Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, zeea napisał(a):

Do zabezpieczenia parę dziesiąt metrów kwadratowych powiechrzni

Zastanawiałem się czy mogę kupić Repel i zastosować na zlewozmywaku Franke który jest wykonany z Fragranit+ w celu zminimalizowania powstawaniu osadu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchawa na aku to sprzęt którego używam na okrągło. Od szybkich bezdotyków, po zrzucenie pyłu po przejeździe brudna drogą 😉 Dlatego gdy na kanale Forensic zobaczyłem nową większą praktycznie 4x mocniejszą dmuchawę od Flexa to decyzja o zakupie była natychmiastowa. 

Od razu łapcie porównanie z mniejszą wersją, którą najbardziej ceniłem i cenię za kompaktowość. Nawet w pełni załadowanym bagażniku było zawsze na nią miejsce. Przy dużej tak kolorowo nie będzie. 
 

Uprzedzając pytania, poniżej łapcie filmik z pierwszego użycia. Jest moc, jestem bardzo zadowolony. Coś czuję że BigBoi trochę zarośnie kurzem…

Trzeba będzie też pomyśleć o krótkiej „lufie” - trzeba będzie coś wyrzeźbić z druku 3D.
IMG-8936.jpg


IMG-8937.jpg

IMG-8939.jpg
IMG-8948.jpg
 

 

 

  • Lubię to 13
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, lukeu napisał(a):

Jest moc, jestem bardzo zadowolony. Coś czuję że BigBoi trochę zarośnie kurzem…

Maks. przepływ objętościowy oczyszczacza powietrza    790 m³/h = 490 CFM

Całkiem ok. Tym już można dmuchnąć 🙂

Dobra cena jak sie ma juz akumulatory w tym systemie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss Dam znać jakbym się zdecydował na sprzedaż, jednak wydaje mi się że z uwagi na gabaryt obie będą używane na zmianę. Przy dziecku jak się dopcha bagażnik to małego Flexa jeszcze dopchnę a dużego nie ma szans 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie zapasów, Deiron Man taki przyzwoity średniak, Leather Cleaner w tej cenie u mnie nr1 ostatnio, Fabriclean się kończy się najczęściej nim pierzemy, Glass Cleaner fajnie pachnie, świetnie czyści a właściwe kończy się Kiurkab Cleasy.

Wpadł na próbę Screen Wash bo jako jedyny produkt z Cleantle jeszcze nie miałem , pachnie fajnie, zalany zobaczymy czy działa.

No i wleciał kolejny Admire po eksperymentach z Aqua jednak Admire wychodzi najlepiej.Trzeba tylko latarkę UV kupić.

IMG_20240813_155327.jpg

  • Lubię to 9
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio nie lubimy się z waflami zwłaszcza przy przedniej szybie więc wpadły ręczniki bezpyłowe,kilka na próbę , dostaliśmy płyn do szyb gratis, kosztuje 5-6 zł za 500 ml a z pierwszych zabaw jest rewelacyjny, fajnie pachnie, wystarczy rozprowadzić , przetrzeć papierem i zostawić do wyschnięcia,wszystko odparowywuje.Bedzie w najbliższym czasie testowany.

IMG_20240813_163516.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał nad nową gąbka od honey 😁

Wielkościowo myślałem że będzie lepiej, ale w dłoni fajnie się mieści. Dam znać na dniach jak po myciu 👍

IMG_20240814_080913.jpg

IMG_20240814_080803.jpg

IMG_20240814_080759.jpg

IMG_20240814_080753.jpg

No i drugi temat modyfikacji 😆 jak widać po ścianie wkurzające było to chlapanie, szczególnie przy futrze z evoxy... Pudełko się sprawdzało, zobaczymy teraz bardziej profi 🤣

IMG_20240814_082244.jpg.9d5ed71bddd17f0db0a48e3c1cc379dc.jpg

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sztefan24 napisał(a):

@pablo15005 70 zł za gąbkę to już robi się cena wysoka. 

Rynek się napędził na gąbki... Ale jak widać ktoś je musi kupować 🤣 choroba niestety... Ale u mnie się wszystko zwraca bo jakas kasa z tego jest 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztefan24 rozmiar też trochę malutki, 17x8cm,  Gąbka od Pure Chemie ma 18x10cm, a wycięcia na płaskiej stronie można sobie nożykiem do tapet zrobić - sam sobie zrobiłem na swoje, żeby sprawdzić czy te magiczne nacięcia cokolwiek zmieniają w kontekscie wyłapywania brudu, jak to nie raz na yt jest przedstawiane - osobiście te wycięcia nie robią nic specjalnego, jedyne co usprawniają to elastyczność gąbki, dzięki nacięciom jest bardziej elastyczna i lepiej się dopasowuje do powierzchni. Taki protip 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek dość ostatnio znany i mocno reklamowany producent dość drogiej chemii.W najbliższy weekend jest event w Piekarach Śląskich w D.S. Detailing i tam będą mieli stoisko, będzie można zapoznać się z ich ofertą przyznam że jeszcze nic nie miałem od nich ale jedziemy pomóc w rozkładaniu stoisk dzień wcześniej to będzie szansa poznać markę.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blend Brothres Bloom świetny QD, fajnie pachnie, daje niezłą śliskość i całkiem fajnie się trzyma. Co ciekawe można nakładać w pełnym słońcu. Miałem nawet możliwość przetestować w praktyce. Pół auta miałem w słońcu, pół w cieniu i na rozgrzanej powierzchni dużo fajniej się rozprowadzał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak dziś cały dzień był u mnie Carlabus, testowaliśmy produkty Evoxa oraz Carlab , pasty wymywalismy Finał Prep , robił to rewelacyjnie, praca z nim to ogromna przyjemność.

Ogólnie już produkt jest ogólnie dostępny.Probujcie bo warto, ja jestem zachwycony.

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.