Skocz do zawartości

Neoxal SiO2 Quick Detailer


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Aivars napisał:

@NEOXAL EUROPE to jest najnowsza wersja czy stara ? Kupiona 04.09 z Waszego konta na allegro

4AA00C83-CA6C-49AC-B3CB-B65CF306EF54.jpeg

Nowa. Obecnie miłościwie panująca. 

Pozdrawiam Grzegorz 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarł nowy QD, w porównaniu do "starego" jest o wiele lepiej, zapach przyjemny, aplikacja bez problemu, dwa psiknięcia na mikrofibrę i jedno na lakier, jedna mikrofibra rozłożenie okrężnymi ruchami, drugą dotarcie i tyle. Wrzuciłem na wszystko co się dało, lakier, felgi, plastiki, szyby. Będę jeździł i obserwował. Tydzień temu zaaplikowany Reload, dziś do tego dorzuciłem QD i wygląda to tak jak na zdjęciach niżej. Dla mnie petarda i chyba będzie to mój ulubiony QD. Jutro jeszcze wrzuce na V40 bo jestem ciekawy jak wypadnie na czarnym 😄 

Planujecie może jakieś większe pojemności niż 200 ml ?

image_50404865.JPG.4643847872c748f432867686ff441df2.JPG

image_50405889.JPG.6a60402cd6f4d66a0a3293a0bb283fc4.JPG

image_50427905.JPG.bc296b6a9c771d59e5a484a63837fdb1.JPG

image_50431233.JPG.f262b1c2fa6648690ef61a03bdfce8cb.JPG

 

 

 

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 22.09.2022 o 22:35, PawelRDM napisał:

@NEOXAL EUROPE kiedy qd wraca na Allegro ? 🙂 

Cześć, czekamy na komponenty. Zachciało się nam wprowadzić nową wersję, bez zmagazynowania odpowiedniej ilości półproduktów i efekt jest jaki jest, przepraszamy. Z drugiej strony cieszymy się bo produkt się spodobał. I to na tyle że sprzedał się 5 razy szybciej niż poprzednia wersja. 

Ale odpowiadając konkretnie, 2- 3 tygodnie. 

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u 

12 godzin temu, Rafal9304 napisał:

Do mnie też dotarł nowy QD, w porównaniu do "starego" jest o wiele lepiej, zapach przyjemny, aplikacja bez problemu, dwa psiknięcia na mikrofibrę i jedno na lakier, jedna mikrofibra rozłożenie okrężnymi ruchami, drugą dotarcie i tyle. Wrzuciłem na wszystko co się dało, lakier, felgi, plastiki, szyby. Będę jeździł i obserwował. Tydzień temu zaaplikowany Reload, dziś do tego dorzuciłem QD i wygląda to tak jak na zdjęciach niżej. Dla mnie petarda i chyba będzie to mój ulubiony QD. Jutro jeszcze wrzuce na V40 bo jestem ciekawy jak wypadnie na czarnym 😄 

Planujecie może jakieś większe pojemności niż 200 ml ?

image_50404865.JPG.4643847872c748f432867686ff441df2.JPG

image_50405889.JPG.6a60402cd6f4d66a0a3293a0bb283fc4.JPG

image_50427905.JPG.bc296b6a9c771d59e5a484a63837fdb1.JPG

image_50431233.JPG.f262b1c2fa6648690ef61a03bdfce8cb.JPG

 

 

 

Tak, planujemy, 100 i 500 ml.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam powiem, że 15 lipca nałożyłem Fusso 12 Months. Pierwsze mycie po 3 tygodniach luksus, lakier śliski, zrzut wody taki sam jak dzień po aplikacji. 4 tygodnie później umyłem ponownie, ale tym razem już lakier zrobił się bardziej tępy.

A w piątek umyłem go Neoxalem 737 i po prostu oniemiałem 😜 Nie dość, że szampon pięknie odetkał wosk, a lakier odzyskał połysk, to jeszcze drugie życie dostała moja NW Ultra Glaco, która leży na szybach od początku roku. Myślałem, że po prostu się kończy i planowałem aplikację przed zimą, ale na razie jeszcze się wstrzymam, bo teraz zrzuca wodę jak wściekła.

I tu dochodzimy do sedna. Na maskę zaaplikowałem właśnie Wasz QD, ale różnicy względem reszty auta nie widzę żadnej. Ale z nałożonym Fusso, teraz odetkanym Neoxalem chyba nie miałem, czego się spodziewać, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, majdan napisał:

To ja Wam powiem, że 15 lipca nałożyłem Fusso 12 Months. Pierwsze mycie po 3 tygodniach luksus, lakier śliski, zrzut wody taki sam jak dzień po aplikacji. 4 tygodnie później umyłem ponownie, ale tym razem już lakier zrobił się bardziej tępy.

A w piątek umyłem go Neoxalem 737 i po prostu oniemiałem 😜 Nie dość, że szampon pięknie odetkał wosk, a lakier odzyskał połysk, to jeszcze drugie życie dostała moja NW Ultra Glaco, która leży na szybach od początku roku. Myślałem, że po prostu się kończy i planowałem aplikację przed zimą, ale na razie jeszcze się wstrzymam, bo teraz zrzuca wodę jak wściekła.

