Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

WP_20161001_21_35_56_Pro1_zpseijrm9qq.jpg

 

WP_20161001_21_35_06_Pro1_zpsir7mp4pn.jpg

 

UNC-R na Mazdzie 2 żony. Powłoka położona w połowie lipca. Od tego czasu tylko bezdotyk (zdjęcie łokciem przy nocnym myciu na bezdotyku). Auto nie garażowane i przy każdym myciu na bezdotyku, aż się prosi o coś więcej. Niestety jakoś zawsze tak się składa, że brak czasu na wyjęcie sprzętu i użycie rękawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z góry dziekuję naszemu forumowemu koledze Freddy za pomoc w ogarnięciu tematu (liczę na owocną współpracę).

A oto i moje kropelkowanie. Samochód to Renault Scenic. Najpierw doładnie oczyszczenie auta, nastepnie DA wraz z Autoglymem (AIO), natepnie wosk collinite 476s. Wszystko robione wczoraj, natomiast test kropelkowania zrobiony dzisiaj.

21ca306b4222458a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk nakladany byl jakos w sierpniu, nie podbijany zadnym QD, myty przewaznie na bezdotykowkach.

Co do dolu to byl ostro zapchany, po umyciu recznym cos tak odpychal ale to nie bylo to co na slupkach i dachu, podobnie sprawa sie miala z przednia maska. Dla mnie i tak wynik Fusso jest o niebo lepszy niz Coli 915 ktory po 10kkm jazdy juz umieral ;)

 

Wysłane z Siódmej Galaktyki S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Fusso też już Ci umiera przecież i może zaczął to robić nawet wcześniej niż 10kkm na dołach drzwi.

Twój film przypomina mi zachwalanie przez mojego sąsiada auta, które miał na sprzedaż:

"Ani z tyłu, ani z przodu bity nie był!".

 

Szkoda, że na boki nie dawał takich deklaracji... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.