Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie działa aktywacja nowych kont. Przy wysyłce maila potwierdzającego:

 

"Bład wysylania email'a

Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum"

 

Testowane na kilku przeglądarkach, komputerach i dwóch kontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem z przegladaniem dzialu: "projekty firm detailingowych".

Przegladajac dzial na ipadzie widze tylko to co na screenshocie, cala reszta forum dziala normalnie(Dystrybutorzy, dzial handlowy).

Przegladajac na kompie, telefonie wszystko jest ok.

 

Ktos z administracji wie o tym problemie czy tylko problem jest po mojej stronie?

 

Pozdrawiam.

image.jpg.8dbc3ec80067baa4303246d92b33f146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Może ktoś pomorze , bo nie wiem co jest grane :o

Nie mogę odpowiedzieć w dziale sprzedaży , jak próbuję to pokazuje się : Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą odpowiadać w tematach na tym forum.

Szukałem ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Mam dziwną sytuację : jak jestem zalogowany i kliknę w "Dział handlowy Partnerów Forum" to widze tylko :

 

FaQ

forumowicze vs sklepy

i konfekcjonowanie

 

nie widz partnerów

 

jak się wyloguję to jest ok

 

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś pomorze(...)

Co prawda nie jestem z Pomorza, tylko z Mazowsza, ale pomogę.

Minimum 10 postów w działach merytorycznych to przepustka do giełdy. Ale proponuję nie ciapać postów na pałę, bo dostaniesz bana :)

 

Masz rację, zgodnie z regulaminem zakładać nowe tematy w dziale sprzedam mogą osoby z min. 10 postami na liczniku. Zresztą rozumiem i popieram tą decyzję.

Tylko te ograniczenie jest jakby nadinterpretowane.

Mnie dotknął ten sam problem, bo nie mogłem odpowiedzieć w temacie założonym przez kogoś innego. Tylko jak sprawdziłem regulamin to jest tam ogranicznie w zakładaniu tematu, a nie ma mowy o jakichkolwiek ograniczeniach co do odpowiedzi.

 

Przy okazji nie do końca rozumiem jak są zliczane posty. Na pewno napisałem więcej niż pokazuje to na moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Przy okazji nie do końca rozumiem jak są zliczane posty. Na pewno napisałem więcej niż pokazuje to na moim profilu.

 

Gdybyś przeczytał kilka stron tego tematu to byś znał odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem troszke forum jak i kilk stron wstecz zanim podjalem decyzje o napisaniu w tym temacie.

Mam problem odnalezienia listy z tematami ktore dodalem do ulubionych, nie wiem czy to przypadkiem nie jest problem mojego nieumiejętnego poruszania sie po forum, jesli tak to prosze o nakierowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczejerzykilerr, po Twojej wypowedzi odpalile przegladarke internet explorer i rzeczywiście tam wszystko jest oki, a w Firefoxie mam dalej ten sam problem, wie ktos jak go usunac, bo explorera strasznie nie lubie :?:?

zalaczony zrzut ekranu

a8f27ecbf2302f13med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.