Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem oba pady w ręce zielony 3m i niebieski ABW ale waflowy- zielony jest twardszy od niebieskiego.

Nie miałem niestety przyjemności porównania podczas pracy.

 

Bo poszukuje jakiegoś twardszego pada od zielonego,bo narazie wełniaka chcę tylko spróbować na drzwiach z oryginalnym lakierem i podobnym poziomem rys jak na całym aucie,które idą do wymiany,bo pani cofała i walnęła i uciekła,ale znaleźli ją bo byli świadkowie:) Co byście polecili?

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te pady, obydwa płaskie :) zielony 3M jest twardszy. po co Ci coś mocniejszego? po zielonym to zostaje chyba tylko wełniak. wypróbuj odpowiednich kombinacji z pastami...odpowiedni docisk itp.

 

Wiem,że póżniej jest wełniak i dlatego chce go spróbować na drzwiach do wymiany w razie czego,a stosuje cutting pad 3M i FC+ i muszę robić 3 podejścia po ok.18 przejazdów(dodaje 2 kropki UF),żeby uzyskać zadowalający efekt,stąd szukam czegoś mocniejszego...

Mat

dodam,że to na touranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zamawiać to będę dopiero na wakacje :D bo zawsze jak z nich wracam to mam piękny cmentarz na przednim zderzaku :D MEGUIARS BUG'N TAR REMOVER chyba megs będzie dobry ?

Ja przestałem stosować preparaty na owady,bo przy dobrze nawoskowanym aucie wszystkie schodzą pod ciśnieniem,a niektórym trzeba pomóc rękawicą :good:

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda schodzą pod ciśnieniem przy dobrze nawoskowanym aucie :D ale powiedzmy jak przyjadę do ośrodka wczasowego to zawsze mam chęć sobie auto umyć :D i tak za bardzo nie ma dostępu do myjki , są tylko 2 wiadra pierw auto namoczyć potem napełnić wodą i szamponem i można myć :D W domu to se mogę myjką bo w domu mam :D nie będę myjki na wczasy brał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda schodzą pod ciśnieniem przy dobrze nawoskowanym aucie :D ale powiedzmy jak przyjadę do ośrodka wczasowego to zawsze mam chęć sobie auto umyć :D i tak za bardzo nie ma dostępu do myjki , są tylko 2 wiadra pierw auto namoczyć potem napełnić wodą i szamponem i można myć :D W domu to se mogę myjką bo w domu mam :D nie będę myjki na wczasy brał :D

 

No to megs,albo sonax na pewno się spiszą,bo sonaxa sam używałem i wszystkie owady schodziły:)

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał do czynienia z kosmetykami marki Pinnacle-chodzi mi szczególnie o woski np. Souveran Carnauba Paste Wax-w szukajce znajduję jedynie lakoniczne informacje a jestem ciekaw jak można spozycjonować ten wosk-kosmetyki czy na półce ChG, PB, czy Zymol Svisswax, czy może coś pomiędzy. A może dać sobie spokój z tą marką bo jest nikczemna w swej jakości. Pytam bo w ramach ciekawostek chciałbym spróbować czegoś nowego ale możę ktoś już mnie ubiegł i od razu odradzi albo zachęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko odnośnie ostatniego mycia:

Pojechałem cento na myjke na BP żeby opłukać auto nie było myte od października. Stoi cały czas na dworzu. Jedynie karcher dał rade na bokach drzwi to tam w miare czyste, natomiast reszta czyli klapa bagażnik dach opony itp dalej brudne jak się weźmie palcem to zostaje brud. Czy dalej próbować myć na bezdotykowej czy oddać na ręczną czy poczekać aż cieplej i samemu umyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej próbować myć na bezdotykowej czy oddać na ręczną czy poczekać aż cieplej i samemu umyć?

nigdy nie domyjesz na bezdotykówce auta żeby właśnie "po przejechaniu palca nie było śladu".

Jak masz zaufaną myjnie to oddaj( w warszawie ciężko chyba o taką), jak nie to poczekaj i sam sobie umyj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.