Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
43 minuty temu, bcz_pl napisał(a):

Jak na mój nos, wąchając z butli - mocno wyczuwalny, poza nim żadnych innych "nut zapachowych" niestety nie wyczuwam. 🫠

No ale to ma robić robote, pamietam pierwsze wersje EliteDetaile do szyb - cóż to był za produkt na amoniaczku ❤️  haha 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie wpadło kilka fantów, ale jeden jest zagadką...spotkał się ktoś z Was z tym produktem?

Podobno to taki Koch PW tylko o trwałości 6 miesięcy , produkt do serwisu powlok jak już padnie to ten produkt ma udawać że serwis się powiódł i hydro wróciło.

IMG_20240625_193612.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie @BINDERi @FIREBALLcały czas na topie więc korzystając z promocji w @MOTOGO, kupiłem trochę nowości i uzupełniłem zapasy:

20240627_123545.jpg.e08d18ea6b6b5d8c85cf463dc01b1edd.jpg

Premium Neutral Pre- Wash Citrus+ od Bindera, pachnie rewelacyjnie - wg mnie to nuta zapachowa szamponu Fireball Emerald. Wg opinii internetowych jest to pre-wash letni ale bardzo się cieszę z zakupu. BILT-HAMBER Touch-Less to bez wątpienia dobry produkt ale zapachowo bardzo słabo go znoszę. BH TL pod względem zapachu jest na drugim końcu skali z Binderowym pre-washem😜

BINDER Premium Neutral Pre-Wash AQUA EDITION kupiony dla zapachu. I dobrze:) Zapach jest świetny. Binder powinien wypuścić 5 litowy baniak o zapachu AQUA.

BINDER PREMIUM CAR SHAMPOO - uwielbiam ten szampon. Świetny poślizg, spoko zapach, super domywanie. Optymalny stosunek jakości do ceny. Ale te 5 litrów raczej zostanie rozlane:)

FIREBALL Shapoo PH3 - to uzupełnienie zapasu. Świetny szampon. Fajnie nim umyć raz na miesiąc auto, ściąga przyklejony syf i poprawia hydro.

FIREBALL TIRE JANUS i BINDER Ultimate Tire Coating Wax to nowości u mnie. Kupione dwie butle w celach porównawczych. Janus ładniej pachnie. Do obu butelek dołożone były aplikatory.

Na koniec taśmy Q1 i zestaw padów Zwizzera Thermo z serii Pro bo są świetne i w promocji były:)

  • Lubię to 14
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mała dostawa DIY, wpadł galonik, bardzo polubiłem tego rinselessa i nawet używam go w domu do czyszczenia wszystkiego 😁
Również na testy wpadł Ceramic Gloss, zobaczymy jak to się połączy 😁 Dziękuję @CAR CRAZY za paczuszkę, która jak zwykle była świetnie zapakowana i za zapach😊

20240701_100032.jpg.371df3b2b106e5f90187d6f462350b22.jpg

 

  • Lubię to 11
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie zakupy na grupie FB, niestety InPost narobił szkód, rozwalił paczkę , trochę towaru się wylało, do kosza poszła cała butelka Artdeshine Bio Nano Pro, oraz trochę Aqua e- Qd.

Na szczęście Zymol oraz Griots cały a to na nich mi najbardziej zależało, obydwa pachną bosko.

Szampony kwaśne daje klientom do powłok, gratis, potem wracają żeby im sprzedać kolejną butelkę....

IMG_20240704_130732.jpg

IMG_20240704_130800.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem z paczkomatu paczkę z CarGlowGoods od kilku miesięcy meczę ich zestaw duży ręcznik plus mały który kosztował ok 80 zł, fajny jest, nie wiele ustępował Kingowi, no może trochę gramaturą, ale chłoną wodę jak szalony, dziś wpadł większy asortyment, ręcznik Orca 1200g dwustronny, widać że bardzo solidny, będzie męczony w weekend, już widzę że będę zadowolony, Fluffy Wipe Pro, 60x90 600 g tu raczej szału nie będzie, mikrofibry 400 g troszkę większe niż standard prawdopodobnie 41x41, fajne tu porównałem do Monster Shine który jest fajny ale wg mnie cena mocno przesadzona, mają fajny nadruk i nietypowy kolor, delikatna szczotka do kół, no wydaje się że delikatna ale zobaczymy co jest warta, oraz rękawica, niczym szczególnym się nie wyróżnia w dotyku, od razu zauważyłem brak gumki w środku którą mają rękawice K2 i jak piana śliska to nie ssuwa się z ręki, choć tu bardzo mocny ściągacz.

No i zapomniałem o fibrze waflowej, ciekaw jestem jest bardzo gdyż te co mam są z całkowicie innego materiału.

IMG_20240704_143808.jpg

IMG_20240704_143815.jpg

IMG_20240704_143819.jpg

IMG_20240704_143825.jpg

IMG_20240704_143834.jpg

IMG_20240704_143840.jpg

IMG_20240704_143845.jpg

IMG_20240704_144100.jpg

IMG_20240704_144530.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Drobiazg ale od dawna chodził mi po głowie.

20240709_140638.jpg.9f81e9b3b096d196108117b3e48a77d4.jpg

Mam czarne felgi. Po myciu wyglądają świetnie ale po przejechaniu 100 metrów, cała rdza która zebrała się na tarczach, ląduje na felgach i do następnego mycia są rudo - czarne. Wkurzało mnie to od dawna niemiłosiernie, mam nadzieję że się z tym przykrym zjawiskiem, pożegnam raz na zawsze😀

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, Eryczek napisał(a):

Drobiazg ale od dawna chodził mi po głowie.

Produkt prima sort. Uzywam od lat 🙂 Fajnie ze zmienili butelki. Teraz to gotowy produkt? Bo ja mam jeszcze koncentrat w starej butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, Domel napisał(a):

Produkt prima sort. Uzywam od lat 🙂 Fajnie ze zmienili butelki. Teraz to gotowy produkt? Bo ja mam jeszcze koncentrat w starej butelce.

Przyszedł koncentrat, bez atomizera. Na zdjęciu prezentuje się już gotowy do użycia 5% roztwór z atomizerem od @MikeLBN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Domel napisał(a):

Produkt prima sort. Uzywam od lat 🙂 Fajnie ze zmienili butelki. Teraz to gotowy produkt? Bo ja mam jeszcze koncentrat w starej butelce.

Jeszcze podpytam. Ile razy nim opryskuesz tarcze? Dwa razy: przed myciem i po myciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

Pamiętajcie że prawidłowo oprysk tarczy należy wykonać jak najszybciej po jej opłukaniu, nie czekać na umycie wszystkich i dopiero oprysk.

Dokladnie, a tu dla przypomnienia archiwalny zabawy 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.