Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak jak obiecałem tydzień temu w temacie "krótkie pytanie - krótka odpowiedź" wrzucam fotki megsa #16 nałożonego dokładnie 3 miesiące temu. Dach, maska BDB :good: Reszta... powiedzieć, że umarła to trochę zbyt wiele, bo jednak woda zjeżdża. Nie zostaje jak na typowym szczurze po deszczu, ale do kropelek daleko. Po tych zdjęciach auto dostało QD1 i do wiosny musi przepękać. :)

 

2d2326c1ec3bec9a.jpg

 

cb98fffda402a94c.jpg

 

b78976f3292deb1b.jpg

 

df173516e66b3c39.jpg

 

b18d63dfd85dc328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

693605 W bardzo ładnym stanie masz ten lakier i felgi :good: . Widać, że dbasz o sprzęt do powożenia :)

Dziękuję. Samochód ma dopiero 3 miesiące i ok 6 tyś km przebiegu, więc dziwne gdyby był jakoś dojechany :D Tak samo felgi. Mimo to dziś przy myciu już widziałem czarne punkty w dolnych partiach... Cóż przy następnej okazji będzie trzeba go "odsmołować", bo glinką trzeć po nowym lakierze trochę mi się nie uśmiecha :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Tuga do felg jest the best :good: i nie niszczy powierzchni. Przetestowane ale pewnie wiesz.

Pięknie działa "zielona"!

Do felg mam ironX i Vampira od ADBL. Bardziej myslalem o czyms do lakieru. Wezme raczej ADBL tar & glue remover bo lubie miec wszystko z jednej parafii :D ladnie na polce wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

693605 W bardzo ładnym stanie masz ten lakier i felgi :good: . Widać, że dbasz o sprzęt do powożenia :)

Dziękuję. Samochód ma dopiero 3 miesiące i ok 6 tyś km przebiegu, więc dziwne gdyby był jakoś dojechany :D Tak samo felgi. Mimo to dziś przy myciu już widziałem czarne punkty w dolnych partiach... Cóż przy następnej okazji będzie trzeba go "odsmołować", bo glinką trzeć po nowym lakierze trochę mi się nie uśmiecha :o

 

cudny jest ten kolor, no i linia auta niczego sobie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CarChem Carnauba 38 Wax położona na CarChem PTFE po 8 miesiącach i ok 4-5tyś przebiegu :-] Nigdy nie używane qd ani inne mazidła :lol: Sam jestem w szoku ale coś tam jeszcze żyje :oops:

 

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=um4I8xHvBjs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.