Skocz do zawartości

Muzyka do posłuchania w trakcie prac przy aucie


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie mam żadnej sprecyzowanej muzyki,  bo po prostu jak jadę autem, to odpalam radio i słucham albo zetki albo rmf fm. Nie wybrzydzam, różne melodie do mnie trafiają, byle nie techno, bo nie lubię tego łupnienia, i rap, bo w tych raperskich piosenkach słowa się tak zlewają że nie sposób nic zrozumieć. Lubię czasem nawet posłuchać disco polo. Wszyscy wokół narzekają, że takie klimaty są wieśniackie, ale nic nie poradzę na to, że je po prostu lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak ktoś lubi klimaty retro elektro dance to album https://dancewiththedead.bandcamp.com/album/out-of-body   jest przegenialny do jazdy.

Koszt znikomy, nie licząc intro i jednego / dwóch słabszych ( ale i tak dobrych ) utworów to pozostałe 13 jest na total wypasie do jazdy.  

 

Umówmy się, aby ocenić trzeba przesłuchać  cały album ( a nie oceniać po około 5 sekundach każdego utworu ) więc jak ktoś lubi te klimaty to niech słucha bezpośrednio ze stronki i kupuje. Genialna muzyka do auta jak ktoś lubi taką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprawiłem sobie car audio,więc szukam muzyki "audio" bądź "24 bit audio",

dopiero po założeniu zestawu przekonałem się jak kiepskiej jakości nagrania posiadam 

Sprzęt w moim aucie to audiosystem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalk Mam tą edycje rozszerzoną 3 płytową już prawie rok czasu. Fajny album i osobiście najbardziej mi podpasowala piosenka "Dream No More" i "Atlas Rise".

Oczywiście cała dyskografie tez mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopię lekko temat, ale szukając ostatnio czegoś do jazdy w nocy, odkryłem taki gatunek jak "Retro Wave" (i pokrewne).
Myślę, że dużo osób ma jakiś sentyment do lat 80 i eksperymentów z muzyką elektroniczną, więc może przypadnie wam do gustu, bo dla mnie kawałek do jazdy autem jest genialny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2018 o 13:23, StreamHD napisał:

Jak ktoś lubi klimaty retro elektro dance to album https://dancewiththedead.bandcamp.com/album/out-of-body   jest przegenialny do jazdy.

Koszt znikomy, nie licząc intro i jednego / dwóch słabszych ( ale i tak dobrych ) utworów to pozostałe 13 jest na total wypasie do jazdy.  

 

Umówmy się, aby ocenić trzeba przesłuchać  cały album ( a nie oceniać po około 5 sekundach każdego utworu ) więc jak ktoś lubi te klimaty to niech słucha bezpośrednio ze stronki i kupuje. Genialna muzyka do auta jak ktoś lubi taką. 

 

Genialne!!! Thx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Zapomniany trochę temat, więc odświeżę... Nie wiedziałem, czy wrzucić to tutaj, czy w "Co mi dziś poprawiło humor"... Przypominałem sobie o tej piosence - bardzo pasujący do obecnej (już od pewnego czasu) sytuacji... 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.