Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

[ref]Dziki[/ref], argument, który używasz jest jednym z najgłupszych jaki można użyć - "wszyscy kradną to i ja mogę, w końcu się nic nie stanie...".

Skąd teoria, że nie został upomniany? Poza tym (nie bronię nikogo) nie przypominam sobie by było wystawione 50 rękawic, czy 80 aplikatorów.

Po prostu musisz wziąć to na klatę, a nie szukać usprawiedliwienia.

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Dziki[/ref], argument, który używasz jest jednym z najgłupszych jaki można użyć - "wszyscy kradną to i ja mogę, w końcu się nic nie stanie...".

Skąd teoria, że nie został upomniany? Poza tym (nie bronię nikogo) nie przypominam sobie by było wystawione 50 rękawic, czy 80 aplikatorów.

Po prostu musisz wziąć to na klatę, a nie szukać usprawiedliwienia.

 

Miłego dnia!

Dlatego napisałem, poczekamy, zobaczymy kiedy ponownie ogłoszenie się pojawi.

Jestem niemal przekonany, że tak się stanie, bo już kilka razy interweniowałem w tej sprawie, że traktujecie swoich z przymrużeniem oka...

To tyle ode mnie w temacie "januszy bisssnesu"...

Wypadało by może nowego moderatora delikatnie przyuczyć do "zawodu" i do tego jak powinien się odnosić do reszty Użytkowników tego Forum.

Trochę to niesmaczne i po prostu nieładne i mało eleganckie.

 

Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jeśli Ci się wydaje że masz jakiegoś młokosa przed sobą , to się mylisz ... no ale biznesmanowi z ali nie muszę się tłumaczyć !

 

Dodane po 54 sekundach:

Jeśli Ty omijasz prawo handlowe/ skarbowe , to dlaczego my mamy Ci na to pozwalać na naszym forum?

 

Dodane po 2 minutach 2 sekundach:

663438 Wypadało by może nowego moderatora delikatnie przyuczyć do "zawodu"

 

 

Moderatorem na forach jestem od lat ...kilkunastu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna popisówka słowna i obrażanie - brawo. :wallbash:

Nie będę się więcej z tobą wdawał w dyskusję, bo chyba nie warto...pokazałeś już właśnie wszystkim wszem i wobec, jakim potrafisz operować językiem kultury...

Resztę wypowiedzi moderatora pozostawiam do oceny Userom.

 

Nie, nie omijam, płacę od tego podatki i robię wszystko czego wymaga i jak stanowi prawo i wszelkie kodeksy.

Nie tylko tutaj to sprzedaję, na innych platformach również i wszystko odbywa się zgodnie z prawem.

Jednak tobie nie będę przedstawiał dowodów, bo chyba tego nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

663445 Nie, nie omijam, płacę od tego podatki i wszystko czego wymaga prawo.

 

Czyli z premedytacją łamiesz nasz regulamin działu Sprzedam "p.1" "będących ofertą firm oraz użytkowników specjalizujących się w handlu kosmetykami albo innymi towarami. "

 

i jeszcze się burzysz że ktoś Ci zabrania biznesu robić? Dlaczego jedni mogą być partnerami forum, a drudzy handlują " na partyzanta" i jeszcze się burzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

A no dlatego, że sam nie prowadzę działalności, natomiast ja wypłacam należność temu, który prowadzi, ponieważ też ma ten sam towar w ofercie.

Zatem nie jestem i nie mogę być osobiście partnerem, nawet jak bym chciał.

Musiała by być nim osoba, na którą to wszystko legalnie działa.

Niemniej od wszystkiego są podatki odprowadzane i nigdy nic nie sprzedałem okradając Państwo.

Może i wszystko zawiłe, ale legalne i robione z pełną odpowiedzialnością prawną.

Od każdej gąbki kolego, od każdej żaróweczki, od każdej rękawicy czy innej "paści" z Alliexpress jest odprowadzany należny podatek i wszystko co z tym związane.

Osobiście płacę za wszystko temu, który taka działalność prowadzi, i to się liczy - jeszcze raz powtórzę, i nie ma innej możliwości.

Dlaczego ?

A no dlatego, iż każda przesyłka jest rejestrowana i każdą przesyłką zajmuje się księgowa tego, z którym to wszystko robię od kilku już ładnych lat.

Zatem żadnej premedytacji tutaj nie ma, wszystko odbywa się zgodnie z prawem i obowiązującymi zasadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?p=663681#p663681

 

kolejny mój post scaliło z tym podlinkowanym, ale nie usunęło.

 

Problem z TT typu lagi przy dodawaniu (różnie z tym bywa, czasem krótko, czasem długo; edycja raczej szybko się wykonuje) czy to co wyżej mam tylko na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Edytka: No niestety posty nadal dość długo dodaje.

 

Wiadomość zapisuje się ok 12 sekund :( a ten wpis właśnie zapisywał się 27 sekund

 

Jak wygląda u Was dodawanie postów od wczoraj? Jesteśmy już na nowym serwerze i wszystko powinno działać już o wiele szybciej i sprawniej :).

 

Przy okazji w działach Wash & Wax, PSB i PSB - Najlepsze projekty, możliwe jest teraz dodawanie załączników do swoich tematów/postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kita33[/ref], a po polsku co miałeś na myśli?

Dołączę się.

Znaczy od czasu przenosin forum nie dostaję powiadomień e-mail na odpowiedzi w obserwowanych tematach.

Powiadomienia na samej stronie działają, jednak na podany e-mail nic nie dociera (na serwerze folder spam sprawdzałem uprzedzając pytania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.