Skocz do zawartości

Neoxal SiO2 Quick Detailer


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Saczi napisał:

Ale taki "mały" neoxal, chemotion, Kecav, czy nawet ProElite nie mają swoich działów R&D, np w zakresie opakowań, tylko korzystają z "gotowców".
Wierz mi, że koszty przygotowania projektu butelki, nakrętki i dobrze działającego atomizera i uruchomienie produkcji tego to nawet nie 0,5 mln PLN, a kwota nawet 10x wyższa ...
Sam siedzę w branży form wtryskowych, i nie przesadzam ...

Masz 100% racji ale w dzisiejszych konsumpcyjnych czasach klient płaci i wymaga. W swojej branży działam 10 lat i nie ma nic gorszego od klienta, który doradza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dnia jest konsument i dopracowany lub nie produkt. Jak się czuje konsument, który kupuje produkt, który za miesiąc okazuje sie wadliwy. Jak po miesiącu robią się grudki to ile trwało testowanie? co z optymalizacją produktu pod różne pory roku, temperatury aplikacji geograficznie warunki drogowe - inaczej brudzi się auto na śląsku a inaczej nad morzem. itd. Wiem, że mała firma nie zaplecza jak bilthamber meguiars czy autoglym ale wciąż chciałbym wierzyć że mikstura spędziła w testach więcej niż dwa tygodnie 😉 Nie bez przyczyny wiele firm podpiera się w zakresie testów studiami. Przynajmniej wychwycą znowu - oczywiste wady.

Za sorry już poprawiam to się należy forumowe "z liścia". Mimo sympatii do marki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, analyzator napisał:

Za sorry już poprawiam to się należy forumowe "z liścia". Mimo sympatii do marki.

Chyba kazda marka mialem problemy wieksze lub mniejsze. Dajmy takiego ADBL'a ktory wypuscił matt maxa i sie grudkował niesamowicie, mam tą zgrudkowana wersje do tej pory i nawet jej uzywam i nie widze wielkich przeciwskazań, takiego CleanTech ktory wypuścił super TFR'a gdzie Dziadzia przetestował i u niego wyszedł mega słabo a CT nie chciał mu przynzac racji i wytykał mu że nie umie zrozumieć produktu a dopiero jak im zaufana osoba powiedziała że jest kicha to dopiero sie przyznali i tak jak widac do tej pory nie poprawili produktu. Uzywałem pierwszej wersji Neoxal QD, pozniej nowa z poprawiona aplikacja a teraz mam najnowsza i dla mnie osobiscie bardzo fajnie że producent cały czas stara sie ulepszyć produkt. QD było troudne w aplikacji i bardzo upierdliwe w docieraniu a teraz jest znaczący postep w tym temacie co dla mnie jest duzym plusem. Ten Qd nie kosztuje nawet 60zł (50zł chyba kosztowało 500ml jak dobrze pamietam) żebym sie obraził na producenta bo wypuscił nowa wersje. Wypsikam stara i kupie nowa i tyle 🙂 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat wiem i niezależnie od marki wypuszczenie wadliwego produktu odbieram tak samo. Takie rzeczy wyszłyby w testach jeśli produkt nie byłby radośnie wypychany na rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, analyzator napisał:

@Streat wiem i niezależnie od marki wypuszczenie wadliwego produktu odbieram tak samo. Takie rzeczy wyszłyby w testach jeśli produkt nie byłby radośnie wypychany na rynek. 

Praktycznie każdy producent zaleca staranne wymieszanie produktu przed aplikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,  wymieniliśmy zdania na temat tego co i jak widzimy,  a teraz nie ma sensu dalej tego ciągnąć.  Każdy ma prawo do własnych poglądów,  a i tak na prawdę każdy też ma rację.  Wszystko zależy od tego jak spojrzeć na tę sprawę. 

Miłego dnia Wam życzę 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, analyzator napisał:

@Streat wiem i niezależnie od marki wypuszczenie wadliwego produktu odbieram tak samo. Takie rzeczy wyszłyby w testach jeśli produkt nie byłby radośnie wypychany na rynek. 

