Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Po wizycie Projekt CARLABus zostało do testów i zabawy kilka produktów z Carlab oraz pad zielony którym byłem zachwycony.

Na zdjęciu nie ma odlanego z dużej butelki Carlab Leather Cleaner wersja Soft, dziś wyczyszczona kierownica, świetnie czyści, fajnie pachnie.

IMG_20240820_094227.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

obraz.png.4854d7086cf79eb0e3d1392a03e0e710.png 

 

W końcu udało mi się dorwac mikrofibry w rozmiarze 40x60 😄

obraz.png.da83fd093da0aef77de7a22a5fb52be6.png

Moje matematyczne wyliczenia przy uzyciu dmuchawy wskazują że ten rozmiar POWINIEN (zobaczymy) byc idealne do finalnego dosuszenie 😄

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało się wrócić z Eventu w D.S Detailing, wyjechaliśmy w piątek a wróciliśmy co dopiero, połączyliśmy ze zwiedzaniem Śląska ....ale Śląsk jest obskurny i brzydki.....

Udało się dostać 12 produktów z firmy Rezbir, przyznam że pierwszy raz słyszę, będzie co testować.

IMG_20240825_205200.jpg

Dodatkowo wpadło mi w ręce Fireball Ultimate Easy Coat oraz Cerramiker z czego już się cieszę oraz interior cleaner z Blend Brothers ale na miejscu kilka prób i już widzę że będzie porażka, zresztą sporo produktów " macałem" i jakoś mam bardzo źle wrażenia.

Za to wpadł limitowany wosk z okazji eventu u Dawida, w piątek robiliśmy kawałek błękitnego garbusa co tam stał i hydro ma fajne.

IMG_20240825_204940.jpg

  • Lubię to 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon za 179 z allegro. Miłym zaskoczeniem jest aplikator - wygląda jak oryginalny Zymolowy. 
IMG-9365.jpg

Miłym zaskoczeniem jest również fakt, że jakimś cudem przyszedł cały. W paczce oprócz aplikatora nie było dosłownie żadnego wypełnienia….

IMG-9364.jpg
 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i do mnie dotarł Carbon ale w małym słoiczku razem z Infiniti wax.

W sumie to już mam 15 wosków , kolekcja rośnie , choć w zeszłym roku miałem kilka to wpadłem na szalony pomysł sprzedać i pozbyłem się wszystkich. Najbardziej żałuję Zymol Concourse....

IMG_20240826_124214.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@marcineke Wreszcie udało się wrócić z Eventu w D.S Detailing, wyjechaliśmy w piątek a wróciliśmy co dopiero, połączyliśmy ze zwiedzaniem Śląska ....ale Śląsk jest obskurny i brzydki.....

Nie było to chyba miłe stwierdzenie w stronę osób mieszkajacych na Śląsku.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osiolek1204 może kolega @marcineke za to pochwali się, co ciekawego i ładnego do oglądania jest w Brzesku, bo to, że ciekawe, ładne i warte odwiedzenia jest jego studio detailngowe to chyba każdy na tym forum zdążył się już przekonać 🤪

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osiolek1204 @osiolek1204 czy ja wiem , ludzie tam bardzo uczynni i pomocni, widać że bardziej zadowoleni z życia niż w Małopolsce takie odniosłem wrażenia, ale żeby robić sobie wycieczkę na Śląsk i coś zwiedzać to już słabo....poniemieckie budynki obskurne, wszędzie przemysł, no jest słabo.

Niby na ulicach czysto ale na pierwszy rzut oka wygląda każde miasto na zaniedbane.

Za to muzeum węgla Guido pierwsza klasa.

@powerf czuje nutkę złośliwości ale Brzesko to wieś, wymarłe miasteczko, co druga witryna pusta, do wynajęcia.

Brak pomysłu gospodarzy, jedynie Biedronek Lidla i żarcia typu McDonald's i KFC nie brakuje.Gdyby nie Okocim a raczej Carlsberg to nikt by o Brzesku nie słyszał.

No ale widzę że mieszkańcy owej części Polski poczuli się urażeni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie zakupów w MotoGo i innej stronie internetowej z dobrymi cenami 😄 Nowości Cleantle do przetestowania, Final Prep zapach przyjemny, podobny do Erasera ? Dressing też pachnie bardzo ładnie, jeszcze nie testowane. Szampon z Kiurlab miałem tester i bardzo mi siadł, poślizg i piana elegancka, pachnie przyjemnie grejpfrutem. 

image_50418689.JPG.2994efcf8e937813b3a396295eadac17.JPG

image_50449921.JPG.55b3c32b212511e84cdfb15615f5617b.JPG

 

  • Lubię to 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.