Skocz do zawartości

Czarne Audi S4 (172 zdjecia)


BiałyGTi

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mrsjackdan napisał:

Robota okej, chociaż czemu nie ruszyłeś felg od środka ? Czy tylko na zdjęciu wyglądają na brudne ? 

Tak deczko zaczynacie sie czepiać. Hmm być może  zakres prac nie obowiązywał tego, ja też nie robie wiecej niż trzeba, jak ktoś prosi o zabezpieczenie to z automatu dostaje powłokę bo wiesz ze dłużej mu wytrzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, rygryss napisał:

odkładasz i krążysz.... robisz fociszcze, idziesz po pastę, możesz również dobrze zahaczyć o kabelek/maszynkę i padzik/futerko do wymiany

Nigdy jeszcze nie zdarzylo mi sie zachaczyc o kabel i przewrócić  maszyne a nawet jak by sie zdarzyło to zawsze mam tych padow/futer/mf parenascie w zapasie wiec te sciagam zakladam kolejne i jade dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, BiałyGTi napisał:

Nigdy jeszcze nie zdarzylo mi sie zachaczyc o kabel i przewrócić  maszyne a nawet jak by sie zdarzyło to zawsze mam tych padow/futer/mf parenascie w zapasie wiec te sciagam zakladam kolejne i jade dale

Wszystko na temat. Czasami zastanawiam się czy takie dogryzanie ma sens. Czy ten który to pisze ma jakiekolwiek doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie też zawsze maszyny na ziemi. Jedyne co mi brakuje we FLEXach to tych gumek ala RUPES to wygodnego przechowywania/składowania.

Jak pad nie dotyka ziemi a podłoga nie usyfiona luźnym, latajacym brudem - nie ma co panikować. Pasty też pylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi , rozumiem... tak czy owak, robótka super

 

14 minut temu, AreK napisał:

Czasami zastanawiam się czy takie dogryzanie ma sens

ale ja nie dogryzam tylko stwierdzam, że mnie to boli i nie szukam dziury w całym

14 minut temu, AreK napisał:

Czy ten który to pisze ma jakiekolwiek doświadczenie

żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, Malwin41 napisał:

Listwy lakierowane we wnętrzu też polerowales?

Niestety nie. Nie mialem okazji rozwinąć skrzydel na 100% byly rzeczy  co chialbym zrobic i poprawic no ale do takich zakamarków mam triza i pady 30mm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi fajna robota ;-) trzymaj tak dalej. A wnioski z komentarzy przeanalizuj i wykorzystaj w późniejszych pracach :ad:. Tak jak koledzy szacun za odwagę do pokazania swojej pracy :good:

V8  chętnie bym widział u siebie w garażu😍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciek-drummer napisał:

Fajnie to Audi, ale gaz to nie bardzo tam pasuje 😉

Czemu nie gaz? Potrafisz merytorycznie odpowiedzieć?

Bo ja widzę same plusy (o ile zamontowana jest instalacja dobrej klasy oraz gazownik prawidłowo zestroił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco80 @AreK  Chyba ktoś tu jest trochę przewrażliwiony. To było zwykłe pytanie, w relacji nie było nic na ten temat napisane dlatego się zapytałem. Ale skoro odbieracie zwykłe pytanie jako czepianie się czy atak to radziłbym trochę odpocząć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mrsjackdan napisał:

@marco80 @AreK  Chyba ktoś tu jest trochę przewrażliwiony. To było zwykłe pytanie, w relacji nie było nic na ten temat napisane dlatego się zapytałem. Ale skoro odbieracie zwykłe pytanie jako czepianie się czy atak to radziłbym trochę odpocząć. 

Ja zgadzam się w pełni z Arkiem i każdy który nie głaska auta tylko dla siebie pewnie też.Nikt nie jest MatkąTeresą z Kalkuty i nie będzie dokładał z swojej kasy żeby w relacji zamiast wosku użyć powłoki czy dołożyć sobie więcej roboty(mycie felg od zew -bo ładnie wygląda w relacji).Dokładnie ta sama sytuacje była gdy robiliśmy ASX-a, dlaczego nie ma powłoki -BO KURŁA NIKT ZA NIĄ NIE CHCIAŁ ZAPŁACIĆ-Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@BiałyGTi

20180712-200603.jpg

Wszystko super, ale ja nie wypuściłbym samochodu bez choćby budżetowej NW Autolandu 😄

 

Godzinę temu, Zdroja0 napisał:

Czemu nie gaz? Potrafisz merytorycznie odpowiedzieć?

Pewnie chodzi mu bardziej o to, że jeśli to auto stanie się "kultowe" to wersje z LPG nie będą wyszukiwane 😛 Ja też do końca tego nie rozumiem zwłaszcza jak właściciel nie jeździ nim na codzień. W końcu każdy kto kupuje V8 jest świadomy, że spalanie będzie prędzej 20L- jak 10+ 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krd napisał:

Wszystko super, ale ja nie wypuściłbym samochodu bez choćby budżetowej NW Autolandu 😄

 

15 godzin temu, AreK napisał:

Jak idziesz do stomatologa to robi Ci 1 ząb więcej w cenie bo akurat zauważył dziurkę?

🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Arkeolowy, dlatego napisałem "budżetowej" - nie mówię o G1. Ja na przykład mam w garażu z 4-5 NW tanich, które właśnie w sam raz nadają się na takie przypadki. A leżą i zalegają bo sam ich nie użyję na swoje samochody.

Co do stomatologa to nie jest to do końca prawda 🙂

Prowadzę punkt usługowy - nie dalej jak w piątek przyszła Pani wymienić dętkę. Bardzo miło się rozmawiało. Dętka została wymieniona. Dodatkowo wyregulowaliśmy hamulce, skręciliśmy kierownicę bo miała luz i daliśmy jeden "nowy"-używany pedał bo Jej stary był połamany. Przyjąłem jedynie za dętkę... 😉 Także nie zawsze tak jest, że nie dostaniesz nic od kogoś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idziesz do porządnego sklepu z częściami to też zaproszą na kawę. Mimo że o to nie prosisz. 

Jestem zdania że do większej usługi daje zawsze drobny gratis np. nw lub zapach. Mówię co drobnym gratisów a nie kompletnej usłudze za free. 

Tym bardziej że tanie na wiele nie kosztuje ani pieniędzy, ani nakładu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Zdroja0 napisał:

Jestem zdania że do większej usługi daje zawsze drobny gratis np. nw lub zapach. Mówię co drobnym gratisów a nie kompletnej usłudze za free. 

Też wychodzę z podobnego założenia. Bardzo często daję miłym klientom coś od siebie lub nawet kompletnie za darmo. Zwłaszcza, że traktuję to jako inwestycję - zadowolony klient wróci i "zostawi" pieniądze za coś innego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, krd napisał:

Wszystko super, ale ja nie wypuściłbym samochodu bez choćby budżetowej NW Autolandu 😄

A może klient nie chciał? Ja na przykład nie trawię NW na przedniej szybie i gdyby ktoś mi taki "gratis" zafundował to byłbym lekko zły. Także nadgorliwość gorsza od faszyzmu 😉 Jeśli był ustalony zakres prac przed i te prace które były wyszczególnione są zrobione to nie ma się co czepiać.

Strach widzę tu cokolwiek wrzucić bo zaraz ci ktoś wypomni że masz dywan w garażu nieodkurzony albo pranie z suszarki nie zdjęte :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.