Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy SV cleaner fluid nada się jako cleaner przed woskiem coli 476? Zależy mi na długiej ochronie... Mam czarne autko do zabezpieczenia, które dużo jeździ w trasy i rzadko widuje mynię, a SV cleaner fluid mam na stanie. Czy kupować coś innego? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty na forum Poorboy's-po SSR1 nie trzeba stosować cleanera (PP)

Stosowanie BH nie osłabia działania sealantów PB-nie wiem jak jest z oddziaływaniem jego na sealant FH-stąd pytanie do tych co używali-ale dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAKAL: autosol produkuje pastę M1 CLEANSING POLISH FOR CHROME-PLATED PLASTICS - specjalnie do "plastikowych" chromów. Nie wiem czy działa bo na aucie chromów żadnych nie posiadam ;)

edit: cudo owe kupisz tu http://autosol.otwarte24.pl/

ja wszystko piorę po użyciu, tak żeby przy następnej robocie mieć wszystko czyste. Nie wiem czy da się doprać aplikator z nawarstwionym, zaschniętym woskiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POORBOY'S WORLD BUG SQUASH PRE WASH używał ktoś? Daje rade ? :D bo przymierzam się by sobie takiego sprawić :D

 

Mam wrażenie, że zanim zacznie działać to już wysycha-a nie można do tego dopuścić (nie myję w słońcu).

Może coś źle robię ale nie widzę skutków działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POORBOY'S WORLD BUG SQUASH PRE WASH używał ktoś? Daje rade ?

 

Nie daje rady. Ani na smołę, ani na owady. To kiepski środek. Potwierdza regułę , że nawet jeśli jakiś producent ma kilka świetnych produktów, to nie oznacza że wszystkie będą dobre. Bug Squash to lipa moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.