Skocz do zawartości

Infinity Wax Supergloss+ (vs.Fusso)


menior

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas22 dokładnie takie samo info mieli przy premierze.

@wanraf89 kozaka nie musze zgrywać, bo nim jestem. 

2tyg przed premiera było info o Primo. Nie podawali nic o sio. Potem jak wypuścili, to było info, ze w skladzie będzie mix wosków, i polimery chemiczne, inne niż w SG i Diablo 🙂 

@menior @wanraf89

szkoda się kłócić, bo nie o to chodzi panowie, jak mówię, świeżo po info, rozmawiałem na ten temat, i dziwiłem się, cena za produkt bez sio. 

Jak info było od początku, to chylę czoło, i bije się w pierś. Jednak, nie rzucajmy się na siebie. Bo nie zamierzam tutaj afer kręcić o drobne wymiany zdań 🙂 

wiec piwka dla Was :)🍺🍺i wróćmy do tematu. 

Merytorycznie, zbierając info, Primo powinno być mocniejsze niż Diablo. A mówicie ze Diablo wiekszy kozak trwałością 🤔🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek no ale z kim rozmawiales? Bo jesli z polskim dystrybutorem to wszystko mozliwe,ja po prostu jak uslyszalem o tym nowym wosku to po prostu zajrzalem na strone IW i tam jak najbardziej byla wzmianka o zawartasci sio2,ale czy to ma takie znaczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo to taki odpowiednik fusso coat nafaszerowany teflonem. Wedlug firmy diablo to najlepszy wybor na zime. Jezeli s+ lub primo wytrzymuje ok. Pol roku i/lub 10 tys km to wedlug mnie bardZo dobry wynik i moze byc dobrym odpowiednik do innych mocarzy zim. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior właśnie tylko z polskimi dystrybutorami. @wanraf89 Diablo mi nie siadł, taki bardzo swieczkowy. 

Ale tak jak mówisz, SG+ i Primo na zimę 🤔🤔 według mnie biją na głowę takie fusso bezpłciowe albo inne twardziele. 

No i mega wydajne.

@wanraf89 a Ty masz duży słoik Primo? Czy mały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak syntetyk to wiadomo ze pasta do butow 😄 primo i s+ mam w malych sloiczkach kupilem specjalnie na test wytrwalosci. Pol auta s+ drugie pol primo zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂 jak przeleza dosyc dlugo kupuje duza puszke a jak nie to klade moonlighta 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się fala postów od wzmianki, że nie ma testów Primo.

 

A co dopiero mówić o ich konkursowym wosku tj. Optic 🙂

Info producenta: trwałość do 3 mies, hybrydowy z naturalnymi składnikami, bajeczna aplikacja i zapach wiśniowy. Tyle z opisu, a komentarzy brak, jak to bywa z nowościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja temat tego wosku wstawilem jakis czas temu i nie bylo zainteresowania 😁 dopiero teraz @lukeu jest,@Bielutomek  to wszystko tlumaczy 😉 dystrybutorzy czasem cos pomijaja a czasem nawet dodaja cos od siebie,mam do czynienia z dystrybutorami w 2 krajach i czasem na temat tego samego produktu sa rozne info 😁 na szczescie to forum to kopalnia wiedzy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jestem ciekaw jak realna trwalosc by wyszla gdyby polozyc turbo6 i na to s+ lub primo hmmm...czy by skrocilo czy moze przedluzylo zywot ...niby bardzo dobre combo jezeli chodzi o look a trwalosc moze ktos juz testowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wanraf89 napisał:

Ja jeszcze jestem ciekaw jak realna trwalosc by wyszla gdyby polozyc turbo6 i na to s+ lub primo hmmm...czy by skrocilo czy moze przedluzylo zywot ...niby bardzo dobre combo jezeli chodzi o look a trwalosc moze ktos juz testowal...