Wypadało by się odnieść. Szanowny Panie pod pseudonimem analizator, masz swój ugruntowany światopogląd i chwała bohaterom. Szanujemy. Jednak uszczypliwości o radosnym wypuszczaniu na rynek niesprawdzonych produktów są nie prawdziwe, i uważam je za krzywdzące. Grudki w nowym qdeku występowały już prawie rok temu. Testowaliśmy go i nasi zaprzyjaźnieni detailerzy. Po tym czasie uznaliśmy że co prawda trudno się jest ich pozbyć ale w niczym nie ujmują jakości tworzonej przez qdek powłoki. Dlatego postanowiliśmy wypuścić go na rynek. Nie ma tu mowy o wadliwym produkcie. To jest po prostu jego cecha.  Jeśli jednak już dopatrywać się w tym błędu, to raczej w zastąpieniu jednego drugim. I aby do końca uporządkować ten temat. Postanowiliśmy wrócić do poprzedniej, sprawdzonej wersji Neoxal Quick Detailer Coat SiO2 ponieważ ma on już swoich zwolenników, których nie możemy uszczęśliwiać na siłę nowym produktem. Trwa już pakowanie i w tym tygodniu powinien być w sprzedaży stary dobry QDek Coat SiO2. Tym samym postanowiliśmy wypuścić dodatkowy qdek pod nową nazwą, Neoxal Show Cars quick detailer. A to dlatego że od chwili udostępnienia go do sprzedaży zdążył zebrać wiele pozytywnych komentarzy i zapytań o dostępność. A co do prawdziwych wpadek... Zdarzyła się nam takowa z Neoxal N365 roczną powłoką ceramiczną. Klasyczna pomyłka spowodowana efektem skali. I jak się tutaj zachowaliśmy? Nie chowamy głowy w piasek. Wychwyciliśmy błąd i nie licząc że przyschnie, ogłosiliśmy akcję serwisową. Powiadomiliśmy Klientów o problemie, przeprosiliśmy i wysłaliśmy do każdego nowy produkt plus gratis niespodziankę.  Problemy zdążają się wszystkim którzy coś robią. Ale ważne jest jak do problemu podejdą i w jaki sposób go rozwiążą. Uważam że właściwie zmierzyliśmy się z naszym. 

Z wyrazami szacunku, Grzegorz Baczyński.

 

39 minut temu, penkus5 napisał:

Panowie,  wymieniliśmy zdania na temat tego co i jak widzimy,  a teraz nie ma sensu dalej tego ciągnąć.  Każdy ma prawo do własnych poglądów,  a i tak na prawdę każdy też ma rację.  Wszystko zależy od tego jak spojrzeć na tę sprawę. 

Miłego dnia Wam życzę 🙂

Zgadzam się. Ale konstruktywna krytyka jest jak sól w zupie. Pomaga w tworzeniu coraz lepszych produktów. Przeciwdziała też popadaniu w samozachwyt kiedy idzie dobrze. 🙂

Pozdrawiam serdecznie Grzegorz 

  • Lubię to 2
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE

Dziękuję za wytłumaczenie historii i pomysłu na nową wersję. Z perspektywy klienta w ciągu roku mieliśmy 3 wersje produktu. Quick, który nie był QD a lekką powłoką z utrudnioną aplikacją, wersję z "wadą" i kolejny poprawiony produkt w krótkim okresie czasu.

Z tej perspektywy trudno odnieść inne wrażenie, niż po prostu pośpiech a pospiesznie nie da się robić kompletnych produktów. Taką praktykę należy piętnować i punktować. Oznaczołoby to, że produkt wyszedł miesiące zbyt wcześnie bo należalo go dopracować do V3 i dopiero wypuścić.

Jeśli faktycznie grudki są ficzerem i dopuściliście takie zachowanie produktu w dłuższych testach (co nie do końca rozumiem bo grudki powodują zmianę składu tego co wylatuje z atomizera..), do tego jest to rozszerzecznie oferty firmy i jest jednak innym produktem, to moja krytykę sam uznaję za niezasadną i zwracam honor.

Nie chodzi o światopogląd i nie wiem o co chodzi z chwałą bohaterom w tym kontekście.

Btw neoxal qd na neoxal primer po miesiącu od aplikacji. Akurat umyłem i pada. Ładnie.

20221002_174147.jpg

20221002_174142.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, analyzator napisał:

@NEOXAL EUROPE

Dziękuję za wytłumaczenie historii i pomysłu na nową wersję. Z perspektywy klienta w ciągu roku mieliśmy 3 wersje produktu. Quick, który nie był QD a lekką powłoką z utrudnioną aplikacją, wersję z "wadą" i kolejny poprawiony produkt w krótkim okresie czasu.

Z tej perspektywy trudno odnieść inne wrażenie, niż po prostu pośpiech a pospiesznie nie da się robić kompletnych produktów. Taką praktykę należy piętnować i punktować. Oznaczołoby to, że produkt wyszedł miesiące zbyt wcześnie bo należalo go dopracować do V3 i dopiero wypuścić.

Jeśli faktycznie grudki są ficzerem i dopuściliście takie zachowanie produktu w dłuższych testach (co nie do końca rozumiem bo grudki powodują zmianę składu tego co wylatuje z atomizera..), do tego jest to rozszerzecznie oferty firmy i jest jednak innym produktem, to moja krytykę sam uznaję za niezasadną i zwracam honor.

