Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie dołączył do ekipy stary porządny Diamond w puszce 300g. Już myślałem, że nigdy się nie uda. Dzięki jeszcze raz @nervusza deal. 
IMG-6817.jpg

Admire z MotoGo w fajnej cenie dzięki cynkowi od @marcineke. 15 ml mi poszło ostatnio na Q5 więc myślę że wystarczy 😉 
IMG-6621.jpg

No i fajna paczka od @sparco0, dzięki. Wszystko z nimi super, mimo dziwnej nagonki. Dla przykładu mój stary Reload z 2018 działa jak nowy 😉 

IMG-6516.jpg

  • Lubię to 8
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2024 o 21:06, lukeu napisał(a):

Nareszcie dołączył do ekipy stary porządny Diamond w puszce 300g. Już myślałem, że nigdy się nie uda. Dzięki jeszcze raz @nervusza deal. 

Rowniez dziekuje 😃, Twoj wazy dokladnie 406gr. Wosku stricte masz ponad 300gr bo sama pucha wazy okolo 100gr. How w tamtych puszkach byl w miare stabilny wagowo w sumie. Rzadko udaje sie kazda puszkę nalac perfekt. Temat rzeka, nie przynudzam. Ja Ci dziekuje za przysluge  obie strony zadowolone 😃

fenomen dla mnie to wosk m16 ktory mial taka rozbieżność w wagach, ze hej xD 🤯🫣. Nowe woski ważyły (przynajmniej te kilka puszek co mam/mialem) od 390 do 430gr gdzie sama pucha wazy okolice 100gr a wosku ma byc 312gr 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo czyli z temu można zamawiać... nie wiem czemu, ale zawsze miałem jakieś obawy.
Też miałem ale jak mi wskoczyła promka i dostawa za darmo to długo się nie zastanawiałem .

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD

• dopracowana kompozycja zapachowa – w odróżnieniu od wielu innych produktów tego typu, kompozycja zapachowa Cleasy+ została starannie dobrana, aby korzystanie z niego było przyjemne, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności czyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.