Skocz do zawartości

Konkurs PSB X-XII 2018


krd

Konkurs PSB X-XII 2018  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która relacja według Ciebie zasługuje na miano najlepszej?

    • Arek - Audi S5 Cabrio Misanorot
      9
    • Arek - Alfa Romeo Giulietta
      15
    • Arek - Ferrari 250GT
      20

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.06.2019 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witajcie serdecznie,

kolejny kwartał za nami więc czas na cykliczny konkurs w dziale Pokaż Swój Blask.

Biorą udział prace opublikowane od 01.X do 31.XII.

Można oddać 1, 2 lub maksymalnie 3 głosy na waszych faworytów.

Nagrodzone będą prace zajmujące pierwsze trzy miejsca.

 

Tym razem walczycie o:

Miejsce I - sponsor @Arrad.pl

7k04GH.jpg

- Selaclean Ideal Vask Car Interior 750ml x4
- Selaclean Ideal Vask do trudnych uporczywych plam i pleśni 750ml x4
- Selaclean Ideal Vask APC Professional 1L x3

 

Miejsce II - sponsor @integrale

UGzu4P.jpg

- Prostaff Windshield Cleaner Kiiro-Bin Gold 200g
- Prostaff Cleaner & Coating For Black Ore No Kuro
- Prostaff CC Water Clay Medium 70g

 

Miejsce III - sponsor @CarProShine

8gvHxE.jpg

- Finish Kare 108 Top Kote Anti Static Tire Dressing 916ml
- Finish Kare 303 Foam Pad Glaze 917ml

 

Prace, na które głosujemy (w kolejności publikacji):

1. @AreK -

 

2. @AreK -

 

3. @AreK -

No i właśnie. W tym okresie zostały dodane tylko 3 prace i to wszystkie przez Arka. Także już wiadomo, że wszystkie nagrody lecą do niego... Zróbcie mu jeszcze tylko tą przyjemność i oceńcie, która z tych prac była naj, naj 😉

Może ktoś ma jakiś pomysł jak inaczej zachęcić Was do publikacji prac? Proszę o PW. Jeżeli padnie jakaś sensowna propozycja, która jeszcze nie zakiełkowała na naszym administracyjnym poletku to osoba zgarnie małą niespodziankę... 😉

Na głosowanie macie czas do północy 17 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, AreK napisał:

Nie mam pojęcia jak zmotywować forumowiczów do wrzucania relacji. Ja mam energię, chęci i stąd wyniki.
Dziękuję

jakbym miał taką ciepłą i dużą dziuplę jak ty to też bym działał. Wystarczy w ciepłych papciach nawet po 21 jak dzieciaki śpią, zejść i robić choćby 3h dziennie 😉

Ja muszę dymać 10 minut na piechotę do garażu w którym mam teraz temperaturę 0 stopni.

Cóż ... trzeba czekać do wiosny. A motywacją na pewno są nagrody, ich ilość i wartość. Z kwartału na kwartału widzę, że pula rośnie !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Domel napisał:

jakbym miał taką ciepłą i dużą dziuplę jak ty to też bym działał.

Zgadza się. Odpowiednia miejscówka (zimą ogrzewana), najlepiej na miejscu i z dostępem do prądu (bo sam garaż w bloku, lub blaszak nie wystarczą) - i innej motywacji nie potrzeba. A nie posiadając takiego miejsca do pracy, lub mając do niego dostęp ograniczony - nawet największa chęć i samozaparcie nic nie dadzą... Nie wyobrażam sobie detailera, wykonującego chociażby one step na parkingu, przed blokiem... Tzn. wyobrażam sobie, ale w formie widowiska dla całego osiedla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Eidos71chcesz mi powiedzieć, że liczba osób posiadających garaż z roku na rok maleje? Raczej mam odwrotne wrażenie - bardzo dużo znajomych z miasta ucieka na obrzeża do własnego D 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krd napisał:

@Eidos71chcesz mi powiedzieć, że liczba osób posiadających garaż z roku na rok maleje?

Nic takiego nie napisałem 🙂 Po prostu stwierdziłem fakt, bez odnoszenia się do statystyk 🙂 Wśród moich znajomych, przez ostatnie dwa lata nie przybyło posiadaczy garażu - ale i ta liczba nie zmalała 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż garażem, ale potrzebny jest też czas, którego wielu osobom brakuje (gonitwa szczurów). Osobiście mam taka pracę, ze na wolny czas nie narzekam, ale nie zarabiam kokosów i wychodzę z założenia, że nie żyję po to żeby pracować, a pracuję żeby żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam taka pracę, ze na wolny czas nie narzekam,

Jestes nauczycielem? :)
Co do konkursów, jak wyżej powiedzieli przedmówcy - brak odpowiedniego miejsca. Czas się zawsze znajdzie chociażby rezygnując z innych rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.