I tu dochodzimy do sedna. Na maskę zaaplikowałem właśnie Wasz QD, ale różnicy względem reszty auta nie widzę żadnej. Ale z nałożonym Fusso, teraz odetkanym Neoxalem chyba nie miałem, czego się spodziewać, co?

...no właśnie, do takich akcji Neoxal 737 został opracowany. Ma robić swoje i to właśnie tak jak to opisałeś. A nasz QDek masz nowy czy poprzedni? Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, majdan napisał:

Ten poprzedni chyba.

IMG_2022_09_27_03_59_51_536523152419191657066.jpg

Na samym początku, te nowe były też w takich butelkach. To ewolucyjna zmiana. Zanim sięgnęliśmy po zieloną, była taka. Jeśli przyjemnie pachnie to nowa wersja. 

Pozdrawiam Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Na samym początku, te nowe były też w takich butelkach. To ewolucyjna zmiana. Zanim sięgnęliśmy po zieloną, była taka. Jeśli przyjemnie pachnie to nowa wersja. 

Pozdrawiam Grzegorz 

Mam taką samą czarną butelkę, pachnie lepiej od starej i robia sie grudki - więc to nowa wersja z początku sprzedaży 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
45 minut temu, ral6014 napisał:

Mam taką samą czarną butelkę, pachnie lepiej od starej i robia sie grudki - więc to nowa wersja z początku sprzedaży 😀

Zdecydowanie tak. Z grudkami walczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 minuty temu, ral6014 napisał:

Grudki mają swoje zalety. Przynajmniej wiadomo, że trzeba wstrząsnąć i widać kiedy produkt jest gotowy do użycia.

;⁠) To łaskawe, ale będziemy walczyć :⁠-⁠)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudki mają swoje zalety. Przynajmniej wiadomo, że trzeba wstrząsnąć i widać kiedy produkt jest gotowy do użycia.

Tylko przy pełnej butelce ciężko wymieszać :/ mieszałem dobre kilka minut a grudki nadal były:/ pewnie jak trochę zużyje będzie łatwiej - taki problem to nie problem
Ps. Padł mi atomizer i pluje kroplami. Zgłosiłem sprawę, i ma być dosłany nowy i nawet zapasowy. Takze obsługa prima sort
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NEOXAL EUROPE napisał:

;⁠) To łaskawe, ale będziemy walczyć :⁠-⁠)

Mam nadzieję, że wersja bez grudek będzie wprowadzona po cichu. Częste poprawki produktów chyba nie są dobrze widziane. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ral6014 napisał:

Mam nadzieję, że wersja bez grudek będzie wprowadzona po cichu. Częste poprawki produktów chyba nie są dobrze widziane. 

Zależy jak dla kogo.  Dla mnie to plus że ulepszają,  a dla innego może to być minus,  że wypuścili niedopracowany produkt.  Jak zawsze,  co człowiek to opinia 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 9.09.2022 o 10:00, Domel napisał:

Wziołem na warsztat te 4 produkty:

P&S Dream Maker - bo ponoć wedle informacji importera daje niesamowity połysk i look

P&S Bead Maker - bo jest na niego hype w USA i jest protoplastą Dream Makera 😉

Neoxal SiO2 Quick Detailer - bo zbiera pozytywne opinie

TacSystem Shine Wax - bo daje niesamowity połysk na moich lakierach

 

Skleroza nie boli ponoć ? 😄

Wyciągnąłem po miesiącu klapę do innego testu i sprawdziłem po myciu kwaśnym szamponem od GoodStuff co tu siedziało 😉

Klapa obsrana, w waterspotkach, kilo kurzu...

Neoxal dalej się wyróżnia 😉https://streamable.com/uzh9gp

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że względu na sympatię powiem, że to żółta kartka dla @NEOXAL EUROPE. Nie rozumiem ideai testowania klientem i oczekiwał bym więcej. Produkt który ma wprost oczywiste wady produkcyjne które wychodzą po raptem tygodniach nigdy nie powinien trafić na rynek.

Tutaj pojawia się jednak siła wielkich graczy. Rezonuje.mi historia marki autoglym która podobno nowe butelki przed wprowadzeniem na rynek testowała przez dwa lata. Po prostu przy skali biznesu nie mogli sobie pozwolić na zwroty i wymiany. Za dużymi stoi też cały kompleks badawczy, możliwość testowania w dowolnym detalu, faza designu w której nie tylko korzystamy z gotowej chemii ale rzeczywiście projektujemy.

do przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, analyzator napisał:

...

Tutaj pojawia się jednak siła wielkich graczy. Rezonuje.mi historia marki autoglym która podobno nowe butelki przed wprowadzeniem na rynek testowała przez dwa lata. Po prostu przy skali biznesu nie mogli sobie pozwolić na zwroty i wymiany.

Ale taki "mały" neoxal, chemotion, Kecav, czy nawet ProElite nie mają swoich działów R&D, np w zakresie opakowań, tylko korzystają z "gotowców".
Wierz mi, że koszty przygotowania projektu butelki, nakrętki i dobrze działającego atomizera i uruchomienie produkcji tego to nawet nie 0,5 mln PLN, a kwota nawet 10x wyższa ...
Sam siedzę w branży form wtryskowych, i nie przesadzam ...

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.