Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

no wiedziałem że tak będzie... :wallbash: paczka, doszła jest wosk i dopiero teraz uzmysłowiłem sobie że może jednak nie nakładać go dłońmi. Czy miękki aplikator z gąbki się nada, czy specjalnie domawiać na ten raz aplikator megsa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze taka zapytam bo szukajka mi nie znalazła: czy każdy wosk trzymamy w lodówce czy nie jest to konieczne (pytam bo dosyć często pada to określenie przechowywania na forum)

 

weź proszę nie przesadzaj , są owszem ludzie którzy wydaja fortunę na woski i kupują do tego lodówki , ale jak kupisz sobie dodo to spokojnie możesz trzymać np . w garażu czy piwnicy w miarę chłodnym miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak aplikować DJ Purple Haze, można ręcznie?? (dłońmi czy za pomocą aplkatora)???

 

Ja nakładałem rękoma i nie zauważyłem begatywnego wpływu na skórę dłoni.

Jest to wosk zajawkowy więc nakładanie dłońmi uważam za jaknajbardziej słuszne.

Podgrzany ciepłem dłoni pięknie pachnie, a wytarcie dłoni w papierowy ręcznik usuwa kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
a jeszcze taka zapytam bo szukajka mi nie znalazła: czy każdy wosk trzymamy w lodówce czy nie jest to konieczne (pytam bo dosyć często pada to określenie przechowywania na forum)

 

weź proszę nie przesadzaj , są owszem ludzie którzy wydaja fortunę na woski i kupują do tego lodówki , ale jak kupisz sobie dodo to spokojnie możesz trzymać np . w garażu czy piwnicy w miarę chłodnym miejscu .

 

.....chyba że to specjalny "Crystal-Dodo", wtedy tylko lodówka.

 

Obrazek

 

:-]:D:lol:

 

Na pewno kilka osób chciałoby wiedzieć gdzie trzymasz kluczyk, który otwiera ten magiczny zameczek na dole ;)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak obiecałem - tak też robię (w końcu). Miesiąc temu nabyłem od sklepu www.all4auto.pl - detailer Dodo Lime Prime oraz oraz wosk Super Natural.

I po oczyszczeniu lakieru oraz nałożeniu wosku uzyskałem taki oto efekt:

 

img2147pf.jpg

Shot at 2011-07-28

img2138d.jpg

Shot at 2011-07-28

img2146x.jpg

Shot at 2011-07-28

img2143we.jpg

Shot at 2011-07-28

img2165jw.jpg

Shot at 2011-07-28

img2149fm.jpg

Shot at 2011-07-28

 

Osobiście jestem bardzo zadowlony z efektu. Całość robiłem około 8 godzin!... Ale cleaner nie jest trudny do pracy a wosk wręcz to sama przyjemność.

Potem zrobiłem samochodem 1,5 tys km w różnych warunkach pogodowych (jak to teraz jest) i nadal kropelkowanie, odpyachanie wody jest ok. POLECAM !!! - ja stałem się już miłośnikiem tego wosku - jest wart swojej ceny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja stałem się już miłośnikiem tego wosku - jest wart swojej ceny!

a ile wosków wypróbowałeś??

u mnie #16 leży w zimie około 3 miesiące , w tym czasie robię 6 tys km , po połowie tego możemy pogadać o trwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o cleaner; pomyłka. Dzięki za uwagę.

 

Wcześniej nakłądałem #16 - ale faktycznie na zimę, na przemian z Colli. Zgadzam się, że trwałość jest duża.

Opórcz tego używałem Golden Clas Megsa, NXT i na 2 samochodach miałem położoną powłokę Diamondbrithe.

 

Podoba się Supernatural - mimo, iż chętnie wypróbowałebym SV albo Zomyla - przede wszytskim dlatego, że mogłem kupić samplera za ok. 70 zł. Nie każdego stać na to, żeby wydać na wosk 300 i więcej, tym bardziej, że jak się chce mieć jeszcze glinkę, detailer, coś do opon, felg, szyb, tapicerki, plastików zew. i wew. to się już robi niezła kwota...

 

Ale efekt - bezcenne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest to dwu etapowy wosk dający niesamowity blask i ochronę. Pierwsza warstwa twardego wosku zapewni nam długotrwałą ochronę lakieru, natomiast kolejna wartstwa z miękkiego wosku nada lakierowi głębi i "mokrego" wyglądu. Zastosowanie takiego zestawu zabezpieczy powierzchnię do 4 tygodni dłużej od standardowych wosków. !!!

 

Pracę z woskami umili nam przyjemny mietowy zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.