Jump to content

defpl

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About defpl

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Niestety nie działa aktywacja nowych kont. Przy wysyłce maila potwierdzającego: "Bład wysylania email'a Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum" Testowane na kilku przeglądarkach, komputerach i dwóch kontach.
 2. To jak teraz valeta leje ok 1:10 1:15 to tenziego 1:1 albo 1:2 z wodą ? a jak z tą pianą uzywał ktoś ? nie niszczy chromów, plastików itp ?
 3. A mam jeszcze pytanie, zamierzam przejść z valeta pro snow na tenzi car max. Czy tenzi w takim samym stosunku 1:10-1:15 się rozcieńcza czy w większym. Producent podaje: spryskiwacz: - środki transportu: - okres zimowy: od 1:20 z wodą; - okres letni: od 1:50 z wodą; mycie silników od 1:5 do 1:10 z wodą; lanca do piany lub dezynfekcji: - okres zimowy: od 1:1 z wodą, - okres letni: od 1:2 z wodą; zmywać wodą pod ciśnieniem, Jak mam pianownice PA to interesuje mnie spryskiwacz ? 1:50 aż w lato ?!
 4. Przeczytałem sporo stron w tym temacie ale zostało kilka moich problemów. Mam karchera K 7.85 kupiłem pianownice PA (tak polecaną) i Valet Pro Snow neutral ph. 1. Dzisiaj pierwszy raz użyłem tego połączenia na słońcu, i piana dosyć szybko zleciała (2-3minuty) roztwór robiłem następujący 50 ml do PA i reszte wypełniałem zimną wodą (przeczytałem tutaj, że lepiej ciepłą, jutro to sprawdze) PA ustawiłem za pierwszym razem na full to cały zbiornik opędzlowało na jeden samochód a piana i tak dosyć szybko zleciała. Drugim razem (ten sam roztwór) było na 3/4 ale końcówke ustawiłem na szersze dozowanie i trochę dalej pryskałem. Ile piana powinna trzymać się na samochodzie ? słońce mogło mieć wpływ na szybsze jej opadanie ? pianownicą lałaem z odległości ok 30 cm może trzeba stać dalej ? nie wspomne że VP nie domywa, bo to już ktoś wspomniał. Może tenzi Car max ? (atrakcyjna cena) samochody i tak rzadko woskuje więc nie będzie miał co ściągnąć.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.