Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, menior napisał:

Po Koch antiholo przemywasz IPA czy kladziesz odrazu wosk?

Z tego co pamiętam, w jednym z odcinków na kanale MX nowicki wspomniał, że kładli VP Beading Marvellous bezpośrednio na kocha finishowego oraz po odtłuszczeniu. Oba efekty przyjemne, ale ponoć na finiszowej połysk był minimalnie mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ghost napisał:

Oba efekty przyjemne, ale ponoć na finiszowej połysk był minimalnie mniejszy.

Paweł na filmie mówił wtedy o delikatnie mniejszym przyciemnieniu na stronie antihilo. Połysk bez zmian :)
Nie wiadomo tylko czy to kwestia właśnie pasty czy tego konkretnego wosku VP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciek-drummer napisał:

Ja posiadam Kiwami i Nattys Red. Kończy mi się obecnie cherry glaze, na którego kładłem Nattysa. Zastanawiam się nad Prima Amigo jak będzie się dogadywać z ww woskami. 

Tez kupilem PA i z tego co mi wiadomo dogaduje sie z wszystkimi woskami,czy trzymaja sie na nim tak samo dobrze jak na innych cleanerach....tu nie ma jednomyslnosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o sezon wiosenno letni bo wiadomo że np. Fusso czy Colli leżą najlepiej na jałowym lakierze, choć czytałem, ze komuś 476 czy Fusso długo leżało na Prima Amigo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do past to na Megsie UC mimo wypełniaczy bardzo fajnie siedzą coli czy fusso, a dzięki wypelniaczą UC fajnie podbija wygląd no chyba, ze ktoś chce max look to colli też calkiem nieźle siedzi na Black Hole. Jak mialem czarny lakier to stosowalem Megsa UC > PB BH > i na to Colli. Latem potrafilo nawet do 3 miechow poleżeć, a BH na czarnym robi mega robotę w dodatku mozna tester kupić. Miałem też Prma Amigo i AG UDS ale zawsze wracałem do pierwszego zestawu. Na bialym daje teraz tylko Megsa UC i na to Fusso 12 lub teraz testowo siedzi F7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BH to bardzo dobry wosk. Zgadzam się z[mention=15508]Arkeolowy[/mention]. Dodatkowo napiszę w skrocie cena / waga / jakość na rewelacyjnym poziomie. Zawiera dodatkowo carnaube. U mnie, zaznaczam robię małe przebiegi, bardzo trwały wosk na poziomie 5-6 miesięcy. W mojej ocenie look również na korzystać BH DSW. Aplikacja lepsza jak fusso.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4841]ktm950[/mention] co do pocenia przy DSW mogę się zgodzić... Ale bez ogromnych problemow. Jeśli chodzi o finis to bardzo dobry wosk trwałością dorównujący fusso. Może nie jest aż tak mocny ale przy tym daje lepszy efekt wizualny. Do mnie to bardzo przemawia. Można również kupić w testerze.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, david2888 napisał:

Idzie gdzies dorwac tester tego BH DSW?

Finis jest dostępny jako tester z aplikatorem za ok 60pln lub duża puszka w zestawie z aplikatorem i mikrofibrą za 170pln.

Natomiast Bilt hamber oferuje Double speed wax w dużej puszce za ok 90pln. Nie ma testerów w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ghost napisał:

Finis jest dostępny jako tester z aplikatorem za ok 60pln lub duża puszka w zestawie z aplikatorem i mikrofibrą za 170pln.

Natomiast Bilt hamber oferuje Double speed wax w dużej puszce za ok 90pln. Nie ma testerów w ofercie.

Tak przepraszam zaraz zedytuje swój poprzedni post.

Byłem święcie przekonany że kupiłem tester a to się okazał pełnowartościowy produkt.  :)

Taka wtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.