Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 minuty temu, Bartek1985 napisał(a):

 

 

 

Fresso jest genialne 😄 Mam taką manię jeździć w niedziele na myjnię kiedy są tłumy, spłukuję auto, zjeżdżam na bok i osuszam Fresso 😄 Zapach roznosi sie tak w okolicy ze nie ma osoby która by nie spojrzała co trzymam w rękach i co tak pachnie 😄

  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCS aka @CAR CRAZY ciągle utwierdza mnie w tym, że jest ulubionym sklepem 😉 InPost miał problem z dostarczeniem paczki, w 30 minut po kontakcie z chłopakami była nadana nowa paczka, mega podejście do klienta!

PS te butelki KiurLab 1 litr to projektował chyba masochista do użycia z atomizerem 😄 
IMG-6312.jpg
 

Do tego jedyny dostępny na ten moment P&S Xpress Interior Cleaner od @Clinic4Car w fajnej cenie - niech czyszczenie środka stanie się przyjemnością 😉 

@drufi dzięki za cynk odnośnie Sonaxa. Zapas QD do felg (bardzo go polubiłem) oraz nareszcie Actifoam Energy na test. Pierwsze wrażenie po użyciu jako piana i szampon zrobiła bardzo dobre. 

IMG-6291.jpg
 

  • Lubię to 16
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu kupiłem pustą butelkę z Kiurlab , nie poręczna, trigger leje jak wściekły, porażka, Sonax Energy to moja ulubiona piana , zapach , gęstość , od lat nr 1 u mnie.

P&S , od kilku miesięcy przewrócił mi świat w IC, mega się pracuje, choćbym czymś innym zaczął pracę to Xpress zawsze kończę, sam do ręki wlatuje.Spokojnie rozrób sobie 1:1 z wodą brak pogorszenia właściwości czyszczących, wtedy cena robi się też bardziej do przełknięcia.

Butelka akcesoriowa z P&S robi robotę.

IMG_20240528_152019.jpg

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester

6 minut temu, czester napisał(a):

Czytam że to preparat czyszcząco-zabezpieczający

 

Dokładnie. Obejrzyj sobie ten filmik. Ja to używam jako czyszczenie felg i opon między myciami, lub podczas rinseless'a.  Dodaje od siebie dodatkowo zabezpieczenie 😉 

 

@marcineke dzięki za tipa z rocieńczeniem 1:1, to już faktycznie nieźle wyjdzie. Butelkę zrobiłem właśnie taką samą używając etykiety z galona i butelki z SCS. 

IMG-6315.jpg 

@sztefan24 o to to 😄 oby się produkt obronił, inaczej wracam do D-Tox'a 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, czester napisał(a):

Panowie @lukeu @drufi coś więcej o tym Sonax? Czytam że to preparat czyszcząco-zabezpieczający? Wy używacie go jako QD do zabezpieczenia felg?

Użyłem na razie na oponach hulajek, generalnie białe byly z kurzu i brudu, piachu. Jestem pod mega wrazeniem. Przypomina mi troszeczkę Extra Tough Wheel And Tire Cleaner jako AIO do kół ale tutaj konsystencja jest gęściejsza i mocniej przyciemnia. Dziś pobawię się na oponach ale produkt powiem szczerze mocno intrygujący, jako takie AIO do kół i opon, gumy.

2024-06-06-13-20-30.jpg
2024-06-06-13-20-32.jpg

2024-06-06-13-20-38.jpg


 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu Fajne zakupy. Mariusz jak zwykle top obsługa.

Co do tego Sonaxa. To qd czy preparat do czyszczenia, bo już się pogubiłem? Jak w przypadku umytej felgi i aplikacji? Masz doświadczenie jak długo siedzi i odpycha wodę? Czy aplikowałeś go na mokro jak wet coat, czy raczej klasycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak Bardzo duża wydajność, gdyż jak @Domel już podsumował produkt gęsty i porządnie moczy szmatkę. Pył z klocków ściąga jednym przeciągnięciem szmatki, opony tak samo można odświeżyć jak się chce, choć tu już fibry czarne się robią po kawałku. Po użyciu podbija kropelki na umierającej powłoce. Trwałości nie testuję, nie jest dla mnie istotna i nie jest wg mnie wyznacznikiem tego produktu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
30 minut temu, lukeu napisał(a):

@gprzesniak Bardzo duża wydajność, gdyż jak @Domel już podsumował produkt gęsty i porządnie moczy szmatkę. Pył z klocków ściąga jednym przeciągnięciem szmatki, opony tak samo można odświeżyć jak się chce, choć tu już fibry czarne się robią po kawałku. Po użyciu podbija kropelki na umierającej powłoce. Trwałości nie testuję, nie jest dla mnie istotna i nie jest wg mnie wyznacznikiem tego produktu. 

Ja chce spróbować na mokro jak normalny tire/wheel cleaner 🙂 w porównaniu do ArmorAlla ceramicznego 🙂

44 minuty temu, gprzesniak napisał(a):

To qd czy preparat do czyszczenia, bo już się pogubiłem?

No wlasnie z opsiu i działania takie AIO 😄 Czyści, odświeża, zabezpiecza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.