Skocz do zawartości

Wszystko o polerkach w kategoriach cenowych!


Lucas_UK

Czy temat ten uważasz za przydatny?  

484 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystkie wątki w tym temacie, w ramach podsumowania, chciałbym się zapytać czy za kwotę do 300-400 PLN jest jakaś polerka, która ma stabilizację obrotów i jest w miarę godna polecenia na początek ? Czy lepiej szukać używanej Makity i być pewnym sprzętu ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest SKIL 1144AA - ma trochę z d... obroty (1000-3000) co jest trochę upierdliwe przy rozprowadzaniu pasty (przydało by się 600-700 obr.) ale idzie to przeżyć a maszyna bez porównania do konkurencyjnych cenowo.

 

~ 300,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca_Jajcarz, kosztuje tyle ile oferuje. Dla mnie to jest bliski krewniak K2 droższy od niej o 1xx zł... Stabilizacja jest, ale to nie to co w wyższych modelach, jednak największą wadą jest waga. Jak robisz swoje auto raz na pół roku to spoko, ścierpisz, ale jak masz częściej do czynienia z maszyną warto pomyśleć jednak o epl11 albo kraussie p7.

 

Aha. Gwint masz standardowy, wsadzasz BP jaki chcesz, pady dobierasz do BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca_Jajcarz, kosztuje tyle ile oferuje. Dla mnie to jest bliski krewniak K2 droższy od niej o 1xx zł... Stabilizacja jest, ale to nie to co w wyższych modelach, jednak największą wadą jest waga. Jak robisz swoje auto raz na pół roku to spoko, ścierpisz, ale jak masz częściej do czynienia z maszyną warto pomyśleć jednak o epl11 albo kraussie p7.

 

Aha. Gwint masz standardowy, wsadzasz BP jaki chcesz, pady dobierasz do BP.

 

Waży praktycznie tyle samo co Makita 9227, a z tego co wiem to jedna z najlepszych polerek ;) K2 waży podobnie.

Bardziej mnie interesuje czy w tych pieniądzach to rozsądny wybór czy jest coś lepszego.

Z tym Kraussem problem jest taki, że nie ma uchwytu D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kraussem problem jest taki, że nie ma uchwytu D...

... który 90% użytkowników od razu odkręca lub wyrzuca :)

 

A K2 kontra ten Skil który kolega podał? Warto dopłacać stówkę?

 

Ten Skil oferuje jakość pracy (oraz jakościowo/dźwiękową) z półki ~600,00 zł.

Nie ma czego porównywać.

 

K2 nie ma startu do Graphite'a moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te minimalne obroty Skila na poziomie 1000 nie będą mocno uciążliwe? Przeczytałem trochę tematów o polerkach w tym dziale i każdy odradzał polerki jeśli mają własnie za wysokie obroty minimalne. Najbardziej chodzi mi jak te obroty wpłyną na pracę początkującego ;)

 

Edit:

 

Przeczytałem jeszcze raz Twój post i nie wiem czy w końcu polecasz Graphita czy Skila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już dołóż do Graphite'a.

 

Ja mam Skil'a przerobionego właśnie obrotami (20,00 zł u znajomego elektronika) i mam obroty w okolicach 500 na pierwszym biegu - a maszyna jest 2 klasy lepsza od Silverline'a na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kraussem problem jest taki, że nie ma uchwytu D...

... który 90% użytkowników od razu odkręca lub wyrzuca :)

 

A K2 kontra ten Skil który kolega podał? Warto dopłacać stówkę?

 

Ten Skil oferuje jakość pracy (oraz jakościowo/dźwiękową) z półki ~600,00 zł.

Nie ma czego porównywać.

 

K2 nie ma startu do Graphite'a moim zdaniem.

 

Mówisz, że uchwyt D nie przydaje się w ogóle ? ;)

 

Polerka Graphite to o jakim modelu mowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już dołóż do Graphite'a.

 

Ja mam Skil'a przerobionego właśnie obrotami (20,00 zł u znajomego elektronika) i mam obroty w okolicach 500 na pierwszym biegu - a maszyna jest 2 klasy lepsza od Silverline'a na przykład.

A jak zmierzyłeś obroty, bo w Graphite jest podkówka i nią można regulować zakres obrotowy, tylko jak to później miarodajnie zmierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem większość postów z podobnego tematu w tym dziale (136 stron postów, nie da rady tego przeczytać ciurkiem ;) ) i dużo osób poleca K2pro od kiedy weszła na rynek.

Czy ktoś kto używał tej maszyny może się wypowiedzieć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.