Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

:cry: Ale nie napisałeś, co siedzi na lakierze... Szczerze mówiąc... Niektóre QD po tygodniu lepiej kropelkują :o

 

Faktycznie, wziąłem tester dodo juice diamond white na próbę. Z pewnością za dobrze go nie nałożyłem bo pierwszy raz i miał starczyć na 3-4 auta, a mi zostało góra na pół, ale nie ma tragedii chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie któreś na forum co wyglądają dobrze bo się nacieszyłem a tu mi piszą, że kropelek nie widać :(

Przeglądam temat i widzę takie same albo gorsze, chyba że chodzi o dużą ilość takich miniaturowych kropelek?

 

Mycie i cleaner też od dodo, czytałem na forum i ludzie często go brali więc chyba muszę lepiej machać mikrofibrami następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na str 208 masz niezle kropelki m.in. Azi Takata, emem89 czy Gesiu_15. Twoje nie maja ksztaltu. Wygladaja jak zwykle krople na szybie :) kropelki powinny byc ksztaltne, okragle, lekko jakby podciete od dolu. Przy swobodnym polaniu wezem powinny sie pogrupowac i wszystko powinno razem splynac tak ze auto jest praktycznie suche. Tak jak mowie u mnie po qd wyglada to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]KrecikTurbo[/ref], pooglądaj filmiki na YT jak woskować auto. To jest naprawdę cieniutka warstwa :) Wosków DJ nie miałem, choć uchodzą za niezbyt trwałe... ale żeby po tygodniu zjechał to raczej nie ma opcji :) Nie myłeś w między czasie jakąś mocną chemią? Proszkiem na bezdotyku? Albo za mocne stężenie szamponu przy myciu ręcznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to największa nagroda za wysiłek związany z przygotowaniem karoserii pod wosk i jego położeniem. ;) W roli głównej Collinite 845 Insulator Wax położony 2,5 tygodnia temu. Kropelki po pierwszym myciu ręcznym.

 

Mm8ExO0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.