Jump to content

kQba

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kQba

Informacje

 • Imię
  Kuba
 • Auto
  A4 B6 '04
 • Lokalizacja
  SZO
 • Województwo
  Śląskie
 1. Zrobiłeś całość? Też mam ten nieszczęsny lakier i co wytnę, to prędzej czy później wraca. W tym roku chcę położyć ceramikę.
 2. Dobra robota! Czy PB NeutralLook dobrze sobie zabezpiecza te gumowane wnętrze?
 3. Przy RainX też raz miałem taki problem. Tę trzeba dobrze dotrzeć. Glaco dociera się dużo łatwiej, ale moim zdaniem nie warto do niej dopłacać.
 4. Ja też używam takiego magnesu jak Nogaffka i jest ok.
 5. Potrzebuję porady. Ciężko mi wyciąć rysy na czarnym uni Audi. Udaje się, ale idzie to topornie. Próbowałem futrem FlexiPads i Niebieskim NATem + FG500. Myślicie że FG400 albo Koch UltraCut ułatwią znacznie pracę?
 6. Moje boje. Wczoraj zabrałem się za swój lakier. Jest to Audi A4 '04 LY9B Brilliantschwartz. Wiem, że nie jest to dobry wybór dla początkującego, ale jak się nie ma co się lubi... Proszę o ewentualne wskazówki/uwagi. Miałem ambitny plan zrobić całą maskę w jedno popołudnie, ale po czterech godzinach miałem dopiero 1/4 i na tym się skończyło. Efekt zadowala mnie powiedzmy w 80%. Po pierwsze lakier na masce ma już sporo odprysków, po drugie kiepska maszyna PowerUp, której największą wadą jest brak stabilizacji obrotów. Lakier był mocno dojechany, wiec zacząłem od razu z najwyższego kali
 7. Natty's mi wystarczył na ponad dwa lata, więc, spróbuję nazbierać na Carbona, bo wyjdzie korzystniej. Pod niego będzie Zymol HDC.
 8. Możecie polecić coś do czarnego brylanta? Żeby efekt był zbliżony do Natty's Blue/Red, ale żeby dłużej posiedział.
 9. Przerobiłem Marolexa 3000, ale ten strumień nie jest idealny. Piana leciała bardziej na boki niż na środku. Końcówka niestety tylko niebieska. Dziś zamówiłem szarą TeeJet, żeby porównać. Nie wiem, co mogłem jeszcze źle zrobić? Dziurka cienką igłą, wkład Glorii czarny (ten z najgrubszym filcem). Być może dałem za dużo piany, bo ok 150ml do pełnego baniaka i pod koniec strasznie się męczył i sikał gęstą pianą? Czy woda 40*C jest odpowiednia?
 10. Maszyna, którą posiadam niestety nie nada się do polerki, bo ma za wysokie obroty, ale mam jeszcze dostęp do takiej jak: Makita Bo6040 Moc: 750 W Prędkość obr.: 1600-5800 min-1 Mimośród: 5,5 mm Średnica talerza: 150 mm System odsysania: tak Czy tym sprzętem można coś dobrego zdziałać?
 11. Mam pytanie. Ojciec zakupił taką maszynę DeWalt z regulacją obrotów. Czy ona będzie się nadawać do polerowania? Strona producenta: http://www.dewalt.pl/powertools/product ... no/D28136/ [mod=damianTDCi]"Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli"[/mod]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.