Skocz do zawartości

Wszystko o polerkach w kategoriach cenowych!


Lucas_UK

Czy temat ten uważasz za przydatny?  

484 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu przymierzałem się do zmiany polerki jednak nie potrafiłem podjąć konkretnej decyzji. Ostatni tydzień spędziłem na poszukiwaniach i zakończył sie one takim oto zakupem oraz budżetem przekroczonym dwukrotnie:

zdjcie430x.jpg

 

Maszyna nie jest taka mała na jaką sie wydaje i rzecz która denerwuje mnie najbardziej w Metabo to regulacja obrotów pod kablem, nie widze pokrętła i tym samym biegu na którym pracuje. To sa moje pierwsze wrażenia po 3 min trzymania maszyny w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem możliwości pomacania, najbliźśi dystrybutorzy nie mieli maszyny w sklepie.

Zostały mi przyzwyczajenia do uchwytu typu D i rękojeści po poprzedniej polerce. Ogarne się troche to lece do garażu podotykać "se" nowa zabawke :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze to metabo wyglądało na niezwykle praktyczne i poręczne - ten boczny uchwyt myślę ze nie przydatny, głowica ma świetny profil i jest pokryta tworzywem...

Mam podobne odczucia:) No a uchwytu nawet nie przyczepiłem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajny post, szczególnie podział urządzeń. Wprawdzie brakuje mi kilku pozycji ale duży plus dla Lukas_UK, jak dla mnie zabrakło w klasie Pro polerki np. Festool RAP 80 która jest bardzo kompaktowych rozmiarów, a w klasie Low np Toya PowerUp 78950 która przy cenie ok 200pln daje sensowne wyposażenie i rozsądną jakość wykończenia...

 

:good::good::good::good::good:

 

P.S.

proponuje by w temacie usunięto możliwość dodawania zbędnych postów oraz rozbudowano opisy samych urządzeń (typu + i - danej maszyny - z chęcią pomogę przy tworzeniu), by potomni mogli spokojnie poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w klasie Low np Toya PowerUp 78950 która przy cenie ok 200pln daje sensowne wyposażenie
No z tym się kompletnie nie zgodzę bo za te pieniądze można kupić Czy Silverline'a czy Kestrela SIm które są wyposażone w stabilizację obrotów,a power up tego nie ma. A to najważniejsza rzecz w wyposażeniu polerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym się kompletnie nie zgodzę bo za te pieniądze można kupić Czy Silverline'a czy Kestrela SIm które są wyposażone w stabilizację obrotów,a power up tego nie ma. A to najważniejsza rzecz w wyposażeniu polerki.
Wszystko ok tylko powiedz mi gdzie znalazłeś takie ceny :?:

Przeszukałem na szybko net i ceny jakie udało mi się znaleźć to 399pln za Kestrela Sim 180 a Silverline 668445 za ok 200pln plus koszta wysyłki do polski (nie wiem jakie są)...

 

Chodziło mi o maszynę w cenie do 300pln nie powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszK, :good:

 

Wiem że będę upierdliwy, ale jak wygląda sprawa gdy urządzenie nam się zepsuje, wiadomo że kuriera do GB będziemy pokrywać sami... :kox:

 

I czy dalej będzie to opłacalny interes :?::?:

 

Chodzi mi bardziej o to że Toya oferuje przede wszystkim gwarancje 24 msc, która będzie łatwa do zrealizowania (serwis dostępny w kraju), ciekawostką jest to że posiada regulację od 0 do 3000 obr/min, dodatkowo w zestawie dostępne są dodatkowe szczotki (nie wiem jak u konkurencji) oraz walizka do transportu urządzenia (nie wiem jak Silverline), i mimo braku stabilizacji obrotów urządzenie to może się okazać ciekawą alternatywą dla początkujących...

 

Do tego ceny z allegro nie da się przebić 180pln z kosztami wysyłki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będę upierdliwy, ale jak wygląda sprawa gdy urządzenie nam się zepsuje, wiadomo że kuriera do GB będziemy pokrywać sami... :kox:

 

I czy dalej będzie to opłacalny interes :?::?:

 

Chodzi mi bardziej o to że Toya oferuje przede wszystkim gwarancje 24 msc, która będzie łatwa do zrealizowania (serwis dostępny w kraju), ciekawostką jest to że posiada regulację od 0 do 3000 obr/min, dodatkowo w zestawie dostępne są dodatkowe szczotki (nie wiem jak u konkurencji) oraz walizka do transportu urządzenia (nie wiem jak Silverline), i mimo braku stabilizacji obrotów urządzenie to może się okazać ciekawą alternatywą dla początkujących...

 

Do tego ceny z allegro nie da się przebić 180pln z kosztami wysyłki

Twoje argumenty kompletnie do mnie nie przemawiają. Jeśli polerka nie ma stabilizacji to jest lipa i koniec. Może mieć 500 walizek i akcesorii ,a i tak praca nią nie bedzie ani komfortowa ani efektywna.A gwara? Olać gwarancje! Kosztuje 200zl i jeśli zrobiłbym nią chociaż 5 aut to i tak się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupować maszynę orbitalną, ale że mam duży obiekt testowy w postaci Sprintera Maxi na którym mogę się uczyć to doszedłem do wniosku że lepszym rozwiązaniem będzie rotacja :o

I tu moje pytanie, budżet to max 1000 zł z akcesoriami, samochód z dużymi powierzchniami pionowymi więc waga bardzo istotna, musi być wytrzymała co by w połowie pracy nad tym autobusem nie wyzionęła ducha. Nie chce brać niczego z kategorii budget bo osobiście nie mam szczęścia.

Zarówno maszynę jak i akcesoria wolałbym kupić w jednym miejscu więc alledrogo odpada :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ma 900obr ale trzymając w powietrzu,a jak się przyłoży do lakieru to obroty spadaja i już się utrzymują na równym poziomie obojętnie z jakim dociskiem,także myslę,że mają koło 600-700 na lakierze,moze nawet mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.