Skocz do zawartości

Infinity Wax Supergloss+ (vs.Fusso)


menior

Rekomendowane odpowiedzi

@wolny
Aplikowany 9 stycznia na tylko umyte i odtłuszczone auto drugiej połówki.

Niczym nie podbijane przez ten czas, auto parkowane 24/7 pod chmurą, pełna zima (śnieg, sól itd), przebieg może i skromny (ok. 3 tys), ale wosk siedzi jak zły!

Myty na bezdotykach z opryskiem GS 1:30 i to wszystko. Doły drzwi i tylna klapa słabiej, ale cała reszta? Jestem pod wrażeniem!


20220109_133943.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, martis napisał:

dodał coś połysku i szklistości. Nie pociemnił koloru? 

Kupiłem go właśnie z racji, że mam pod opieką białe auto. Wosk nie przyciemnia praktycznie nic, jest nastawiony typowo na połysk i szklistość. Sama aplikacja i późniejsze docieranie to sama przyjemność, do tego trwałość na poziomie 4 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.04.2022 o 06:58, Gardor napisał:

Tak się składa że nie dawno kupiłem białe auto. Jestem w trakcie poszukiwań właśnie wosku i myśle że skuszę się na tego SG+

@Gardor kupiłeś ostatecznie tego SG+? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Ostatnio położyłem go testowo na 3/4 samochodu, który stał 12h i ruszyłem w trasę. Złapał mnie deszcz, później trochę się przykurzyło, auto musiało poczekać tydzień do mycia i...szału nie ma. Szkiełko jest piękne, ale zjazd wody typowo hydrofilowy, gdzie na filmach są przepiękne krople. Aplikowany w tych samych warunkach Fusso na drugiej połowie maski ma się w najlepsze, a po stronie GS+, szybko bo szybko, ale ogólnie zjeżdża taflą. Będę obserwował, może przy klasycznym myciu ręcznym jego właściwości wrócą (teraz myłem rinseless'em).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.