Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

I na takiej osłonie się chyba skończy. Na szczęście o słupki się nie mam co bać bo drzwi zachodzą na przednie słupki aż do szyby, co najwyżej o porysowanie samej szyby, aczkolwiek to i tak lepiej niż skrobanie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 alaska używam dlatego że kupiłem 5 sztuk po zimie w kauflandzie w promocji za 3 plny. Dziś był mrozek i użyłem i oblodzenie zeszło. Zapach ma potworny. Przy większych mrozach nie odmraża. A dziś kupiłem w lidlu ten power shine. Zapach przyjemny. Jak dziala sprawdzę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzis Adixol od Organiki w Castoramie

Cena ta sama co motul vision 15zł z tym że pojemność mniejsza bo 4L.

Posiadam motul i chciałem go kupić ale zastanawiam się czy nie kupić na próbę tego Adixola. Jak z domywaniem i zamarzaniem na zmarzniętej szybie o poranku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaskę miałem w zeszłym roku i sprawdzała się słabo. Coś lepszego może?

 

Zeszłej zimy testowałem odmrażacz Sonaxa, AG, 1Z i K2. Najskuteczniejszy okazał się 1Z, potem AG. Sonax i K2 mniej więcej podobnie. Zostałem przy K2 z racji wielkości butelki (0,75l) i ceny (ok. 11 zł). Czasem trzeba więcej psiknąć ale i tak wychodzi najbardziej ekonomiczne. Na szybie zdarza się, że się marze, ale dobry płyn i wycieraczki sprawiają, że nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie w sprawie Motula Vison Classic, ktoś sprawdzał jak współpracuje z NW?

 

Z tego co widzę po względnie nowej karcie charakterystyki (07.2015), nie zawiera metanolu jak wcześniej pisano a etanol, i to w ilości dużo większej niż 3%.

https://www.motul.com/pl/pl/products/oi ... on-classic

 

Wskazywałoby to na zmianę składu na taki, jaki występuje w większości płynów czyli etanol 25-50% i magiczne dodatki producenta. Ciekawe jak skuteczność, szkoda, że wcześniej nie testowałem starej wersji, byłoby ciekawe porównanie parametrów - zapach, domywanie, zamarzanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polece jak zawsze Aure z biedronki, biorąc pod uwage cene, jakość, zapach to ciezko znalezc cos lepszego

W Biedronce nadal sprzedaja na 2 firmy ? U mnie w mieście zjechałem wszystkie biedronki i nie ma nigdzie od Organiki, nawet w tamtym sezonie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.