Skocz do zawartości

kaka17ab

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Michał82 napisał:

@Tomas-sg  w ShowCarShine jest dostępny. Może zapytaj Mariusza to może będzie wiedział to czego potrzebujesz 😉

Sprawa się wyjaśniła 😁

Ale jak byś był kiedyś u Mariusza, to niech da Ci go powąchac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@zeea warty uwagi jest Autograph Heliodor. Zapach podobny do Fresso Gentleman , wykończenie matowe z delikatnym przyciemnieniem (nie na każdym plastiku) , nie marze się na szybach , do bonnetowania też się nada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zeea napisał:

Tymi czterema serduszkami mnie przkonałeś. Zamawiam na próbe 😁🤙

Dla mnie bomba mam sporo piano black w aucie nic się nie marze, zapach ciekawy takie jabłko z cytrusem. Świetne opakowanie, rewelacyjny atomizer. Zostawia taki fajny czysty mat 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 10:32, PawelRDM napisał:

Dla mnie bomba mam sporo piano black w aucie nic się nie marze, zapach ciekawy takie jabłko z cytrusem. Świetne opakowanie, rewelacyjny atomizer. Zostawia taki fajny czysty mat 🙂

aż gęsiej skórki dostałem xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, czy ktoś się orientuje co będzie takim Iqd na szybkie akcje do wszystkiego (np. Po podróży), żeby było maksymalnie matowe i nie przycoemnialo (jasne wnętrze)a zostawiało jakąś ochronę, najlepiej też przed bakteriami? Idealnie jeżeli miałoby świeży zapach, może cytrusy? Mam fx protect ale jednak zostawia mi połysk na miękkich plastikach (ala skórzane) i wash mist (tego bardzo lubię, ale traktuje bardziej jako interior cleaner niż detailer). Chyba żeby wash mist+ z destylka rozrobić? Czy ktoś może sprawdzał jąk to wygląda w praktyce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bawgo

Kolega któryś Ci wspominał wcześniej - carpro inner qd. Czyści i zabezpiecza. Bezproblemowy produkt. Psik psik na mf, przecierasz i zapominasz. Przerabiam osobiście już druga litrową butelkę i zapewne kupię kolejna jak ta się skończy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2023 o 12:35, bawgo napisał(a):

@grechut @Rafal9304 @DZIADZIA dziękuję za odpowiedzi, będzie trzeba potestować, bo jednak co plastik to produkt inaczej siada

Ba co pora roku to inaczej siada 😅

Ja tak się na tym przejechałem, myślałem że znalazłem świętego grala dopóki nie zaczęło się lato 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co z wymienionych w temacie nie pozostawi śladów po deszczu/ śniegu na boczkach drzwi?

Mam w sumie gdzieś resztkę koch refresh cockpit care ale nie pamiętam jak się zachował.

Zależy mi na matowym wykończeniu.

Ewentualnie polecicie jakiś Dresing, który da również matowe wykończenie i nie będzie zacieków po kontakcie z deszczem/ śniegiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.