Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz rozmowa zejdzie do stwierdzeń "moje auto ma 500 koni, 3 tony masy własnej, 21 calowe felgi z oponami 305 i pali 4 litry na setkę z rodziną Grycanów na pokładzie i psem Beethovenem w bagażniku, stojąc w porannym korku na Marszłkowskiej"

 

Jakby co, podpinając się pod ten wątek abstrakcji w przekonywaniu czyj wacek jest potężniejszy - moje auto produkuje paliwo, ze spryskiwaczy leje się wódka Grey Goose, na tylnim siedzeniu stara kubanka zawija na udzie Cohiby a ze schowka sypią się po otwarciu 200 złotowe banknoty....nic nie stuka, nic nie puka, klima nabita....

 

Echhh, dziękuję sprzedawcy za namowę na zakup wersj "Kitt" auta. Tak, tak, chodzi o "tego" Kitta z Davidem Hasselhoffem (czy jak zwał tego Pana) :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alzak napisał/a:

105bhp to za malo na taka bude

 

 

Jeździłem takim zastępczakiem w kombi i przy każdym wyprzedzaniu robiłem :zly: :zly: :shock: :shock: :dontknow: :dontknow:

A czym jeździsz na co dzień, że aż taką różnicę odczułeś? Jakby co, to Matizem 0,8 też idzie wyprzedzać na trasie, a dodatkowe emocje są gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim zastępczakiem w kombi i przy każdym wyprzedzaniu robiłem :zly: :zly: :shock: :shock: :dontknow: :dontknow:

 

Miałem okazję jeździć Octavią z tym silnikiem w wersji ze skrzynką DSG i byłem pozytywnie zaskoczony.

Jak na 105koni chodziło całkiem przyzwoicie ale w dużej mierze to pewnie zasługa skrzyni DSG.

moje auto ma 500 koni, 3 tony masy własnej, 21 calowe felgi z oponami 305 i pali 4 litry na setkę z rodziną Grycanów na pokładzie i psem Beethovenem w bagażniku, stojąc w porannym korku na Marszłkowskiej

 

Skąd wiedziałeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z 170 na 105 konikow, musi ta skoda czyms innym wynagradzac :) Tez jakis czas temu zastanawialem sie czy nie skorzystac z VAT free oferty

 

Miałem potrzebę kupić pojemniejsze auto, nie koniecznie szybsze , i mocniejsze bynajmniej na razie, ale jestem zadowolony wiec jest gitara:)

 

[ Dodano: 7 Listopad 2012, 19:47 ]

105bhp to za malo na taka bude

 

Jeździłem takim zastępczakiem w kombi i przy każdym wyprzedzaniu robiłem :zly::zly::shock::shock::dontknow::dontknow:

 

Ja tam nie mam potrzeby wyprzedzać wszystkich jak leci nawet Audi jak miałem to smiagałem nieraz wolniej od Matizów ;)

 

[ Dodano: 7 Listopad 2012, 19:54 ]

Jechać to to kiepsko jedzie ale spalanie zapewne nie jednemu się spodoba :roll:

 

Mysle ze duzej roznicy nie ma, nie zapominaj ze octavia jest ciezka i 105bhp to za malo na taka bude, moj leon pali jakies 7L przy 220bhp...

 

Ja napisze tak

Polo 6.0l - 1.4 TDi 80KM

Audi 6,5l - 2.0 TDi 170KM

Octavia na razie wg kompa 4,5L czyli myślę ze będzie miedzy 5-5,5l -1.6TDi 105KM

 

nie jest źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitos, Rapidkę z 1.6 TDI w wersji Ambition kupisz za 60k z hakiem. Wyposażenie jakieś jest, klimatyzacja w Ambition już bez dopłaty. Podosbno dość przyjemny, obszerny samochód i jak to Skoda - wiesz za co płacisz (Ci tego nie trzeba mówić, bo widzę, że Fabię masz). No i osobiście miałbym obawy przed zakupem samochodu z początku produkcji - mogą zdarzyć się jeszcze jakieś wady. Podsumowując, mój typ: Rapid 1.6 TDI Ambition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.