Temat rzeka...producent dopuszcza takie kanapki,ja jestem raczej zdania ze to co nalozymy na pierwszy wosk splynie przy pierwszym myciu jak nie deszczu wiec jesli wzmocni to na chwile,sa tez opinie ze moze oslabic warstwe na ktora kladziemy,sa rozne teorie i pewnosci nie ma,ja wole warstwe wosku wspomagac jakims QD,do Superglossa fajnie sie sprawdza ich Rapid detailer lub QDX 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior mam to samo, MadCow na pl dystrybucjach, wszędzie wrzucają zapach niby kokosu XD A od Toma z Madcow sie dowiedziałem, ze żaden ich produkt nie pachnie kokosem, ze kokos, to 1 z kilku składników xD ale olej koko, a nie zapach kokosu xD @wanraf89 a widzisz! Kolega @Fitte kładł SG na turbo. Może znajdzie chwile się wypowiedzieć 🤔🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jestem ciekaw jak realna trwalosc by wyszla gdyby polozyc turbo6 i na to s+ lub primo hmmm...czy by skrocilo czy moze przedluzylo zywot ...niby bardzo dobre combo jezeli chodzi o look a trwalosc moze ktos juz testowal...
Leży u mnie taka testowa kombinacja :D przy następnym myciu postaram sie wrzucic jakis filmik

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wanraf89 napisał:

No jak syntetyk to wiadomo ze pasta do butow 😄 primo i s+ mam w malych sloiczkach kupilem specjalnie na test wytrwalosci. Pol auta s+ drugie pol primo zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂 jak przeleza dosyc dlugo kupuje duza puszke a jak nie to klade moonlighta 😄 

 

11 godzin temu, Bielutomek napisał:

@menior właśnie tylko z polskimi dystrybutorami. @wanraf89 Diablo mi nie siadł, taki bardzo swieczkowy. 

Ale tak jak mówisz, SG+ i Primo na zimę 🤔🤔 według mnie biją na głowę takie fusso bezpłciowe albo inne twardziele. 

No i mega wydajne.

@wanraf89 a Ty masz duży słoik Primo? Czy mały?

Co masz na myśli pisząc świeczkowy, bo już w głowie sobie go na zimę zapisałem kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fitte napisał:

Leży u mnie taka testowa kombinacja 😄 przy następnym myciu postaram sie wrzucic jakis filmik

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

A od kiedy lezy i ile km juz zrobiles ? Turbo 6 faktycznie duZo kryje ? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.05.2019 o 13:59, wanraf89 napisał:

Turbo 6 faktycznie duZo kryje ? 

Wg mnie właściwości kryjące ma znikome (o ile w ogóle ma - chyba, że takie, jak każdy nie płynny sealant, gdyż tego typu produkt zawsze wypełni - w mniejszym, lub większym stopniu - niedoskonałości lakieru przez swoją konsystencję). Najpierw aplikowałem produkt ręcznie, po 2 dniach aplikowałem produkt maszynowo (DA 15 mm) na czerwonej gąbce od NAT'a (twardy finisz) i nie zauważyłem, aby jakoś znacząco poprawił się stan lakieru (tzn. aby drobne ryski/swirle stały się niewidoczne). Być może powinienem aplikować "na bogato" - na 1/3 maski granatowej Fiesty szło pięć groszków przy aplikacji maszynowej. Połysk rzeczywiście się poprawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.05.2019 o 09:33, wanraf89 napisał:

No jak syntetyk to wiadomo ze pasta do butow 😄 primo i s+ mam w malych sloiczkach kupilem specjalnie na test wytrwalosci. Pol auta s+ drugie pol primo zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂 jak przeleza dosyc dlugo kupuje duza puszke a jak nie to klade moonlighta 😄 

I jak testy ?

A jak z zrzutem wody Primno vs. S+. Ponoć Primo zrzuca po całej powierzchni a nie kropelkuje jak  S+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.