Nie chodzi o światopogląd i nie wiem o co chodzi z chwałą bohaterom w tym kontekście.

Btw neoxal qd na neoxal primer po miesiącu od aplikacji. Akurat umyłem i pada. Ładnie.

20221002_174147.jpg

20221002_174142.jpg

Chwała bohaterom to licentia poetica, miałem na myśli oddanie  szacunku dla Twojej opinii. Obserwowaliśmy te grudki i ich występowanie. Otóż kumulują się na górze butelki. Tak więc nie ma ryzyka zatkania atomizera. Ale żeby za długo nie eksploatować tematu, zakończę trochę się powtarzając. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Ludzie są tylko ludźmi. A jeśli atomizer pocieknie lub coś w tym stylu, wystarczy nam to zgłosić. Wymieniamy bez problemu. Nie wszystko można sprawdzić i przetestować. W końcu jeśli kupuję atomizer jestem przekonany że producent nie sprzedaje milionowych nakładów nieprzereagowanego produktu. Logiczne, a jednak się zdarza.

Życzę miłego wieczoru, Grzegorz 

20 minut temu, ral6014 napisał:

@NEOXAL EUROPE Proszę o doprecyzowanie - wraca "stary" QD (z gorszym zapachem) i jednocześnie pojawia się dawno zapowiadany Show Cars?

Tak, wraca stary, dopracowany, sprawdzony i prawie bezzapachowy Neoxal Quick Detailer Coat SiO2 w dwóch lub trzech pojemnościach 200 i 500 ml, być może, że względu na dużą wydajność i trwałość 100 ml. Jednocześnie wprowadzamy nowy, pachnący i bardziej błyszczący Neoxal Show Cars quick detailer.  150 ml i 750 lub 500 ml. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekbossko

1 godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

 Jednocześnie wprowadzamy nowy, pachnący i bardziej błyszczący Neoxal Show Cars quick detailer. 

Będzie jeszcze bardziej błyszczący 😅

A tak na poważnie, to czy zmienia się coś względem aplikacji i trwałości?  @NEOXAL EUROPE

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE też się chętnie dowiem czym się różnią i kiedy będą dostępne.

Zamówiłem dziś szamponik 737 i Primer Cleaner, dodatkowo chciałem dobrać KuDeka ale nie ma w ofercie na aliegro 🙃 

Będą pierwsze hobbystyczne testy tej marki 💪

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, janekbossko napisał:

@NEOXAL EUROPE i czym się będą różnic jeśli chodzi o trwałość i aplikacje? Bo zapach już rozumiem 😉

Trwałości dotychczasowego nie przebije. Nie ma takiej potrzeby. Będzie podobna. Łatwiejsza aplikacja i docieranie ze szklistym wykończeniem.

Godzinę temu, penkus5 napisał:

@janekbossko

Będzie jeszcze bardziej błyszczący 😅

A tak na poważnie, to czy zmienia się coś względem aplikacji i trwałości?  @NEOXAL EUROPE

Właśnie odpowiedziałem 😉

Godzinę temu, t.sienkiewicz91 napisał:

@NEOXAL EUROPE też się chętnie dowiem czym się różnią i kiedy będą dostępne.

Zamówiłem dziś szamponik 737 i Primer Cleaner, dodatkowo chciałem dobrać KuDeka ale nie ma w ofercie na aliegro 🙃 

Będą pierwsze hobbystyczne testy tej marki 💪

W nadchodzącym tygodniu powinny być dostępne obydwa qdeki.

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, penkus5 napisał:

@NEOXAL EUROPE Ostatnie pytania.  Cena będzie podobna?  Czy ten nowy też zawierać będzie SiO2? Czy to całkiem inne składy? 

Ma SiO2 i to więcej niż poprzedni. Kilka rzeczy jest wspólnych ale to jednak różne produkty. Musi być droższy. Kalkulacje w toku.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE jak już ogarniecie te wersje, to proszę dajcie tutaj jakieś podsumowanie co jest co, w jakich butelkach i w postaci tabelarycznej porównanie tych wersji oraz numery aukcji do zakupu. Śledzę ten wątek od początku i teraz pod koniec, to już się pogubiłem 🤨

  • Lubię to 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
10 minut temu, Saczi napisał:

Czyli mamy kolejną wersję QD'ka ...?
Niedawno kupiłem tą w zielonej butelce i już jest "przestarzała"? 😉

PS
@NEOXAL EUROPE, może dla porządku warto stworzyć np 6 miesięczny cykl edycji produktów ...
To, co jest teraz, wprowadza zamieszanie i podważa Waszą "wiarygodność".

