Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie wysokie opcje wyposażenia tuszują te tandetne plastiki i design

 

Człowieku, to ma zapie**alać a nie wyglądać. Dla mnie to on mógłby mieć środek tandetny jak w Subaru ale dźwięk tego silnika przy przeładowywaniu biegów nadrabia wszystko :mrgreen:

 

ale od Mercedesa się wymaga;)

tym bardziej jeżeli miałby być to daily car

 

z zewnątrz C63 AMG i zwykła C bardzo mi się podobają, ale patrząc na całość to już chyba kierowałbym się ku konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie wysokie opcje wyposażenia tuszują te tandetne plastiki i design

 

Człowieku, to ma zapie**alać a nie wyglądać. Dla mnie to on mógłby mieć środek tandetny jak w Subaru ale dźwięk tego silnika przy przeładowywaniu biegów nadrabia wszystko :mrgreen:

 

ale od Mercedesa się wymaga;)

tym bardziej jeżeli miałby być to daily car

 

z zewnątrz C63 AMG i zwykła C bardzo mi się podobają, ale patrząc na całość to już chyba kierowałbym się ku konkurencji

 

Czym jeździsz na co dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, zakupy pod koniec roku lub początek przyszłego. ;)

 

Mam kilka typów, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Na tapecie: Evo X, Megane RS, Rocco R, C30 T5 R-design, Astra OPC i z używanych C63 lub IS-F. Ogólnie ma być coś z jajem :-]

 

Piękny rozrzut - C63 auto na co dzień? Na pewno się sprawdzi jako codzienny generator kosztów :D

 

Niedawno miałem ten sam dylemat. Niestety w dalszym ciągu podchodzę do zakupu auta zbyt emocjonalnie.

Nie wystarczy żeby było w miarę żwawe - MUSI mi się też podobać :)

Evo X i Megane skreśliłem na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a może jak masz 118d to może zostań przy tej marce :-] i zakup 125i albo 125d do 140tys się zmieścisz + dodatkowe wyposażenie.

 

Za 140 tys to sobie mozna co najwyzej kupic 120d Sportline i to tez tak srednio wyposazona, albo jakas lepiej wyposazona testowke od dealera.

 

Fajne 125d w Mpaku to wydatek raczej 200+ ;)

 

Mowa oczywiscie o nowych autach.

 

Chociaz auto jest fajne: http://otomoto.pl/bmw-125-nowy-demo-fv- ... 45259.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golf joker. a joker to chyba nzawa, zeby podkreślić jacy jesteśmy przebiegli i jakie mamy szczęście analogicznie do jokera w talii kart, który jak nam się trafi to rozpruwamy całe rozdanie takiego mamy farta.

 

 

raczej joker, bo pewnie golf to była pierwsza fura Brylanta przed tą Vectrą :lol::lol:

producentom zapdała w pamięć ta postać, więc postanowili to uświęcić, specjalną serią golfów joker :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak ale za to, że zajumali tylne światła z jakiegoś VW Polo to bym styliście jaja kazał uciąć. Czy nie mogli iść ze stylistyką tylnych lamp w kierunku e90 po lifcie??? Wyglądałoby to 100 razy bardziej agresywnie i naturalnie niż to coś, co przykleili tam na siłę od jakiejś Polówki... :dontknow:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

222.000 za kompakta :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox: :kox: :kox::kox:

LOL za 202.000 można mieć Opla Insignie OPC w wersji full z silnikiem 325km nie licząc ew. rabatu :D

 

Nie będę wspominał o innych autach bo tu różnica jest jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW starczają na tyle samo a kosztują dwa worki :D

Generalnie polecam zakup zamienników, tańsze i zdecydowanie trwalsze.

Tak czy inaczej różnica w cenie i rabat z pewnością starczą na zakup całego magazynu części eksploatacyjncyh.

Poza tym jak się jeżdzi z głową i hamuje silnikiem to klocki starczają na baaardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C63 i IS-F to już inna liga. C klasa jest mega, środek i fotele mega, ale spalanie ... :evil:

 

środek jest mega? :shock:

moim zdaniem wnętrze jest wyjątkowo słabo wykonane w porównaniu z konkurencją (bmw3, audi a4), można się poczuć jak w focusie;)

jedynie wysokie opcje wyposażenia tuszują te tandetne plastiki i design

 

Obrazek

 

wybaczcie, ale gdyby zdjąć znaczek z kierownicy to można by powiedzieć że to jakiś kilkuletni fiat, mitsubishi czy inny plastikowóz

 

Pokazałeś przedlifta, a one faktycznie są kiepsko wykonane. Ze skórą trochę lepiej.

Polift ma o wiele lepszą deske.

Przedlift

2009-mercedes-benz-c-class-interior.jpg

 

Polift (akurat coupe, ale decha ta sama)

2012-Mercedes-Benz-C63-AMG-Coupe-Interior-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kompaktów to polecam naprawdę przejażdżkę Astrą IV.

Objeździłem kilka,głównie słabsze wersje mieli na testówkach 1,6-115KM i 1,4-120 i 140KM

Jakość wykonania w środku i ogólne wrażenia,to spory przeskok opla,nie ma to tamto.Jak na kompakta jest konkret.

Szosy trzyma się wyśmienicie,choć tak na 100% to jej nie testowałem,ale czuć potencjał ;)

Poza tym prezencja GTC to coś pięknego ;)

Z tego co wiem,to aż tak się nie psują i nie mają chorób wieku dziecięcego co astra H :-]

 

A jeżeli ma być auto do 200k z to ja bym się kręcił w okolicy 335i/M3 ew.Cayman ,ale mogę być nieobiektywny trochę,jako miłośnik BMW i Prosiaków :o

A idąc tropem marzeń o klasyku to chętnie bym przygarnął 911 964/993.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW jest pakiet serwisowy, ale ten podstawowy (ktory jest w gratisie) obejmuje tylko plyny i filtry, klocki, tarcze itp we wlasnym zakresie. Mimo wszystko polecam przejechac sie 120d w sportowych fotelach najlepiej w trybie sport pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.