Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W granicach miesiąca. Chociaż u mnie do miesiąca mu troszkę brakuje. Zobaczymy ile teraz potrzyma.

 

Jakimi woskami się zainteresować? Zależy mi aby był dobry look i zadowalająca trwałość. Cena żeby była znośna, może być używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ARTurde, jeśli to co pisze dystrybutor Softa na Wyspach nie jest dla Ciebie wiarygodną informacją to pozostaje Ci tylko napisać w tej sprawie do Softa w Japonii :dontknow:

Ja ze swojej strony jednak podpowiem że nie warto ekscytować się tak bardzo % carnauby w woskach.

Używałem kilku wosków które wg producenta miały carnauby po 40% a były bardzo słabiutkie. Używałem też różnych wosków z tej samej stajni, i to zarówno mających po 30% jak i 70% carnauby i często gęsto, różnic między nimi większych nie dostrzegałem. Jest też i firma której 30 procentowe woski po 400 zł są jedynie przeciętne, natomiast ich "pięćdziesiątki" po 1100 zł to dzieła sztuki.

Wosk to wosk a czy udany to trzeba samemu ocenić a nie kierować się jego składem chemicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest dystrybutorem SOFTA, zgadza się, ale oprócz pierwszego, przeczytałem również co napisał w następnych postach.

 

Jedynym w tym temacie, który ekscutuje się procentową zawartością carnauby jest - CAR CRAZY:

 

wosku jest w nim poniżej 15%, więc bez rewelacji 8-)

 

..gdyby miał siedemdziesiąt, wtedy pewnie byłby rewelacyjny - ewidentnie pomyliłeś adresata swojego wywodu, ja w pełni zgadzam się z Twoją opinią. ;)

 

Bawią mnie komentarze, w których autorzy oceniają Authentica przez pryzmat niskiej zawartości carnauby.

 

 

 

PS "I remembered you said 20%??? I was looking at it and think the same! Never mind about the content, still a good wax!"

 

wiarygodna informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Możecie polecić coś do czarnego brylanta? Żeby efekt był zbliżony do Natty's Blue/Red, ale żeby dłużej posiedział.

Jeśli może być sporo drożej to coś z Angelwaxa body lub dark Angel.CG pete's53 albo jakiś Zymöl.Bo jesli w cenie podobnej do Natty's to może coś z Softa Kiwami albo Autentiq premium lub Harly Wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić coś do czarnego brylanta? Żeby efekt był zbliżony do Natty's Blue/Red, ale żeby dłużej posiedział.

Tester AW Body. Starczy na dłużej niż cała puszka Natty's i lepiej wygląda od niego przy okazji. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa i owszem Body jest bardzo wydajny ale ze 30ml starczy na więcej niż 235ml to chyba nieco przesada :shock:

30ml Body nakładane raz na sezon starcza na dłużej niż 250ml Natty's którego musisz smarować co dwa tygodnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.