Ok

 

10 minut temu, Saczi napisał:

Czyli mamy kolejną wersję QD'ka ...?
Niedawno kupiłem tą w zielonej butelce i już jest "przestarzała"? 😉

PS
@NEOXAL EUROPE, może dla porządku warto stworzyć np 6 miesięczny cykl edycji produktów ...
To, co jest teraz, wprowadza zamieszanie i podważa Waszą "wiarygodność".

 

1 godzinę temu, krzygaj napisał:

@NEOXAL EUROPE jak już ogarniecie te wersje, to proszę dajcie tutaj jakieś podsumowanie co jest co, w jakich butelkach i w postaci tabelarycznej porównanie tych wersji oraz numery aukcji do zakupu. Śledzę ten wątek od początku i teraz pod koniec, to już się pogubiłem 🤨

Oczywiście, tak zrobimy. Trochę namieszane, ale ustabilizujemy to maksymalnie do 2 tygodni. Pozdrawiam Grzegorz.

10 minut temu, Saczi napisał:

Czyli mamy kolejną wersję QD'ka ...?
Niedawno kupiłem tą w zielonej butelce i już jest "przestarzała"? 😉

PS
@NEOXAL EUROPE, może dla porządku warto stworzyć np 6 miesięczny cykl edycji produktów ...
To, co jest teraz, wprowadza zamieszanie i podważa Waszą "wiarygodność".

Dokładnie, wraca poprzedni i będziemy mieli zupełnie nowy QDek. Wkrótce szczegóły. 

Ps. W jakich pojemnościach chcielibyście nowy QDek? 150 i 750 ml? Czy 200 i 500 ml? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Ok

 

 

Oczywiście, tak zrobimy. Trochę namieszane, ale ustabilizujemy to maksymalnie do 2 tygodni. Pozdrawiam Grzegorz.

Dokładnie, wraca poprzedni i będziemy mieli zupełnie nowy QDek. Wkrótce szczegóły. 

Ps. W jakich pojemnościach chcielibyście nowy QDek? 150 i 750 ml? Czy 200 i 500 ml? 

150/750

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 11:10, Aivars napisał:

@NEOXAL EUROPE to jest najnowsza wersja czy stara ? Kupiona 04.09 z Waszego konta na allegro

Nową masz, ale tylko butelkę.

Mam wersję kupioną 06.09 (więc 2 dni po Tobie) i pomimo, iż jest nowa zielona butelka to produkt o chemicznym zapachu i bez grudek, więc stara wersja wypchnięta w nowym opakowaniu.

Dopiero ktoś pisał wyżej, że zamówił kilka dni po mnie i ma ten ala nowy zapach i 'lepszy połysk' (co by to miało nie znaczyć)

Tak czy inaczej.. ja widzę to tak i osobiście odpuszczam temat


giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Ps. W jakich pojemnościach chcielibyście nowy QDek? 150 i 750 ml? Czy 200 i 500 ml? 

Przy takiej częstotliwości zmian i chęci bycia w miarę na bieżąco, to 50-100ml powinno wystarczyć.
QD jest trwały i wydajny, więc aplikacja 1/m-c wystarczy.

Poza tym ja jako konsument, proszę o jednoznaczność oznaczania i pewną przewidywalność wypuszczania nowych wersji.
Takie podejście ma wiele zalet.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NEOXAL EUROPE napisał:

 

Ps. W jakich pojemnościach chcielibyście nowy QDek? 150 i 750 ml? Czy 200 i 500 ml? 

Produkt jest wydajny i na długo starcza,  więc 750 ml to chyba zbyt wiele.  200 i 500 ok, a nawet i dodatkowo 150 ml bym widział.  Albo ewentualnie 150 i 500 ml 🙂

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, penkus5 napisał:

Produkt jest wydajny i na długo starcza,  więc 750 ml to chyba zbyt wiele.  200 i 500 ok, a nawet i dodatkowo 150 ml bym widział.  Albo ewentualnie 150 i 500 ml 🙂

Ale mówimy o nowym Show Cars, który ma być (tak zrozumiałem) typowym quickiem typu ppz. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
21 minut temu, ral6014 napisał:

Ale mówimy o nowym Show Cars, który ma być (tak zrozumiałem) typowym quickiem typu ppz. 

Tak, o show cars. Aplikacja i docieranie z tych banalnie prostych. Ale trwałość około 6 miesięcy.

51 minut temu, penkus5 napisał:

Produkt jest wydajny i na długo starcza,  więc 750 ml to chyba zbyt wiele.  200 i 500 ok, a nawet i dodatkowo 150 ml bym widział.  Albo ewentualnie 150 i 500 ml 🙂

Będzie więc 200 i 500 ml. Może jeszcze 100, zobaczymy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.