Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, ze moze warto założyć temat w którym kazdy kto ma ochotę napisze jakiej kombinacji past padów i maszyn używał uzyskując najlepsze rezultaty. Oczywiście uwzględniający lakier.

Zacznę, nie wiem czy mam pecha czy właściciele aut w mojej okolicy wybitnie nie potrafią dbać o auta ale zawsze jak przyjeżdża do mnie auto mam płonne nadzieję, ze a jednak moze uda sie objechać one stepem np jakims ex 04 06 Sonaxa. Niestety szybko mina mi sie zmienia i muszę sięgać po cuttingowe kombinacje. Bazuje na maszynach DA wyznaje filozofię Pawła z MX ze lepiej przeprowadzić korektę w dwóch krokach niz tracic czas na trzy kroki. Przechodząc do rzeczy najczęściej bazowalem na maszynie kraussa s15 i mikrofibrowych padach. Jednak nie dawno zakupiłem maszyne o skoku 21 co na prawdę było dobra decyzja. Duze panele idą sprawniej. Korzystam z past Meguairs 101, sonax cut max i carpro Clearcut. Moim najbardziej tnącym połączeniem jest :

✔️ Krauss s21 plus Megs#101 plus pad SuperShine zolta hybryda

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś może pady wełniane z flexipadsa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Horas91

Zakupiłem 150mm na duza Da. Ale praktycznie zrobiłem nią dwa trzy przejazdy więc nic konkretnego nie powiem. Jeden wniosek na pierwszy rzut oka to bardzo twarda gabka między wełnaaa bp chyba aż za

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi