałem o niej ale po zrobieniu kawałka odpuściłem.

Osobiście nie polecam. Zostałbym przy Makicie.

 

PS. Nawet sam przedstawiciel 3M narzekał na nią... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, kultura pracy ma dla mnie znaczenie. Makita chodzi bardzo przyzwoicie, Lare przy niej pozostawia duzo do zyczenia, moze dlatego, ze jestem wymagajacy na tym punkcie.

Czyli nic nowego krol jest tylko jeden na "F" i odwieczne pytanie:

KTORY? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.