Skocz do zawartości

Wszystko o polerkach w kategoriach cenowych!


Lucas_UK

Czy temat ten uważasz za przydatny?  

484 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ogolnie czy krauss s75 nada sie do polerowania lamp ?

Malutkie bp, skok 12mm ?

Pewnie, że się nada. Na upartego lampę, zależnie od kształtu oczywiście można zrobić 125, ale kupując 75 jest wygodniej, pewnie jeszcze wygodniej 50 a najlepiej 30 ;-)

 

Wysłane z Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogolnie czy krauss s75 nada sie do polerowania lamp ?

Malutkie bp, skok 12mm ?

Pewnie, że się nada. Na upartego lampę, zależnie od kształtu oczywiście można zrobić 125, ale kupując 75 jest wygodniej, pewnie jeszcze wygodniej 50 a najlepiej 30 ;-)

 

Wysłane z Honor 7 przy użyciu Tapatalka

 

Najwygodniej by bylo odstawic auto do serwisu i wymienic lampe :) ale konczac zarty to po prostu szukam polerki specjalnie do lamp. a za granica sa tansze niz u nas wiec zastanawiam sie nad krausem s75 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć miałem do tej pory DA kesterela das 6 pro i chciałbym kupić teraz rotacje żeby troszke sprawniej szła korekta. Nie zajmuje sie tym zawodowo a chobbistycznie 2-3 auta na sezon. Jaka polerke polecacie mam na oku 2 budżetówki i nie wiem która wybrać:

1. Lare LR 10-125lite około 400zł

2. Krauss P7 cena juz o około 580 zł wiecej.

 

zastanawiam sie czy opłaca sie dokładać do droższej maszyny czy wybrac Lare. ewentualnie jakieś inne propozycje jeśli macie? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przegladam siec od kilku dni i nie moge znalezc zadnej ciekawej polerki DA z odpowiednia moca i skokiem 15mm w cenie do 600zl, moze ktos ma propozycje. Nie chce wydawac wiecej, ale w ostatecznoaci Krauss s15 na nasze to 742zl (ciekawe czemu w PL lataja za 1000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Moriente napisał:

Przegladam siec od kilku dni i nie moge znalezc zadnej ciekawej polerki DA z odpowiednia moca i skokiem 15mm w cenie do 600zl, moze ktos ma propozycje. Nie chce wydawac wiecej, ale w ostatecznoaci Krauss s15 na nasze to 742zl (ciekawe czemu w PL lataja za 1000)

MJJC 15 mm z Aliexpres polecam w tym budżecie cenowym.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Moriente napisał:

Przegladam siec od kilku dni i nie moge znalezc zadnej ciekawej polerki DA z odpowiednia moca i skokiem 15mm w cenie do 600zl, moze ktos ma propozycje. Nie chce wydawac wiecej, ale w ostatecznoaci Krauss s15 na nasze to 742zl (ciekawe czemu w PL lataja za 1000)

Tu masz za 330zł, tylko upewnij się czy to 15 czy 21mm. Różne źródła różnie podają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Panowie!

Do tej pory pracowałem na maszynie rotacyjnej ale zaczyna kończyć sie jeż żywot. I tu pojawia sie problem co wybrać :

• Flex 3401 VRG

• Flex XFE 7-15

•Rupes LHR 15 Mark || 

czy rotacja Flex lub Rupes 

Znajomy poleca mi Evoflexa HDA 15 bo ma takiego na sklepie ale do końca sam nie wiem na co sie zdecydować. 

Poprosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Czytam już któryś raz ten temat na zmiane z drugim... i mam mętlik w głowie. Przymierzam się do zakupu maszyny. Wybór padł pomiędzy lare epl-12 a krauss p7. Jeśli ktoś mógłby z doświadczenia powiedzieć co lepsze bądź zaproponować coś lepszego w tej/podobnej cenie to będę wdzięczny. 

Nie wiem czy dobrze doczytalem, ale czy dwa ww. modele są bliźniacze? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a zarazem poradę do tych trochę bardziej doświadczonych i posiadających kilka maszyn. Otóż potrzebuję małej maszyny dual action. Zastanawiałem się nad czterema opcjami.
1. Rupes Lhr 75e
2. Flex Flex XFE 7-12 80
3. Krauss s75
4. LARE LD12-075 PRO
Opcja 3 i 4 bardziej mnie kusi z oczywistych względów czyli pieniążki. Jestem na etapie budowy własnego lokum i nie ukrywam, że chciałbym trochę zaoszczędzić, ale opcja 1 i 2 nie wypada definitywnie dlatego prosiłbym o poradę. Serdeczne dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem 1,2 i 4 ale mam Twój numer 3 , a przednią miałem rotację flexa, flexa vrg , DA das6 , basspolska DA i DA vandera  i...  tego kraussa 75s użytkuję z nich najdłużej , bo jest wygodna , mała , lekka , potrafi już coś tam  wyciąć jak się z głową dobierze pastę i pada. No, a że to tylko 75mm i robota dłużej idzie ... mi się tam nigdzie nie spieszy 😉   Dokupiłbym sobie rotację R3 kraussa z tym  mega zestawem ale ciągle coś ważniejszego wyskakuje 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie ktoś poleci jakaś najtańsza polerkę rotacyjną? Potrzebna mi jakaś tania solidna maszyna, do poprawek i polerki lamp. 
K2 masner tylko i wyłącznie. :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ale tą moge z czystym sumieniem polecić.
Mozna tańsze znaleźć ale nigdy nie wiadomo jak z obrotami, czy soft startem.
A tu masz pewniaka wielokrotnie omawianego na forum

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam  problem , potrzebuję polerkę  akumulatorową do własnego samochodu . Mam 2 rotacyjne. Ale kablowe a obecnie nie man dostępu do prądu, gniazdka.  Nie  potrafię nic znaleźć tylko  szlifierki  - wysokie obroty.  DA  albo rotacyjna. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Zbigniew59 napisał:

Witam. Mam  problem , potrzebuję polerkę  akumulatorową do własnego samochodu . Mam 2 rotacyjne. Ale kablowe a obecnie nie man dostępu do prądu, gniazdka.  Nie  potrafię nic znaleźć tylko  szlifierki  - wysokie obroty.  DA  albo rotacyjna. Proszę o pomoc.

Nie pamietam nazwy ale Flex ma w swojej ofercie akumulatorowe polerki DA

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś-https://www.ebay.de/itm/222906353991 oraz https://www.amazon.de/gp/product/B01DDK84Z6/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2KJVZRQDXXA5C&psc=1

Która lepsza według Was - po dokupieniu do milwaukee 2 akumulatorów i ładowarki cena prawie taka sama jak krauss.

Zakres obr. kraus-od 1300do 3200  milwakue - od 360 do 2200

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.