Skocz do zawartości

Pokaż kolor swoich zacisków hamulcowych - inspiracja ;)


Rekomendowane odpowiedzi

@Streat 

3 minuty temu, Streat napisał:

@Domel 

o takie cos chodzi zapewne 

[zdjęcie]

Używam czegoś podobnego bardzo często w pracy, w prawdzie w innej formie niż "na patyku" ale gąbka wydaje się taka sama. W moim przypadku do zaprawek, poprawek kiedy nie mam czasu ani możliwości rozkładania się z całym sprzętem do malowania.

Polecam, fajna fakturka wychodzi, bez porównania do pędzla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem spray z forch do tarcz zapobiega korozji przy dłuższym postoju ,można malować elementy cierne tarczy.
Ma może ktoś tarcze ate te nacinane ? Hałasują, Szumią podczas hamowania ? Na pewno bardziej pylą i szybciej "zjadają" klocek.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurde @Domel
Demontaż tech zacisków to 3 min roboty o "drutach" zabezpieczających nie wspomnę, gumy upaćkane itd itp.
Jak na naszego guru forumowego, nie dałeś dobrego przykładu. Ja oczekuję od Ciebie więcej. Mam nadzieję, że w swoim się lepiej przyłożysz.
Proszę o poprawę  🤪   Jak mam Cię zmotywować ❓
 

p.s. druciarza na forum mamy tylko jednego i nie walcz z nim o prym zwycięstwa 😍 bo jest perfekcjonistą w swoim fachu 😇

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy malujecie hammerite to po ilu godzinach zakładacie koła? Tak jak pisze producent, że suche w dotyku po 2h czy wychodzi to krócej jakby to robić w temp 20 stopni? Nie chodzi mi o to ile auto potem stoi w garażu, tylko po prostu wolę, żeby auto nie stało długo na kobyłkach, a tym bardziej na podnośniku, bo to zawsze jakieś ryzyko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, PPatryk napisał:

Gdy malujecie hammerite to po ilu godzinach zakładacie koła? Tak jak pisze producent, że suche w dotyku po 2h czy wychodzi to krócej jakby to robić w temp 20 stopni? Nie chodzi mi o to ile auto potem stoi w garażu, tylko po prostu wolę, żeby auto nie stało długo na kobyłkach, a tym bardziej na podnośniku, bo to zawsze jakieś ryzyko..

jak paluch nie kleił się do zacisku to zakładałem koła, jeździłem nastepnego dnia

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.