Skocz do zawartości

Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

obraz.png.ab6b60dc0ed4cf6f9dcb0e6a8a771324.png

 

Cytat

CarPro InnerScrub – najlepsze narzędzie do czyszczenia wnętrza. Rękawica stworzona została z unikalnej mieszanki poliestrów i doskonale nadaje się do czyszczenia elementów ze skóry, winylu oraz plastiku.

Przyciąga i zamyka na swojej powierzchni brud, kurz oraz plamy, aby odkryć fabryczne wykończenie elementów wnętrza Twojego samochodu. Zapewnia niezwykłą zwrotność i elastyczność, dzięki czemu pozwala dotrzeć do wszystkich szczelin i zakamarków wnętrza.

 

Krótka prezentacja:

 

Pierwsze wrażenie dość sceptyczne bo rękawica jest twarda i kłująca, nie mniej jednak właśnie ta struktura czyści wnętrze niczym papier ścierny. 

Porównałbym tą rękawicę do glinki, która wydobywa brud z porów tapicerki.

Minusem jest przepuszczalne wnętrze, także praca tylko w rękawiczkach bo dłonie chłoną interior cleanera.

Wydawało mi się, że skoro dbam regularnie o wnętrze - minimum raz w tygodniu IQD - mam czyściutko a jednak przy użyciu Binder Interior Cleaner'a dużo jeszcze wylazło brudu.

Generalnie świetne narzędzie do czyszczenia wnętrza.

Congratulations Ok GIF by Originals

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

minimum raz w tygodniu IQD

Ja mam wrażenie, że tego typu preparatami to wręcz rozcieramy brud, a nie czyścimy.

Widzę to po tym jak pomimo regularnych IQD, używam APC w pianowniczce i szczotki. Woda z wypłukiwania mówi sama za siebie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, damiano2007 napisał:

Ja mam wrażenie, że tego typu preparatami to wręcz rozcieramy brud, a nie czyścimy.


Mam podobne spostrzeżenia. Pierwsze 2-3 użyciu IQD po gruntownym czyszczeniu mają jeszcze sens. Powyżej tych 3 razów już nie ma tej „świeżości”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Streat napisał:

a jak z jej czyszczeniem? trudno sie je wypłukuje? czy za kazdym razem trzeba do pralki ja dac? 

 

Godzinę temu, KUBA46 napisał:


Mam podobne spostrzeżenia. Pierwsze 2-3 użyciu IQD po gruntownym czyszczeniu mają jeszcze sens. Powyżej tych 3 razów już nie ma tej „świeżości”.

Przy mocnych szczurach możesz mieć wiadereczko z wodą koło siebie albo nawet dochodzić do kranu z wodą co kilka przejazdów i sobie wypłukiwać 🙂

2 godziny temu, ad.am napisał:

@Domel a jak ją widzisz do przecierania tapicerki materiałowej?

Bez problemu zbonetowałem kilka plam 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus oj Strusiu nie denerwuj się. Ciekawy jestem, pytam o doświadczenie. Nie jest to głupie pytanie. Na filmach wygląda na mega skuteczne. Zdaje się, że pracuje tu jednak sam nowy materiał a nie tylko chemia. Pytanie czy coś z tej skuteczności zostaje przy najdelikatniejszym mydełku jest uzasadnione 🙂 zjedz snickersa 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie do praktyków. Z jaką chemią używacie tej rękawicy?

Na próbę przyleciałem kawałek wnętrza za pomocą carchem total clean czyli ich gotowym najlżejszym środkiem do wnętrza. Widać moc w samej rękawicy bo rzeczywiście ściągnęło większość dressingu. 

Chcę wyczyścić na zero i położyć dressing od gtechniq

Mam jeszcze cleantech inside cleaner, którego jeszcze nie używałem 😉 ph11 bez spłukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak wypłukuje się APC z plastików wewnątrz auta lub z uszczelek? 
Wybierasz do sucha fibrą ¯\_(ツ)_/¯
Tam gdzie nie możesz dojść, wydmuchujesz sprężonym powietrzem i wycierasz to co tam siedziało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.